reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witajcie.

U nas nudy. Pogoda nieciekawa, więc poza zakupami siedzimy w domu. Kupiliśmy małej piaskownicę na dzień dziecka i nie ma jak jej używać....

Co do dentysty to ja od miesiąca próbuję się gdzieś dostać. Nigdzie nie przyjmują nowych pacjentów z nhs. Wszędzie prywatnie, a na to mnie nie stać. Jak mnie ząb boli to dzwonię na emergency i już. W inny sposób się nie dostanę....:angry:

Werka - ja chętna na kawę:-)

Agam - współczuję bólu zęba...

Ok zmykam na jakiś film.
 
reklama
Czesc Dziewczyny:-)

U nas kolejny leniwy dzien, nic mi sie nie chce ostatnimi czasy:zawstydzona/y:
Trzeba sie wziasc w garsc bo niedlugo wogole z lozka nie bede sie podnosic:zawstydzona/y:

Monia to z tym dentysta to mnie pocieszylas ze nigdzie miejsc nie maja:baffled: ehh ale nic trzeba sie zapisac gdziekolwiek predzej czy pozniej bedzie jakies miejsce:dry:
Tynia dzieki za info:tak:
WerkaMirek moze i ja bym sie skusila na spotkanie ale zalezy kiedy by bylo, jak beda jakies konkrety to wtedy i ja sie okresle;-)
Mamatrojeczki a co z Toba czemu tak ucichlas?? Wszystko ok?

Dziewczyny mam pytanko ma ktoras z Was do odsprzedania chodzik za niewielka cene?
Dobra uciekam nakladac obiad bo zaraz mezulek z pracy wraca i musimy na zakupy jechac:tak: Pozdrawiam
 
tyniaiwiki, agaam wlasnie tak sobie pozniej pomyslalam :-D:-D:-D moj dzieciak chodzika nie mial :no: znajomej mama jest dyrektorem osrodka rechabilitacyjnego i mowila ze chodziki sa bardzo niezdrowe wiec nie kupowalam ;-)
 
Hej:-)
Milko Tynia ma racje mi chodzilo o ten drugi chodzik:tak: Tez slyszalam zle opinie na temat chodzikow ale uwazam ze jesli uzywa sie go z umiarem to nie ma powodow do niepokoju i napewno nie zaszkodzi;-) Ja dla mojej Vicky mialam chodzik i uzywala go i nic jej nie zaszkodzilo;-)
 
agaam kazda mamusia chce dla malucha jak najlepiej i robi jak uwaza ;-) ja tez mialam chodzic jak bylam mala i chyba wszystko ok ze mna heheheh
 
Cześć dziewczyny :-)
u mnie ok, tylko przez tą pogodę nic mi sie nie chce, do tego te zmiany ciśnienia, chyba się starzeję ;-) bo zaczynam mieć bóle głowy na zmianę pogody. W poniedziałek byłam w Manchester w konsulacie. Masakra :wściekła/y: . Umawiają na daną godzinę, max 10 minut wcześniej wpuszczają do środka, a czekasz by coś załatwić 2,5godziny. Miałam umówione spotkanie o paszporty na 10:48, a wyszłam z tamtąd o 13:20, porażka. Za dwójkę dzieci zapłaciłam 92fule :no: . Dobrze, że Marka policzyli mi też 50%, bo tak płaciłabym tylko za niego 92. Bałam się jak mi go policzą, bo kurs, który teraz robi kończy się w czerwcu. Teraz muszę sprawdzać na necie kiedy paszporty będą gotowe i po nie jechać.
Werka ja raczej ciebie nie odwiedzę, ponieważ Chris ma na 12:00 do szkoły. Może innym razem. Od lipca Chris będzie chodzil na 6godzin dziennie aż do wakacji :-) hurra. Wówczas będę mogła gdzieś połazić czy porobić cokolwiek, bo teraz to ledwo go zaprowadzę , a już trzeba po niego wracać :szok: .
Milko ja też miałam chodzik dla dzieci i nie mają problemów. Problemy pojawiają sie gdy do chodzika wkłada się dziecko, które ma jeszcze za słaby kręgosłup by być w takiej pozycji i gdy przebywa w tym chodziku za długo. Ale tak jak napisałaś każdy robi jak uważa :tak:
 
reklama
czolem co za pogoda to i checi brak do pisania
Milko ja tez mialam chodzik dla dziewczynek ale z wiki mialam problemy zbioderkami a za to Natalka go prawie wcale nie uzywala nie chciala w nim nawet siedziec wiec jest wszystko oki i nie wkladlam ich czesto no ale kazde dziecko inne bo wiki juz siedzial jak miala 5 miesiecy wiec bardzo szybko i w 10 miesiacu zaczela chodzic wiec wczesnie wszystko u niej sie odbywalo za to natalka wszystko pozniej ale mam je zdrowe wiec sie ciesze bo to najwazniejsze
werka ja odpadam ze spotkania bo w tym tygodni uzaczyna sie szkola juz wiki i musze isc jeszcze do przychodni zmienic godzine szczepienia Natalaki bo mi nie odpowiada a w piatek z wiki do okulisty do szpitala na kontrole wiec nie bede miala czasu nawet usiasc i jeszcze czeka mnie wizyta u ksiedza w sprtawie chrzcin bo musze date zmienic wiec mam troche biegania ale okazja sie jeszcze nadarzy
oki trzeba sniadanko zjesc i zmykam na miasto bo wiki idzie dzis na urodziny a ja jeszcze prezentu nie kupilam
 
Do góry