reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z Tychów i okolic :)

hejka
spakowana i gotowa do drogi jestem. Wieczorkiem wyjeżdzamy, rano będziemy już dzieciakami. Doczekac się nie mogę, błogie lenistwo i odpoczynek od pracy przez 2 tygodnie. Od bb chyba też, jak nie 2 tyg to tydzień, bo w następnym tygodniu B wraca do domu i neta zabiera.
na wszelki wypadek, do usłyszenia w lipcu
 
reklama
helloł dziewczyny!
biggrin.gif

ale tu cichutko...ja tylko na moment melduję że u nas raczej ok
biggrin.gif

w czwartek idziemy się szczepić po raz drugi i sprawdzimy ile już waży nasz prawie trzymiesięczny bobasek
biggrin.gif

jest tak gorąco że nie idzie oddychać...siedzę przed kompem a z czoła mi pot spływa
baffled5wh.gif

dostałam uczulenia na słońce i wszystko mnie koszmarnie swędzi
baffled5wh.gif
...a mogę chyba brać na to tylko wapno...masakra!!!
angry.gif

Sławuś grzeczny więc nie narzekam tylko zmykam z nim na polko pod drzewka-z daleka od słońca
p.gif

POZDRAWIAM :-***
ANNAOJ UDANEGO WYPOCZYNKU!!!
 
ojeju....dziewczyny gdzie wy jesteście????
ja wracam do żywych po 6 dniowym szaleństwie-szwagier podrzucił do nas(to znaczy do teściowej) swoje dwie paskudy...jedna ma 3 lata a druga 1,5 myślałam że zwariuję:angry: ciężko było mieć 5 dzieci :sorry2:
 
hej! hej!
gdzie całe towarzystwo wywiało???:baffled:
hej!
u nas ok dach i kominy już gotowe-12 tyś wyfrunęło z kieszeni
baffled5wh.gif
ale ważne że już na głowy się nie leje...a jakie ciacho po dachu chodziło
p.gif
oj było na co popatrzeć
p.gif

a mój mąż i syn oszaleli! byliśmy w minioną niedzielę w Mikołowie a "dniach Otwartych" i moi mężczyźni zwariowali na punkcie królików! zrobili wielką klatkę i kupili parkę żeby je rozmnażać
angry.gif
ja zwariuję! pewnie za miesiąc się nimi znudzą i znowu ja będę miała przy nich robotę
baffled5wh.gif

Sławkowi maszkiety bardzo smakują
biggrin.gif
kupki są ok więc próbujemy dalej
biggrin.gif

deserek jabłko i jabłko z marchewką zaliczone z powodzeniem
biggrin.gif


a my dziś wybieramy się do Tychów po moją smarkatą bo sprzedałam ją mamie na tydzień
p.gif
i chcemy wyskoczyć na Paprocany to może dzieciaki się trochę wyszaleją na tym placu zabaw
biggrin.gif
 
hej,dawno mnie n ie było

przyznam ze teraz weszłam bo ...mam pytanie-głownie do MAM z TYchow lub okolic--czy któras chciałaby kupic wózek?(a nie chce wysyłac tylko zgadac sie na to gdzie zawieźc lub ktos moze by chciał po wózek przyjechac)
Mam wózek ATLANTIC w kolorze pomaranczowo-szarym,
gondola+wersja spacerowa(dodam ze po 2,dzieci ale nie jest zniszczony)do tego mam parasol do wózka,folia na gondole
mogłabym za 350zł sprzedac

jak tylko znajde zdj wózka to posle na emaila jakby ktos był zainteresowany

moj email
aniatych1@wp.pl

mam jeszcze wanienke rózową
 
Ostatnia edycja:
hejka
coś nam wątek zamarł. Dziewczyny wracajcie.
Ja teraz sama jestem, dzieciaki w górach z babciami i dziadkiem. Igor dzisiaj przyjeźdza, bo wizytę jutro u laryngologa, ale jedzie spowrotem Dojedziemy do nich w weekend. tak pusto w domu bez dzieci.
Zeberka jak tam Sławuś? Czy ja dobrze widzę, mogę gratulować<?>
Anula jak tam Twoje dziewczyny?
Bershka jak dzieciaki/ Jak biznes?
znikam
 
witajcie:)
my bylismy w Jarosławcu od 5-17sier
było fajnie
na nk mam zdjecia nowe

a tak...leci
w zeszła ndz juz 30.mi stukneła
moi mnie zaskoczyli..bo ja wiedziałam ze nie mam ochoty robic imprzey mizmo ze to okragłe ur.ale maż kuił torcika i on i dzieci spiewali mi STO LAT..no i wzruszyłam sie:)

Weronke cos ugryzło w lewą noge,rozdrapała i miała banke nape;n woda jakby az stan zapalny'tydz temu dostała antyb i masc
miała 2dni temp.i opuchnieta nawet kostke
goi sie ale jeszcze mozee potrwac zanim całkiem zejdzie
Natasza i Kacper mają angine
we wtorek byłam z dziecmi ulek
mam jeszcze na bad isc z Weri bo na bilans 4l.potrzebne
a ja mam powieksz migdał
i mam esberiotox brac-dzis byłam
kude miałam byc na 13:10 a weszłam po godzinie
a kiedys-zimą tego roku-weszłam po 2h czekania

ah te opzonienia tam zawsze są l/ wrrrrrrrrrr

Zeberka-moj maż mowi ze teraz s a dni Mikołowa
ale my nie jedziemy

pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
no ja nie mogę!!!!
babolce moje gdzie wy jesteście?????:angry:

ależ mnie nie było ....
baffled5wh.gif


najpierw wysiadł mi komputer a potem okazało się że liveboxa też szlak trafił....eh życie...

Sławek waży już 9 kg i nieźle się przeziębił ale to dlatego że starszaki też pociągające nosami-uroki chodzenia do szkoły
baffled5wh.gif
zębów jeszcze nie mamy ale ślinim się na całego i co tylko wpadnie nam do rąk wkładamy do buzi i namiętnie gryziemy i cyckamy z każdej strony
p.gif

annaoj mi nie ma czego gratulować to moja sis będzie po raz pierwszy mamą a ja wreszcie zostanę prawdziwą ciocią i tak sobie z tej radości na suwaczku tygodnie odliczam :-)
anamari spóźnione sto lat :-)
buziaczki!!!!
 
Do góry