reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z FRANCJI!

josephine - kuruj się ile możesz i wykorzystuj teściową:)!!

Marcin dzis poszedl juz do pracy, a maly w nocy mial pelno pomyslow, a wszystkie rozne od spania... Wiki jeszcze o 7 stwierdzila ze juz nie chce spac!! Marcin wtedy siedzial z malym, a ja drzemalam, wiec zrobilismy zmiane - adas do piersi, a Wiki z nim wstala. Wychodzil dzis po 9, wiec moglam troche kimnąć. Wiktoria teraz nie chce sie ubierac tylko isc spac, a mlody śpi. Co za dzieci - nocny temperament:)
 
reklama
Antylopka trzymaj sie !! napewno jest ciezko z dwojka.
w poniedzialek przyjezdza mama z bratem, mam nadzieje ze pogoda nam dopisze i nie bedzie problemow z lotami !
mala znowu po wczorajszym garderie przyniosla jakiegos wirusa i znowu przeziebiona, mam nadzieje ze szybko jej przejdzie!
i tak jakos leci ten czas.... papa!
 
bylo nawet lepiej niz myslałam, dzis tez jest ok. zaprowadzilam wiki do przedszkola (adas w chuscie:) ), a odebrałam z wózkiem, bo poszłam na małe zakupy. Problem tylko z wniesieniem wózka... znosze bez problemow, ale wniesc jest niewygodnie i musze isc bardzo ostroznie.
 
Antylopka mam nadzieje ze chusta sie sprawdza, i ze maluszkowi jest tam dobrze ( przy mamie zawsze dobrze ;) ) , na ktorym pietrze mieszkasz? moja dzis sie czepila swiatla, i wlacza i wylacza! juz nie ma czego sie czepic!!! kiedy ta moja mama przyjedzie!!! bo juz nie wytrzymuje!
 
co tu taka cisza?
nie mówicie, że tak ambitnie gotujecie już na święta:-p
ja co noc spie mniej, Adas bardziej zabawowy, a teraz odsypia. dzis 3 godziny!! i co najlepsze, niezle sie trzymam, nie wiem jak to mozliwe. nawet oczu nie mam podkrazonych. Chyba na zapas sie naspalam na koniec ciazy, hehe

powiedzcie mi, jakie tutaj sa dobre firmy z bucikami dla dzieci? ecco, primigi?? sa tutaj?
 
hej
ja patrzylam az sie watek ruszy, ale nie mialam energii pisac
wciaz chora, zatoki... ahhh....lece juz na drugim (mocniejszym) antybiotyku
zyc nie umierac :(
ja nie gotuje nic w tym roku bedzie wigilia w trojke, taka jak lepsza kolacja
przystawka, danie fajne, salatka, ciasto ( zpiekarnii bo piec umiem tylko madelnki no ale na wigilie...powiedzmy nie ten kaliber hehe)

jesli chodzi o buty to bardzo dobra firma jest NOEL, oraz KicKers
ja wlasnie malemu z tej czesto biore, teraz mu zamowilam kozaczki i juz polbuty 25 na wiosne, wszystko z NOEL
ecco wiem ze jets super ale tutaj nigdy nie widzialam
wiem ze dizewczyny w niemczech maja (albo do DE z polski mozna robic przesylki) ale tu nigdy nie widzialam...
 
witajcie!!
dzis miala przyjechac mama z bratem, odwolali lot! to ja szybko kupuje nastepny , okazalo sie ze teraz z tym starym biletem to moge sobie...bilet airfrance...o godz 19,40 patrze a oni sami zmienili wylot na Lot ale mama nie wiedziala, nikt nie poinformowal, i przeoczyla , bylo juz za pozno, moze w koncu jutro rano beda...niby o 7 jet lot! ja wkurzona na maksa i jutro mam zamiar dzwonic do wawy do air france! a kupilam tez drugi bilet na srode w razie "w" oj cyrki normalnie!! az spac mi sie niechce , bo w wawie na lotnisku o 5 otwieraja air france biuro i mama ma isc tam zmieniac date!trzymajcie kciuki!!
i jakby co to zycze wszystkim Wesolych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia!!!!
 
reklama
josephine - a gdzie moge kupić takie buciki? w 4temps znajdę?
kurak, nie ciekawie z Twoim choróbskiem... na święta robię część, a reszta jedzie do mnie z Polski, od mamusi:)

zoe - porażka z tymi samolotami. I jeszcze dla mnie niezrozumiałe, dleczego mówią, że paryskie orly jest zamknięte z powodu śniegu. jakiego sniegu?? mam nadzieje, że dotrą cali, zdrowi i niewymęczni zbytnio.
 
Do góry