reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Hej dziewczyny:):)
Widze ze ciekawy temat chrztu sie wywiazal:) Dawno mnie tu nie bylo i jeszcze nie zdazylam wszystkiego nadrobic.
A co do kwestii chrztu my wlasnie na niego jedziemy do PL:) I w sumie nie mamy slubu koscilenego ale to akurat nie dlatego ze nie chcemy bo byl juz dawno zaplanowany ale bardziej ze wzgledow fnansowych bo jak mi tesciowa zaczela wyliczac gosci to wyszlo prawie 180 a nas nie stac zeby wywalic 50 tys zl na jedna noc zabawy:) Takze narazie mamy cywilny, na pszyszly rok planujemy koscileny ale juz taki kameralny. A co do chrztu to ja uwazam ze powinno sie dziecko ochrzcic a dalej gdzies kiedys samo zadecyduje chociaz ja mam cicha nadzieje ze bedzie wierzyc. Mimo ze sama nie jestem az tak praktykujaca w sensie chodzenie do kosciola ale wierze i w zyciu to bardzo sie przydaje:)
A tak na marginesie pokaze Wam jakie podziekowania zrobilismy na chrzest:)Tylko najpierw musze im zrobic zdjatko:)
A tak w ogole jak sie czuje wszystkie mamuski i pociechy?
 
reklama
IMG_0436.jpg
 
asiunia-no widzisz wiec bedzie o czym pogadac he he:tak::tak: ja obrabiam w kilku programach np w paint net,photoscape ,gimp:tak:
to pokazuj nam tu swoje cudenka
maddusia- no nareszcie sie pojawiłas bo ja myslałam ze cie juz wywiało;-)) podziękowania cudne sama robiłas??
 
Ostatnia edycja:
pinka mam photoscape i gimpa ale z tego drugiego wogole nie umiem korzystac :-( buuu
ale juz wiem kto mnie nauczy :-D :-D hihi
 
pinka niestety nie jestem az tak zdolna:)Moj i siostry pomysl i zdjecie dzieciakow:) a obrobka itd robiona przez znajomych ktorzy czyms takim sie zajmuja:)ja nie mam nawet photoshopa:)
a u mnie najpierw byla rodzinka przez tydzien, a potem to jakies ogolne latanie ciagle za czyms no a juz teraz to zbieram sie pomalu do pakowania i nie wiem jak ja sie z tym wszyskim zmieszcze. Powiedzcie mi kobietki dla dziecka moge miec wozek z wypinanym fotelikiem i torbe podreczna? bo nie wiem czy my z Wojkiem mozemy miec swoje torby podreczne i oddzielnie mala, czy jej rzeczy maja byc u mnie.
 
maddusia- tak wy mozecie miec torbe podreczna i mała tez czyli razem mozecie miec 3 szt podrecznego natomiast fotelika do samolotu nie wniesiecie bedziecie go musieli oddać do luku;-):tak:
 
Jejku.. dziewczyny... teraz to jest dla mnie jasne wasze podejście do wiary i macie rację, ale uwieżcie mi, spotkałam się z opinią, że dziecko trzeba ochrzcić, bo "taka tradycja" lub "bo wypada".

Powiedzcie mi kobietki dla dziecka moge miec wozek z wypinanym fotelikiem i torbe podreczna? bo nie wiem czy my z Wojkiem mozemy miec swoje torby podreczne i oddzielnie mala, czy jej rzeczy maja byc u mnie.

Nie wiem jakimi liniami będziesz leciała, ale za równo w wizzair jak i w ryanair dziecku poniżej 2 roku życia nie przysługuje bagaz podręczny i wszystko, co dla niej podręczne, czy też ni- musi być w waszym. Fotelik wpinany bezpośrednio na ramę wózka możesz mieć, tylko przy odprawie nie zapomnij zadeklarować, że wózek składa się z dwóch części- to tak w razie czego jakby sie wypiął czy coś i dadzą Ci wtedy dwie naklejki. Musisz podejść po te naklejki nawet jeśli odprawialiście sie on-line.
 
Pandorka- a to dziwne bo ja za kazdym razem jak leciałam Ryanair to zawsze mialam bagaż dla wiki i dla siebie i nikt nic nie mówił.....
 
Ja mialam graco wozek z tym fotelkikiem i normalnie przechodzilo do tego ta torba od wozka ale teraz nie przejdzie bo dziecku do 2 lat sie w sumie nigdy podreczny nie nalezal a teraz rygorystycznie podchodza ze dwie torby podrecznie i ich nie obchodzi laptop,torebka ma byc schowana:no:bo zatrzymaja:sorry:albo skasuja:no:baka ostatnio na lotnisku miala taki problem,musieli zaplacic bo nie nie mieli gdzie schowac choc w anglii jeszcze nie jest tak zle ale w Pl nie chca chamy wpuscic tak.
l
 
reklama
a u nas bardzo cieplo....

W weekend chcielibysmy wybrac sie do tego swiata peppy pig ale to nad morzem, ale ma tam byc 22 stopnie PLUS wiatry... wiec pewnie bedzie tam zimno jak ta diaska :baffled:

Pinka- moja by mogla cale dnie na dworzu BIEGAC. Ja juz nie wiem skad ona ma ta energie. Od 10-13 na dworzu, potem lata albo po domu, albo w ogrodzie a od 15-16 prawie do 19 znowu na dworzu...i przychodzimy z krzykiem bo ona chce jeszcze... :-pwieczorem zaciagam ja na gore o 21.30 do spania i to z ledwoscia bo wieczorami grywa sobie w pilke nozna :szok:
 
Do góry