reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

enigmaaaa, witaj na forum ;) niestety nie mam pojecia gdzie to jest little hulton, to dzielnica? Czy ulica? Ja jestem z Hulme.

yowka, dziekuje za mile slowa :)
 
reklama
A w sumie daleko od tego miejsca, gdzie mieszkaliście? Na szczęście u nas jest cichutko, ale Wy mieszkaliście przy głównej ulicy. Nie szkoda Ci troszkę Heaton Parku?
 
yowka ja tez nie kojarze wielu miejsc, ale sprawdzam sobie na mapie, zeby miec orientacje :p
Do Whitefield mam 7 mil takze nie tak az calkiem blisko heh

a ja mam pytanie jesli chodzi o te spotkania dla dzieci co ostatnio bylo. Tam sa same polki?
Bo w sumie nie mam daleko, a zawsze narzeczony moze mnie podrzucic. Zawsze to jakas mila odskocznia od zycia codziennego :/
Wszyscy tam moga przyjsc? Czy jest jakas granica wiekowa?
Jakby cos bylo w najblizszym czasie to dacie znac? ;];]
 
W ogole przepraszam jesli tak Was czasami zamecze tymi postami heh... wybaczcie. ;]

Czuje sie tu tak obco troche, nie znam angielskiego i o wiele rzeczy musze sie pytac.

Mianowicie.
Chodzi mi o to, ze Czy robilyscie sobie tu w Anglii cytologie badz jakies badania biustu lub tego typu rzeczy?
Chcialam sie zbadac i nie wiem za bardzo gdzie mam sie udac. Slyszalam cos, ze badania tego typu robi sie w jakiejs klinice planowania rodziny czy mozna isc normalnie do lekarza rodzinnego?
 
reklama
Pandorka, super ze dziewczynka i ladne imie wybraliscie :) Gratulacje!

enigmaaa, ja jestem zapisana do lekarza rodzinnego GP, a ze mam ponad 25 lat to zapraszali mnie na cytologie (listownie) ale bylam w tym czasie w ciazy, a tutaj w ciazy nie robia, takze nie poszlam. Mysle, ze jak sie zarejestrujesz u lekarza i poprosisz o badanie to powinni Ci zrobic.
W takiej klinice planowania rodziny kiedys bylam ale tylko po tabletki antykoncepcyjne wiec nie wiem czy badania tez robia ale przynajmniej nie trzeba sie wczesniej rejestrowac, tylko przychodzisz w godzinach, w ktorych przyjmuja i juz. Ja wtedy chodzilam na longsith i bylo zawsze duzo ludzi, wiec jak otwierali o 18, to bylam zawsze pol godz wczesniej, a i tak czekalam w kolejce.. pewnie zalezy od dzielnicy.

Nasz health visitor wyslal nam list ze sa busy i sie moze wizyta przesunac w czasie.. a ja nie wiem ile malutki wazy (czyli jak przybiera na wadze) myslicie, ze moge z nim do GP isc na zwazenie?
 
Do góry