reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

reklama
Spacer zaliczony. Tośka, Filip i ja ogladamy royal wedding na ITV1. Filip już zdazyl wyrazic swoja opinie ma temat calej tej ceremonii stojac przed tv i walac kupe w pieluche. Tata pojechal po slizgawke. Potem zakupy i male majowe party .
 
Nie wiem, czy któraś z Was będzie zainteresowana, ale w najbliższą niedzielę tj. 8 maja w St. Mary's Parku w Prestwich będzie Carboot od 8 rano ;-)
 
Witam wszystkie mamy :) zmienie na moment temat :) czy ktoś ma może jakieś opinie o Stepping Hill Hospital w Stockport?? Termin porodu mam pod koniec lipca i chyba musze sie wybrac tam na zwiedzanie bo nie wiem co mnie czeka :) Mieszkam w okolicach Stockport więc ten szpital jest najblizej :) :-)
 
Hej Truskawa123 :) Ja rodzilam w Stepping Hill i jezeli bede jeszcze raz rodzic to tez w tym szpitalu. Ja mialam troche pecha przy porodzie ale ogolnie opieka i sympatyczna kadra pielegniarek byla swietna. Sale i wyposazenie tez maja bardzo dobre i po mimo wszystkich problemow, bedac pod ich opieka nie balam sie az tak bardzo. Ja mieszkam w Hazel Grove :)
 
Kochane mamusie. Kilka dziewczyn organizuje Dzień Dziecka dla dzieci w Philips Park koło stadionu Manchester City ...zapowiada się super zabawa. Warunki są 2 jeden to obecność obowiązkowa dzieci bez względu na wiek, po drugie to każda mama przynosi coś do jedzenia słodycze, soki, owoce, koc itp zapraszamy wszystkie mamy i dzieci.

Wiecej na pw
 
ja zaglądam regularnie ;)

Na pikniku z okazji dnia dziecka było bardzo fajnie. Niestety byłam jedyna mamą z BB. Było nas dużo i dzieci też dużo. Trafił się nawet jeden taka, ale nie nasz. Nasz został z Tosinką w domu, bo ona jeszcze za malutka troszkę na takie świętowania. W każdym razie juz kombinujemy, kiedyby sie tu znów spotkać. Jeśli chciałybyście do nas dołączyć, to byłoby fajnie.
 
reklama
Czesc Pandorka,gdzie sie spotykacie,jesli mozna wiedziec?
Ciesze sie,ze dzieciaki byly zadowolone,bo w koncu to byl ich dzien.My spedzilismy nasz w domu na chorowaniu :(
 
Do góry