reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
No i kolejna 5-teczka w indeksie ;-) Więc jest bardzo duża szansa na wysokie stypendium naukowe na magisterce od 1-wszego semestru.
 
Co tu tak pusto - od wczoraj piszę ze sobą. :eek: Która się ma ochotę wybrać dzisiaj do bawialni? Bo Karolę chcę gdzieś wyciągnąć :tak:
 
Sol witam poranną kawą :-)
ja bym poszła ale przyjaciółka do mnie z rodzinką przyjeżdża :-) i jeszcze miałam do południa jechać na miasto ale nie wiem czy się ruszę w końcu... jakoś nic mi się dziś nie chce... Sol pożycz trochę twojej energii
 
marla - Karoli już dałam żeby z łóżka wstała bo jej się wybitnie nie chciało.

No i nie pojechałam tylko pod prysznic sobie wskoczyłam :-p Może po południu pojadę - chociaż i tak już kasy nie mamy na pierdoły a chciałam sobie buty zobaczyć na wiosnę. Ale zamówiliśmy dzisiaj Karoli pampersy na allegro bo o niebo taniej niż w sklepie wyszły i poszło 400 zł. :no: No ale 10 paczek to starczy na ok 3 miechy więc warto a jeśli Karola zacznie znowu wołać na nocnik to i na dłużej :tak: Spadam obiad robić i posprzątać trochę bo Karoli garnki się walają po całej podłodze.

Dziewczyny - w gazecie znalazłam coś takiego na jutro.

Czekoladowa zabawa

Czekoladowe atrakcje czekają na dzieci i dorosłych, którzy odwiedzą w niedzielę Muzeum Zabawek i Zabawy. Przez cały dzień najmłodsi będą mogli wziąć udział w konkursie "Policz ile serduszek ukryło się w muzeum", a w godz. 14-16 na wystawie "Mieszkanka czekoladowa Wedla" będzie można wykonać czekoladowe serduszko. Z kolei dla dorosłych muzealnicy przygotowali projekcję "Casablanki" oraz wykład o aromaterapii i czekoladowym masażu z demonstracją. Początek seansu o godz. 17. Po projekcji zainteresowani wezmą udział w "romantycznym" zwiedzaniu muzeum. Wstęp na wszystkie atrakcje kosztuje tyle, co bilet uprawniający do zwiedzania, a więc 4 zł.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc dziewczyny...wczoraj jakoś nie miałam mocy pisać,po powrocie do domu z zakupów padłam z wyczerpania....:-D
a dzisiaj troszkę ogarnełam w domu...ale generalny porządek zrobie dopiero w poniedziałek...byłam na zakupach i znalazłąm dla siebie kilka rzeczy:tak:szkukam jakichś spadni tylko wydaje się mi że najlepsze będa takie niskie biodrówki bo ciążowych to nie chce już kupować.
No i też szukam butów na wiosne...tym bardziej że poyrzebuje 2 par takie do biegania i na obcasie niskim do sukienek
 
julita - ja przez rok po porodzie korzystałam z ciążowych spodni bo są po prostu wygodne a przez okres połogu i tak innych nie założysz :tak: bo jak już wstaniesz z łóżka to się zastanowisz czy nie jesteś w 6 miesiącu :laugh2:
 
Sol gratuluje 5 :) :) i mam pytanie co trzeba zrobić jakie warunki spełnić zeby tą zapomogę dostać??? - jak idzie tworzenie portalu???

co do basenu to ja też chciałam na jasną ale się nigdy nie mogłam dodzwonic do tego pana i jakoś tak nie poszłyśmy - a mała podrośnie to na normalny basen będziemy śmigać :) :)

Wiecie co dziś prawie kupiliśmy wózeczek - espiro magic 4- bo wybrąłam inny ale gościu w Aresie na 1-go Maja- skwitował to tak ' niech sobie pani da z nim spokój jak za miesiać pani nie chce do mnie przychodzić i go reklamować' i polecił espiro :) - ale byliśmy przygotowani na szukanie a nie kupowanie i zanim wróciliśmy to nam hurtownie zamkneli i dupa :p nie lubie tak się nakręcić i co......... ehh :) :)


Julita- ja ze spodni ciążowych zrezygnowałam od razu jak to było możliwe- bo brzuch mi spadł baaardzo szybko - po porodzie miałam ze 2 tygodnie takiego flaczka - ala 5 ty miesiąc :p a poźniej już ok :) :) nie mówiąć juz jak sie z tego faktu cieszyłam......... tak ze wydaje mi sie ze praktyczniejsze będa niskie bo i po porodzie zanim zrzucisz będzie w czym biegać :) :)
 
Krlnk - to tekst z naszej strony głównej:

Stypendia socjalne i zapomogi - dotyczą studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Stypendium przyznawane jest na okres 9 miesięcy z możliwością przedłużenia na 10. Studenci otrzymują stypendium socjalne w wysokości od 125 do 250 zł miesięcznie, natomiast osoby o najniższych dochodach mogą uzyskać dodatkowo stypendium na wyżywienie w kwocie 105 zł/mc.
Trudna sytuacja materialna i przypadki losowe mogą stanowić podstawę do przyznania zapomogi. Studenci mogą występować o jej wypłatę dwukrotnie w ciągu roku akademickiego.
Podstawą wyliczenia stypendium socjalnego jest kwota ustalana corocznie przez rektora WSEiP w porozumieniu z uczelnianym organem samorządu studenckiego.
W roku akademickim 2008/2009 stypendium socjalne przyznano 1092 osobom. Zapomogi w wysokości od 100 do 700 zł otrzymało około 200 studentów będących w trudnej sytuacji materialnej.

Studenci studiów stacjonarnych mogą otrzymywać również stypendium mieszkaniowe.

Jak chcesz wiedzieć więcej wejdź sobie na stronę główną uczelni i tam w zakładce stypendia masz wszystko.


A żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce :eek: Najchętniej bym się po-wylegiwała - tylko pogoda nie sprzyja.
 
reklama
Sol - dzięki :) muszę się chyba przejść i zainteresować.......

witam się z kawką - ktoś chętny??? ja bym sie mogła na ciacho jakieś skusić ale nie mam zadnego pod ręką- tylko precelki....... - i jak tu schudnąć???

jakie plany na Dzień Zakochanych??? hehehehehhehe :rofl2:
 
Do góry