reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Wiec milych snow zycze, a tym co maja jeszcze "plany" - Ewelcia;-):-p:-D:-D:-D- milej nocki :-p:zawstydzona/y:
a
Dzieki...bylo,oj bylo milo:-D:-D:-D:-p:zawstydzona/y:

Tichonek udanego grilla,u nas nie pada wiec u WAs moze tez nie bedzie padalo
Andzulina oby to tylko byl katar!
Didi a Ty juz zakupials sexi pizamke na powrot meza?;-):-D
Margaritta to kiedy Wy lecicie?jutro?

Ja juz ziemniory nastawilam bo SZym ostatnio je obiad o 12 wiec my zjemy razem z nim;-)a pozniej na zakupy bo pustki w lodowce
 
reklama
Hejoooo:-) ja na łeb dostanę z tym netem ślimak ma większe tempo:wściekła/y: wczoraj był busy dzień choć udało mi się męża zatrzymać w domu ( nie obyło się baz czochrania:-D) ale i tak jakby go nie było bo siedział na ogródku i ciął palety cały dzień:confused2: no i Anineczka wpadła jak po ogień zaatakowała nożyczkami i mi się tak lekko na głowie zrobiło :-) dzięki kochana ;-)
A Zuza mi dzisiaj niespodziankę zrobiła :tak:wczoraj zasnęła przed 21 a wstała dopiero o 6 pierwszy raz :szok: no i później o 8 :laugh2: no super tylko ciekawe czy się to utrzyma cz to tylko wybryk ;-)
dobra lecę robić gyrosa dzisiaj u mnie grill :-) i gości mam mieć :tak: Miłej niedzieli :-)
 
Hej dziewczyny
Ja wpadam z pytankiem,mianowicie czy bylyscie w Sealife w bray?Czy tam warto jechac,bo my mamy "kawalek" drogi no i niewiem czy sie opyla:eek:Zeby nie bylo ze pojade a tam zobacze tyle rybek co w zoologicznym:-D
 
cytrus my bylismy no i nie wiem jak inni ale ja sie nastawialam na godzinke chodzenia i ogladania rybek , a tam byslismy pol godzinki naciagane :sorry: wiec ja nie polecam, ale do 8 czylki do niedzieli mozecie trafic jeszcze na wesole miasteczko , wiec moze sie skusicie;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
helloł

Oczywiscie się spakować nie mogę:baffled: znaczy nie mieszcze sie z tym co chce zabrac. A ten mi tu nad głową truje,ze jak zwykle nabiore niepotrzebnych rzeczy i tylko je tak woze:confused2: moze i tak- ale ... no ograniczyłam się do najpotrzebniejszych no :-D

ewelcia tak kochana- jutro z rana lece do PL- po roku czasu:rofl2:

Tichonkowa udanego grillowania- przelotnie pada- wiec nie powinno byc zle;-) i dzięki za "wsparcie":-D

lubiczanko witajcie :-) zanim schowam laptopa chciałabym jednak dowiedziec się od Ciebie jak było??/ jak Barcelona?? no i jak "nasze" miasteczko???

Cytrus ... w sumie własnie tam bez większych rewelacji:sorry: na samym koncu juz jest spore" akwarium" t:sorry:kie widowiskowe i tam sie tylko zasiedzialam:-D ale jesli sobie zapalnowałaś juz wycieczke tam- to jedz- a co bedziecie w domu siedziec;-):-D


no to ide obiadzio szykować,

moze do poznej laseczki a jesli nie uda mi się to .... czochrajcie sie jak najwięcej cobym mało do czytania miała po tych 12 dniach :confused2::-D

buzka
 
hejka
butterfly a to jest stronka z malymi kursikami jak wykonac takie kwiatuszki,Tez ostatnio upiekszalam pokoik dla mojej Olivy i zrobilam jej Kubusiowy Swiat nad lozkiem, ohhh strasznie szczesliwa byla i do tej pory wszystkie postacie wiszace na scianie caluje na dobranoc.


A jak zrobilas ten Kubusiowy swiat bo tez poszukuje czegos do dekoracji a nic nie moge znalezc. A od polowy wrzeznia bede siedziec w domku wiec moge sie czym zajac. Bede bardzo wdzieczna za inspiracje. Mialam na mysli tez wyszywanie ale tylko z gotowym wzorem bo jeszcze tego nie robilam.
Pozdrawiam i Podziwiam zdolnosci i cierpliwosc.
 
reklama
Do góry