reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

alex ja nie wiem, ale jedyne co to moge Ci poradzić żebyś nie kupowała z 2 siedziskami obok siebie , tlko jedno za drugim , bo w takim szerokim to się nigdzie nie zmieścisz;-)

Nie jest tak zle,wiekszosc jest robiona tak ze standardowe drzwi to nie przeszkoda,ale przez kase juz nie przejdziesz..
Niestety jeden za drugim typowo blizniacze tanie nie sa...Bo rok po roku mozna tanio kuoic ale dla blizniakow nie.
Alex polecam ci zapytac w mothercare o wozki blizniacze,tam pracuja dwie polki,popros o pomoc pokaza ci co masz do wyboru i w jakiej cenie.
Mozesz tez kupic uzywany jesli zalezy ci naoszczednosciach bo takowych sie duzo sprzedaje.Chocby wozek jane powertwin ;-)
No chyba ze jeden kolo drugiego to masz duuuuuzy wybor.
A tu gdybys chciala jeden kolo drugiego ktos w limericku sprzedaje
http://www.buyandsell.ie/search/for-sale/home-and-furniture/limerick/-/twin-buggies
 
Ostatnia edycja:
reklama
siemka
alex a widzialas wozek Drozdusi????????????mnie osobiscie bardzo sie podoba........moze wstawi zdjecia to bedziesz mogla zobaczyc....

a ja tak wogole melduneczek skladam...my wakacje juz oficjalnie mamy rozpoczete....
no nic.....uciekam...
kolorowych snow,....
 
Witam sie

Dzieki dziewczynki za info porozgladam sie troche
A wozka Drozdusi nie widzialam drozdi jak mozesz to wstaw zdjatko;-):tak:

A ja sie wlasnie pakuje wybywamy na tydzien urlopik wiec trzeba troche odpoczac :tak::tak::tak::tak:
 
my sie rowniez witamy :)
mam nadzieje ze weeken bedzie piekny :)
i jak sylcia rozpakowana juz :) napewno sie bardzooooo cieszycie :) . milusiego weekendu . ja jutro na kursik ide :))))) juz sie nie moge doczekac .
 
reklama
Do góry