reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Krycha oni chyba przesadzaja:szok:....nie rozumiemczemu Wam nie wolno prania na balkonie wieszac???
To jakas paranoja

No, mi się też tak zdaje, ale przez te ich zakazy nie wolno nam też mieć tv satelitarnej i Ci co mają rowery nie moga ich trzymać na balkonach :eek: Niby właściciel hotelu, który mamy na przeciwko, tak sobie zażyczył (On wynajmuje budynek na hotel od naszego landlorda) żeby goście hotelowi nie musieli na to patrzeć :dry:! Jakby po to się do hotelu jechało, ech...

Alex2339, gratulacje, będziesz miała znów pierwszoklasistę w domu! Z tego co pamiętam to strasznie przeżywał, że siostra już do szkoły poszła a On jeszcze nie... Może Mu to zamiłowanie do szkoły nie minie ;-)
 
reklama
dziekujemy za zyczonka:):):)
a my z Jula caly dzien w ogrodku :) najpierw sie Jula w hustawce bujala ze az zasnela a pozniej w piaskownicy psula babki ktore tatus robil... ale miala radoche..... i na swoim mini lezaczklu sie wylegiwala i tez taka dumna z siebie ze tak jak mamusia moze hhiihihi... ach te dzieciaczki ile z nich radosci :p
MartoF bidulek z tego Twojego Karmelka :(
 
Witam babyyy :)

justysia sto latek dla kruszynkii ! :) Superr ze piaskownica sie sprawdza :) A ten lezaczek to musze zobaczyc :)))

martaf co Ty gadasz skonczyl bidulek antybiotyk i dalej chory ? boszzzz ;( Zdroweczka :******

camomile wpadnij do mnie babo po kosmetykiii :) i zdroweczka zycze :)

alex gartulacjeee :)
 
Witam.
Sylcia tak już od dawna planuję zajrzeć do Ciebie, tylko od 3 tygodni wyzdrowie nie mogę. Jesli tylko pozbęde się kataru(już chyba końcówka) to zajrzę do Ciebie może w poniedziałek jeśli Ci pasuje??
 
hej dziewuszki to znów ja :-p
zapraszam do Lahinch :) na spacerki :tak:
która chętna...?? taka piękna pogoda że aż szkoda zmarnować czasu siedząc w domciu ;-)
 
reklama
Dzień dobry! Kolejny piękny dzień przed nami, ach :-D:-D:-D aż chce się żyć jak tak słonko świeci!!!! Udanej niedzieli Wam życzę Babeczki :-)
 
Do góry