reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
natomiast Kacperek mnie rozwala swoją stoicką miną pod tytulem "I tak nic mnie nie ruszy, daruj sobie te zaczepki.." :-D. Azabelko ja to tylko ze zdjec tak wnioskuje:-). Maluchy sa cudne!


:-)

Dokladnie!!!Swietnie to ujelas:tak::tak::tak:
Bo moj babelek w towarzystwie zawsze zachowuje sie jak Maly Budda:-)
Zdystansowany do wszystkiego...I taaaki opanowany hi,hi!Ale jak jestesmy sam-na-sam to rozki i kopytka rosna:-D:-D
Ale co tam bede pisac- i tak mi juz nikt nie wierzy.........


Wlasnie z parku wrocilismy i kocyki susze,bo pod wodospadem mielismy maly zjazd do wody:shocked2:Na szczescie tylko kocyki i torby bo pieskom rzucily sie w oczy i do pyszczka:blink:


Upal!Cudowna pogoda....To jest najpiekniejsze ( w sensie pogodowym) moje lato w Irlandii od 4lat!!Efekt cieplarniany robi swoje.....Niestety.


emwu76- moze arbuza masz z przodu ale i tak chudzina z Ciebie:tak::tak:Dobrze,ze do aine dzis wpadniesz- podkarmia Cie tam troche dziewuszki.
A wracajac do Twojej obietnicy nadrabiania zaleglosci- adres znasz i na deserek obiecalas kiedys zajechac!!!!


manija- boziu, ja dopiero teraz dojrzalam,ze to juz prawie tylko(!!!!) 2 tygodnie i ujrzysz swoja kruszynke!!!!Pogoda Cie chyba troche meczy,co??
Pij duzo,ale w rozsadnych ilosciach:-p bo ja to troszke przesadzilam-litrami niegazowana pilam z lodem( strukturalna woda zawiera b.duzo cennych pierwiastkow!!!Pod ta postacia woda jest najzdrowsza!!) Co prawda nie spuchlam w ogole,ale (juz mowilam dziewczynom),ze dzieki temu przytylam w ciazy ponad 25kg!!:szok::szok:

Ale jak mowi stare przyslowie- nie kazdy nosi ten sam rozmiar buta:-) Wiec nie martwcie sie drogie ciezaroweczki o to ile przytyjecie (i gdzie!) -to jest KOMPLETNIE nieistotne!!!!


aine-kochana ja do Was dzis tam nie podlacze sie:-(, ale to niewazne bo i tak nie moge doczekac sie naszego niedzielnego obiadku:-)

Milego popoludnia wszystkim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiola ja nigdy niestety pszczóleczką nie byłam :-D. Kawał baby ze mnie był i jest i będzie!:-D Ja nie wiem co ten Norek we mnie widzi he he :-D:-D.
Wiola- pierwsza miesiaczka po ciązy? Jak to jest wrocic do tego? Wcale mi miesiaczkowania nie brakuje... brrr

Azabelka ja Cie widziałam na zdjeciach i ja nie wiem jak Ty dalas rade te 25 kg przytyc! Kobieto!! Jestes wlasnie taką kruszynką, przy ktorych ja sie zawsze czuje jak wielkolud smokożerca!

Co do wody z lodem- to wlasnie tak mam, wypijam mnostwo, lod co kilka dni dowozony ze sklepu przez "męża". Ale co najgorsze- ja tez lód gryze!!:szok: Zawsze mnie draznili ludzie, ktorzy gryzli lód, a sama zaczelam to robic... Chyba dlatego ze ciagle mi ciepło.. Albo to ta potrzeba żucia hehe :-D
A pogoda mnie jak najbardziej odpowiada. Nie wyobrazam sobie ciazy w Polsce, tam jest zdecydowanie za ciepło dla mnie.
Natomiast dzisiaj zrobiłam w domu przeciąg, właczyłam wentylator i ... pomalowałam drzwi wejsciowe na kolor wiśniowy! :-D A to sie Norek zdziwi jak wroci z pracy haha :-D
Teraz ide małżowi obiad zrobic.

Natomiast Emwu dokladnie to samo (dokladnie sobie Ciebie obejrzalam na naszej klasie :ninja2:), wszystkio masz extra! I nogi i ramiona, no normalne tylko sie zakochac! :tak: I pewnie jakbys polknela jeszcze 4 arbuzy i zagryzla kilogramem kielbasy to i tak byloby cudnie!:tak:
 
Ostatnia edycja:
witaj, jestem nowa na forum wiec nie za bardzo wiem jak to dziala.mieszkam z rodzinka w tallaght.nie mam przyjaciol procz moich dwoch synkow.chetnie poznam
 
A to od razu wrzuce..
Ekhm...
Ma sie te rozmiary co? :-D

36 tydzien z Franusiem, dodatkowe 20 kg...
 

Załączniki

  • 36 tydz.jpg
    36 tydz.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry