reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

anineczka:szok:ja bym sie chyba wkurzyła:confused2:chyba mi sie źle skojarzyło:zawstydzona/y:

asieńkar pokaż Ani jak sie schodzi:tak:Szymek od razu zalapal i nie mam problemu:tak:włazi i złazi sam:-)
 
reklama
Didi hehe ale się uśmiałam teraz musisz się zreflektować zarzuć na grzbiet jakąś halkę a chłop zapomni szybciutko :tak::cool2:
::-p

hahaha...odrazu przypomnial mi sie P jak wczoraj wieczorem mowi" zaozylabyc jakas ladna koszulke dla mezysia i wygladalabys sexi a nie zakladasz piziame , zaciagasz spodnie pod cycki i wygladasz jak obelix ..masz ladnie wygladac w lozku a nie smiesznie.." hahaha... ale ja chora jestem i ma byc mi cieplutko w dupsko a nie woac o katach jak odkryje sie... a pozatym mam jeszcze @ wiec koszulka jak narazie odpada.


Anineczko...hehehe niezle zyczenia...
 
hahaha...odrazu przypomnial mi sie P jak wczoraj wieczorem mowi" zaozylabyc jakas ladna koszulke dla mezysia i wygladalabys sexi a nie zakladasz piziame , zaciagasz spodnie pod cycki i wygladasz jak obelix ..masz ladnie wygladac w lozku a nie smiesznie.." hahaha... ale ja chora jestem i ma byc mi cieplutko w dupsko a nie woac o katach jak odkryje sie... a pozatym mam jeszcze @ wiec koszulka jak narazie odpada.


Anineczko...hehehe niezle zyczenia...
heeee z skad ja to znam HIIIII:)))) ale jak tu w domach tak zimno ze nie ma szans bez cieplej pizamy i skarpet:)))acha te chlopy;)
 
Witam Was ciepło dziewczyny!
Ja właśnie jestem w 8 tygodniu ciąży z bliźniakami i mieszkam koło Cork:)
didi mi keidys maż powiedzial zebym sie ubrierała sexi do łóżka :)to mu odpowiedzialam że ciutke za zimno w domu mamy , to zaczął pokrecać piec:))
 
Asienko to teraz masz bojowe zadanie specjalne aby nauczyć Anię schodzić tyłem bądź upierdliwa i powtarzaj i pokazuj po 1000 razy na minutę aż w końcu załapie:tak: na mnie widoki typu Wiktor na parapecie na stole czy jak ostatnio wymyślił że stanie na tacce krzesełka do karmienia :szok: już nie robią wrażenia on jak kot spada zawsze na cztery a właściwie to rzadko spada ;-)prędzej sam sobie specjalnie krzywde zrobi jak przez wypadek :confused2::sorry: ostatnio mamy na tapecie walenie głową o kafelki :eek: jak ostatnio źle się rzucił i trafił w dywan to się zdziwił przesunąl i łup :eek::sorry:

Pokazuję, pokazuję, na razie nie chce:confused2:, moja głową w ścianę uderza, jak się złości:sorry::confused2:, tak tyłem aaa , no i na tapecie jest ostatnio wywalanie wszystkiego za szafki i kręcenie się w kółko:eek:


no i blizniaki z tego wyszły:-d

:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Pauletta też się pytałam M czy czasem z Amandą nie romansuje.:rofl2:

MartaF na szczęście mam poczucie humoru,ale tylko dlatego,że Amandę znam i wiem,że też z niej jajcara :tak:
Spoko loko akurat mężowi ufam...uf uf :-D
 
Anineczko-ufaj-uf uf:)))))komu jak komu,prawda:))))
Didi-kochana-J jak mnie widzi w pidżamie to oddycha z ulgą;)))))))))))))))))))))))))))))))
Asieńko-spokojnie-załapie wreszcie...mój Daniel zejdzie,ale nie wejdzie na kanapę:/Także ja nic na siłę:)
 
Pauletto oj ja bym wscieklizne dostala gdyby mi dziecie moja prace rozwalilo a puzzelki ukladac uwielbiam ale nie dwa razy to samo ha ha ha

Ehhh Asienko R oby Wam ta woda ciepla woda poleciala bo bez niej jest masakra, u nas od wczoraj w nocy znowu przymrozki i na noc zostawiamy kran odkrecony zeby tak leciutko sobie kapalo. No a jak my wyjedziemy to znajomi beda wieczorkiem zagladac dokarmiac królika i te wode odkrecac zeby po powrocie sie nie okazalo ze znowu nam zamarzlo.

A u nas ogolnie dolina wlasnie dowidzielismy sie ze dziadek mojego M wylodowal w szpitalu ze naprawde xle z nim.
 
reklama
Anineczko nigdy nie przyjmę auta od męża:-D:-D
Kiedy tego testa zrobisz bom niecierpliwa?:sorry:
kasiuleczko współczuję Tobie i Twojemu m:-(
małekropki a Ty się już chyba u nas wcześniej pokazałaś,pochwaliłaś kropkami i zniknęłaś?Nie znikaj tylko zostań:tak:
No i nie jadę jutro do szpitala bo moja cudowna przychodnia nie ma dla mnie jeszcze jedengo wyniku:wściekła/y:Muszę przełożyć wizytę:sorry:
 
Do góry