reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

mala-gorzatka28 Może dzieci roczne przechodzą taki etap że chca byc cały czas z mamą. Myśle że łożeczko tu nie ma nic do rzeczy i jak go przestawisz to i tak nic nie zmieni.

Chyba mojemu juz sie ten etap zaczal, bo on tez do lozeczka to niechetnie, a w ramionach to i cala noc by przespal. Na szczescie u nas to jeszcze przebiega lagodnie, bez jakis rykow, tzn marudzenie i stekanie tak, ale ryku jako takiego nie( jeszcze :baffled:) Ale mysle ze to poczatek i wszystko to co u Gosi , jeszcze przede mna....:sorry2::sorry2:

Oj cudownie dzisiaj,:tak:zgadzam sie... My bylismy ladnych pare godzin na dworzu. :-)
 
reklama
Moja też nie chętnie zasypia choć trze oczy i widze że chce spać to i tak krzyczy. A wszystko sie zaczeło kiedy zaczeła sama stawać. Rzadna siła jej nie położy teraz też daje swój donośny krzyk bo ona nie płacze tylko krzyczy
 
Moja już śpi w łóżeczku:-) Cały dzien rozrabiała nawet w południe nie spała więc teraz szybko padła. Jutro za to będzie pobutka przed 6
 
Dziewczyny a ja ponawiam swoje pytanie.Jesli wiecie to powiedzcie:-)
Czy mozna kupic tutaj czerwone herbate?
 
W minionej dobie (liczac od wczoraj od 21) Nastka spala tylko 5 godzin....:szok: ... juz cala sie trzese kiedy zacznie plakac. Tylko patrze na elektroniczna Nianie... i az mam rece z waty, jak pomysle ze zaraz moze zaczc sie cyrk.

Czytalam ze dzieci przechodza po ukonczeniu roku jakis boom rozwojowy i to moze byc powodem takich nocy. Uzbrajam sie w energie do konca tygodnia, jak nie Virbucol jej zaaplikuje choc nie wiem czy cos pomoze.

Zrobilismy przemeblowanie w pokoju choc nie wiem czy to cos zmieni gdyz 3 tyg po wprowadzeniu ona nam pieknie sypiala, nawet do 8 rano... a teraz cos sie pogmatwalo :baffled: No ale zobaczymy....

Jutro tez ma byc ladna pogoda :-)
 
malagorzatko - trzymam kciuki za ta nocke:tak:U Nas mala tez szalala z nockami i jak dostala nowe lozeczko juz dla toddlers to oszalala i zasypiala tam cala szczesliwa:-DA teraz tez znowu zaczyna kombinowac,zeby spac u Nas.U nas np pomaga przemeblowanie,bo Nika sie cieszy(jak kazda kobitka,heheheh)ze zmiam i ze inaczej zabawki leza itp i chetnie zasypia u siebie,a i nowa posciel pomaga....Kzda zmiana generalnie,wiec mam nadzieje,ze przemeblowanko poskutkuje i u Was!!!;-)
gabis - ja nie mialam problemu z kupowaniem czerwonej herbaty w tesco:tak::-)do wyboru do koloru;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Znowu mnie dawno nie było, ale codziennie Was podczytuję ;-) Ja ostatnio zabiegana jestem, bo w końcu wyrywam się z domu z małą na spotkania z innymi mamami i dziećmi, no i zaczęłam moje szkolenie, po którym będę wspomagać inne mamy karmiące piersią. Poza tym szukam nowego lokum do mieszkania, a to nie jest łatwe :no: Muszę Wam się przyznać, że po porodzie, kiedy większość czasu spędzam w domu, jakoś trudno jest mi się zorganizować. Kiedyś załatwienie czegokolwiek nie było dla mnie problemem...

Co do spania, to my też pół nocy śpimy z małą, bo się budzi i później już nie chce spać w łóżeczku, nawet jak zaśnie i ją położę do łóżeczka, to ona się budzi. Tak więc jak ją kładę po kąpieli o ok. 20.00 to śpi sama do ok. 23.00, 24.00 :-(
No ale Tobie Mala-gorzatka to współczuję, najgorsza jest ta niewiadoma, o co jej tak naprawdę chodzi :-( Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć przyczynę i pomóc Twojej kruszynce.

Ok, ja uciekam wziąć prysznic i spać.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.

Ps. gabis, herbata czerwona tu w Anglii to Redbush Tea :-)
 
Do góry