reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Larcia - no ja w końcu wylądowałam jednak na plaży... ale tylko spacerowałam z Agusiek po promenadzie na salthill, bo jakby Igor zobaczył piasek i wodę, to nie byłoby za wesoło dla mnie... chociaż po 17 pojechałam jeszcze raz nad zatokę na renmore i moje dziecko jednak zaliczyło kąpiel w oceanie... a jaki wrzask i ryk był, jak matka z wody wyciągała...
Tichonek - ty leć i rób testa, a nie jakieś tam urosepty bierzesz... a może maszynka źle powiedziała i miałaś cykl??? jest coś takiego jak złośliwość przedmiotów martwych...
Moniadan - ale narobiłaś mi smaka na łazanki... chyba jutro zakupię potrzebne składniki;)
Kamcia - ale się cieszysz pewnie:)
Renni - słodkie te twoje księżniczki
Kasiuleczka - jutro nadciągam ;)
a dla zestresowanych mam pierwszoklasistów i przedszkolaków - dużo pozytywnej energii :)
i to chyba na tyle... spokojnej nocki:)
 
reklama
Dobry Wieczor Mamuski,

Ja tak szybko w przerwie prasowania chcialam przywitac sie i zyczyc dobrej nocki.
Joannn ja nie daje zadnych koperkowych herbatek itp, bo po nich Mollunek zle spal. Caly czas sie budzila i plakala, bo ja na baczki zbieralo. A rumiankowa lagodzi bolesci brzuszkowe i nie powoduje nadmiernych gazow.Co do spanka to nie jest dyscyplina, to jest rutyna do ktorej ona jest strasznie przyzwyczajona i chce spac o 19.00 i juz.Bo przeciez ja ja kladlam tak bo ona miala taka potrzebe. Ja nie potrafie byc zdyscyplinowana do jej slodkich minek haha
Lady Zgaga czy ty nie masz za dobrze ostatnio co?tyle odwiedzin?az do pozazdroszczenia hahah ale nalezy sie Wam.
Didi zastanawiam sie czy dostalas mojego maila czy nie?

Ok ja jutro zaplanowalam, ze pojedziemy z naszym brzdacem na ta farme. Mam nadzieje, ze bedzie wesolo. Oby dopisala pogoda.
to wobec tego juz nie truje i spadam
papaap
 
Hejoo laski :-) ja to chyba jakaś wyrodna matka jestem :sorry2: ja się cieszyłam przeogromnie że W idzie do przedszkola a ja ka mnie duma rozpierała po drodze to szok :-) a martwię się ale o inne dzieci bo W jednak jeszcze bije :no: no ale do rzeczy były dzisiaj u mnie dwie panie porozmawiałyśmy sobie o moich oczekiwaniach i o ich strukturach pracy było miło oczywiście się nasłuchałam jaki to W jest super adorabol i gordżes i już się nie mogą doczekać aż zaczną z nim pracować i cholera mnie bierze że ten proces pełnej diagnozy tak długo trwa :sorry2: co do dodatkowych godzin to jak najbardziej są wskazane ale oni mogą zapłacić tylko za 3 za resztę musiałabym wyłożyć z własnej kieszeni bo im niestety na więcej budżet nie pozwala bo w tym roku mają okrojony :wściekła/y: a ja ciekawe skąd mam kasę wziąć :-:)-:)-( no nic to jakoś trzeba będzie dać radę ...w przyszłym tygodniu ma się ze mną skontaktować pani od spraw socjalnych i pomoże mi powypełniać wszystkie wnioski o dodatki i zasiłek dla Wiktora :tak:
Lewcia sorki że nie udało mi się dołączyć na plac ale były u mnie ponad 2 godziny i nawet nei dzwoniłąm bo pewnie już Cię dawno na placu nie było, następnym razem ;-)
MartaF gratulacje dla Szymcia no to teraz nie nadążysz za nim ;-):-)
Kasiuleczka ja jeszcze nie zdążyłam powiedzieć WOW super włoski ;-)
Moniadan łazanki mmmm mniam za mną już od jakiegoś czasu chodzą nawet raz chciałam zrobić ale P powiedział że nie chce bo nie lubi :no: i obeszłam się smakiem :sorry2::sorry2::sorry2:
Mamusiom przedszkolaków i szkolniaków przesyłam mój spokój ducha :-):-) dzieci na bank dadzą sobie radę z językiem również w tym wieku to one chłoną jak gąbka anie się obejrzycie a za was w urzędach będą spikać:-):-)
 
Witajcie mamusie!

Andzulina Twoj Igorek to prawdziwa rybka wodna :-)

A ja powiem, ze mam stresa przed jutrem, zeby tylko tego tortu starczylo hehe :-D Juz mam pomysla, chyba peppa pig bedzie namalowana :-) M dzis w domu bedzie wczesniej, wiec wybywam na miasto. Trzea kupic all do torta i jakis prezent mojej 3latce :-) No, a wieczorem - do roboty z pieczeniem ciacha. M ma jutro wolne tez, wiec sie super ciesze. Ok zmykam!Milego dnia!
 
Hejka. Ale mam pogode od 2 dni. Tylko pada i pada, normalnie jesien pelna para:wściekła/y:. a nie moze byc piekna zlota jesien tylko taka deszczowa:angry:. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

A Ww Irlandii piękna słoneczna jesień, więc już wracaj, to może jakieś spotkanko się wykombinuje:-):-):-)

Witam się z Wami
Pogoda super, w miarę się wyspałam, Andzia się obudziła w nocy, bo jeść chciała, dawno na jedzonko się nie budziła;-), przewinęłam ją i do 8 pospałyśmy. Pranie zrobione i wywieszone, kawkę dopijam. Idę się pobawić z córką.

Miłego dzionka
 
Bry:-)
Radek do szkoły odprowadzony,żadnych niespodzianek nie było:happy:No,może poza tym,że jest w klasie 10 polskich dzieci:baffled:A 5 stolików i nie da się dzieci rozsadzić:sorry2:Mój syn oczywiście już kolegę poznał i on zadowolony,my trochę mniej,tzn.nie z kolegi tylko z zaludnienia polskimi dzieciakami 1 metra kwadratowego klasy:eek:
Na 10:30 mamy wrócić bo będzie jakiś pokaz czy cuś:tak:
Idę jakieś śniadanko wciągnąć:tak:
Ps.Na Furaginie jadę bo już z tym sikaniem mam nerwa:sorry2:
 
reklama
Witam,

wiesienko,Kasiuleczko,kamciu, andziulino-dzieki, dzieki!!!!!:tak:

Tichonku- no to piknie! Radzio bedzie sie czul jak w PL szkole, malo tego bedzie mogl glosno plotkowac na Pania nauczycielke:-D:-D:-D
A tak powaznie, zycze mu wszystkiego naj, naj no i zeby jak najszybciej englisza podlapal!!!!:tak:
 
Do góry