reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Dzięki dziewczyny no już dzisiaj były postępy sam się puszczał wstawał z ziemi, więc faktycznie może za dwa tygodnie będę za nim ganiać. Wiadomo jak chce coś szybko załatwić to jeszcze wybiera raczkowanie. :-D


Olka Fasolka dobrze że jedziecie z całą rodziną i macie do kogo.
My też jedźmy samochodem, bo z tych samych powodów co AniaSm, a dodatkowym powodem jest jeszcze pies,ale my jedziemy przez Szwecję do Karlskrony na prom no i jestem z Gdyni nie z Gdańska:-). A prom płynie 12 godz. A samolot mamy bezpośrednio do Stavanger z Gdańska, bo wyspa na której mieszkamy jest koło Stavanger.
 
reklama
dzieki - bede pamietac ze z Gdyni:-) zobaczylam ze masz 3city i jakos tak naturalnie mi sie z gdanskiem skojarzylo.
no prom to na pewno jakies wyjscie jak sie nie chce latac ;-) tak - zaprosili nas cala rodzina. w sumie chcialam tak zrobic zeby najpierw sama jechac bo znam lepiej ang od meza a on by poszedl na urlop wychowawczy i z mala siedzial. ja bym sie tam za praca rozejrzala itd... ale on nie chce sie zgodzic na takie cos. a ja znowu nie chce sie zwalic cala rodzina komus na glowe - chociaz sami nas zaprosili. oni na wiosne beda sie przeprowadzac do domu i mamy podjac jakas decyzje. a ja im wiecej mysle tym mniej wiem czy chce jechac czy nie. lubie moj dom tutaj, lubie moja rodzinke - znajomych malo zostalo bo w sumie wiekszosc wyjechala zagranice he he:-D ale lubie tu byc ogolnie. tylko zeby te cholerne pensje byly nieco wyzsze.eh...
 
A w ogole Ystad czy Karlskrona jest strasznie daleko od Stavanger czy Kristiansund - ile to km? tam jest autostrada? jakies oplaty? no i wiecie co - mam moze glupie pytanie... czy w Norwegii jest ten sam czas co u nas?
 
Olka tak czas jest ten sam :tak: , do mnie z Ystad jest ok 1200km , ale to nie ta sama miejscowość do której ty masz jechać
mapa1.jpg pod 1 jest Kristiansund gdzie mieszkam ,a pod 2 Kristiansand gdzie macie jechać ;-)
 
Łoooooo Matko!!!! Dzieki za rozjasnienie umyslu!! to juz sama nie wiem gdzie mam jechac he he he naprawde... musze sie dokladniej znajomych spytac. jedna literka a moze bysmy polecieli samolotem w calkiem inne miejsce! to by dopiero bylo!!!!!:eek: Dziekuje ci jeszcze raz!!
 
nie ma sprawy , też się myliłam na początku ;-)
jak pierwszy raz przyjechałam do męża to mu mówie że już więcej tu nie przyjade bo zimno jest ,a potem tu zamieszkałam i jestem szczęśliwa :tak:
 
A dzieci twoje urodzily sie w PL czy NO? jak daly rade w tym klimacie? moja Olka jest bardzo chorowita niestety. szybko lapie przeziebienia i inne cholery :tak: tam jest duzo wilgoci? a w domach? jakie tam jest ogrzewanie?
 
oboje w NO , ogrzewanie elektryczne + kominek , popularne są też pompy ciepła
Kuba odkąd skończył 2 tygodnie dostaje tran ,a Lenka nie chce go pić ale ona za to pije mleko mod. więc póki co jej odpuszczam chociaż chyba kupię jej witaminy , a klimat zależy od lokalizacji ;-)
 
AniaSm - Aure to wyspa kolo KristianSUND he he takze w razie co bedziemy w twoich stronach ;-) teraz zmienia sie cala moja perspektywa patrzenia.... TOZ TO DALEKOOOO :-p powiedz jaka tam pogoda, jakie zimy? bo pewnie roznia sie od tych na poludniu kraju... a Kristiansund to duze miasto? fakt ze moi znajomi mieszkaja podobno ok 40km od Kristiansund ale ja ogolnie wole wieksze miasta - nie OGROMNE - ale takie gdzie jest po prostu co robic i ze soba i z dzieckiem, gdzie jest (moze) wiecej miejsc pracy.
 
reklama
Do góry