reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

co do mleczek to moja tylko sma tolerowala od samego poczatku po aptamilu strasznie wymiotowala po cow and gate tez....
dzindusia wyslalam Ci priva :0)
 
reklama
co do mleka to powiem wam ze żadne irlandzkie nie pasowalo malemu i kupiła dopiero niedawno bebiko i nawet alergia przeszła!!!!
agnieszka musisz próbowac wszystkie mleczka niestety i zobaczyc które mu będzie pasowało,ja dawałam wcześniej sma soya bo tylko po nim nie ulewał:))
 
dzieńdoberek

my zaczęliśmy walkę z wiatrakami czyli przeprowadzkę, już wczoraj miałam dosyć:-D:-D
kurczęta ile to klamotów człowiek nazbiera:szok:
a jeszcze dokupiliśmy zabawek ogrodowych dla bajtla:szok:
sąsiadka mojej sąsiadki wyprowadziła się i odkupiliśmy od niej pół ogródka zabawek:-D:-D:-D
teraz adal ma własny fikoland:-D:-D
 
Witam! Mam dziś takiego mega lenia jak juz dawno nie miałam :eek::szok::dry:... Zupełnie nie chce mi się nic! Dobrze, że supę wczoraj już ugotowałam, a na drugie pyzy z paki mam, bo chyba na kanapkach by się skończyło... Nie mówię już jak chata po weekendzie wygląda :shocked2:... Oliwia właśnie próbuje zasnąć, choć lepiej Jej gadanie do miśków wychodzi, a ja przerabiam bajki na fona żeby w podróży dziecię zajęcie miało!

Ms.Marple, nie zazdroszczę tej przeprowadzki! Siły życzę ;-)

Sylcia007, mam już te Disco Robaki jeśli jesteś nadal zainteresowana :sorry2:

Dobra, lecę kontrolnie rzucić okiem co Młoda wyczynia, miłego dnia, paaaaaaaaaaaaa :cool2:
 
Dzien doberek:)
Melduneczek skladam:)
My dzis spacerek do Parkwaya zaliczylysmy:)teraz wlasnie pije kawke ,bo normalnie cisnienie jakies kiepskie ,ze spac sie chce:)
Mr.marple toz Ty teraz bedziesz miec niedaleko do placu zabaw????????????? i do mnie tez calkiem niedaleko:):):):)
 
Heja babki
Co robicie jutro z dziecmi na Dzien Dziecka??
Bo ja wybieram sie do Delty z Olivierem może sa jacys chetni żeby dołaczyc do nas??
 
heja laski :)

my dzis tez spacerkowo :)

my na dzien dziecka Nadince sprawimy jakis upominek i tez mamy zamiar sie do delty wybrac tylko niewiem absolutnie o jakiej porze bo w miescie mam kilka spraw do pozalatwiania i niewiem ile czasu mi to zajmie ... wiec zbytnio sie z nikim nie umawiam na zadna pore :( bo na serio moze mi to zajac godzine lub 5 ;/

krycha chce nadal bajke :)

ms marple no jak ja sie zabieralam z rzeczami a jeszcze na starym mieszkaniu zostawilam tego troche ... a mialam rzeczy mnostwo tych ktorych z soba wzielam !
 
Dzień dobry! Młoda zwlekła mnie z wyra jakąś godzinkę temu i właśnie szamie śniadanie, więc mam chwilkę... Od rana nerw mną szarpie, więc dzisiejszy dzień będzie ciężki :szok::dry:! Oby się szybko skończył! Albo zaraz sobie meliskę zapodam, bo normalnie "bez kija nie podchodź" :eek:

Sylcia007, oki, załatwione ;-)! Osobiście uważam, że bajka lekko nudnawa, ale żeby wyrobić własną opinię trzeba oglądnąć, więc nastepnym razem jak się zobaczymy to Ci ją przytargam!


Udanego wtorku życzę i idę włosy sobie umyć i jakieś śniadanko zrobić...
 
reklama
heja bejbes :)

wszystkiego naj naj dla waszych dzieciaczkow fasoleczek z okazji dnia dziecka :) no i dla was buziakii bo wszystkie jestesmy nadal dziecmii :))

Buziakujemyyyy :*****

krycha ok przytargam mi kiedys ta bajke to zobaczymy sobie co tam maja ciekawego w niej :p
 
Do góry