reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

Witaj lovvve
Ja tez mam corke Nikole :)...ale ma 2,5 roku :)

Rowniez gratuluje zdobycia takich kwalifikacji :D super.

Skad jestes dokladnie, jesli mozna wiedziec?
 
reklama
Mam do oddania-za free-krzesełko do karmienia graco contempo w biało-brązową kratkę. Jest po jednym dziecku. Nie jest w super stanie, ale jedną jedyną usterką jaką posiada jest popękana ceratka, która powleczone jest siedzisko. Ja już jedno mam, więc to jest do oddania. Trzeba sobie po nie tylko przyjechać do Prestwich ;-)
 
lovvve ja mieszkalam rok temu w Eccles. Teraz mieszkamy jakies 10-15 minut autem od tej dzielnicy. Bywam tam juz tylko w Polskim sklepie heh :)
Dlugo juz mieszkasz w Eccles?
 
lovvve teraz mieszkam w Little hulton ... pewnie nie bedziesz kojarzyla :) w Eccles mieszkalam na Liverpool Road :) uczeszczasz tam na te spotkania dla dzieci kolo kosciola? Ja tam chodzilam zanim sie wyprowadzilismy stamtad. A wyprowadzilismy sie jesienia 2009 :)
jasne, zawsze moge wpasc :) i tak siedze wiecznie w domu, bo nie pracuje :)
 
reklama
Do góry