reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
A tak poza tematem....u mnie w ogrodzie tez las,moze hurtowo ktoras chetna skosi i u mnie?Bede wdzieczna!!!Zmykam ,bo padam po silowni.Postaram sie odezwac jutro.Dobrej nocki;-)
 
czesc dziewczyny

nie odzywalam sie bo dzieciaki chore od piczatku kwietnia i nawet bie ma jak,teraz troszke lepiej ale na forum cisza.
kupulam bilety do Pl na 10 czerwca do 23 lipca takze troszke odsapne bo juz mi na glowe bije przez ta pogode i te chorobsk

ewaw76-witaj na forum.skoro nie chcesz pisac o swoim tajemniczym biznesie to poprostu pisz z nami o sprawach codziennych ;-)

hagie-gdzie to sloneczko z pl???

werkamirek-jak maluska sie chowa??poszukujesz juz pracy??

ja od jutra biore sie za porzadki w szafach,postanowilam ze wszystko wywale co nie nosilam dluzej niz rok!!czyli ponad pol szafy !!!
 
Hej...
Ewa strasznie tajemnicza jesteś z tym biznesem, ale jak nie chcesz nic napisać, to trudno...
Zaneta współczuję tych chorób. No kurde nie wiem, gdzieś w drodze powrotnej z Polski zgubiłam to słoneczko, ale naprawdę wiozłam je z walizce :-D Mam nadzieję, że w końcu i tu dotrze piękna pogoda...może Werka nam przywiezie :tak: Gdybym ja miała zrobić porządki w szafach i wywalić wszystko, czego od roku nie nosiłam, to chyba bym naprawdę musiała wywalić WSZYSTKO :szok: Bo ja jakoś nie mogę dojść do siebie po ciąży, bo cały czas mam 10 na plusie :wściekła/y: Chyba muszę zaprzyjaźnić się z Dukanem :eek:, pamiętam, że Izunia stosowała tą dietę i schudła.
Ja też na wakacje wybieram się z Zuzką do PL, tylko trochę ceny biletów mi się nie podobają :no:, ale i tak zamierzam polecieć jakoś w połowie lipca i posiedzę sobie nam polskim morzem co najmniej miesiąc, a może nawet dwa :cool:
Dobranoc wszystkim
 
Czesc kobietki,to nie tak ,ze robie tajemnice:no:Tak jak wspomnialam prosze o kontakt na privie.Mozna pogadac szczegolowo i o konkretach,odpowiedziec na watpliwosci,itd.Poza tym jest mozliwosc spotkania sie osobiscie i wysluchania prezentacji.To tyle!!!:-)Pewnych rzeczy sie nie obejdzie.Potraktujcie to jako rozmowe w sprawie pracy:tylko,ze to wy bedziecie zarzadzac swoim czasem .
Jesli chodzi o zrzucenie wagi po ciazy moge tylko powiedziec,ze to dlugi proces.Ja walczylam za pomoca Herbalife,a dodatkowo zapisalam sie na silownie.Super sprawa!!!!!!!!Moge poznac wiele fajnych osob,dodatkowo odrywam sie od codziennych spraw zwiazanych z domem i dzieciaczkami,poprostu czas dla mnie!!!A i waga ruszyla w dol!!!!!
:-D.Dukana robilam i wiem ,ze mimo zapewnien waga wraca w towarzystwie Jojo.Musze na chwilke zniknac,ale jeszcze dzis wroce!!!!HIHIHI*
 
Hejka, ja tak na chwilkę, przepraszam, że się nie odzywam, ale narazie troszkę zwaliło mi sie na głowę i staram się sobie z tym wszystkim jakoś poradzić i poukładać. Jestem już tym wszystkim zmęczona, ale przecież nie można się poddawać. A jeszcze do tego wszystkiego zaczyna mnie boleć ząb :-( Pozdrawiam wszystkie mamusie :tak:
 
to cos na podbudowanie siebie;
„Pozwól innym wieść małe życie, ale nie sobie. Pozwól innym
kłócić się o nieistotne szczegóły, ale nie sobie. Pozwól innym
płakać z byle powodu, ale nie sobie. Pozwól innym zostawić swoją
przyszłość w czyichś rękach, ale nie sobie.�?
Jim Rohn
 
reklama
A jeszcze to nastepne prawdy zyciowe oooo
Poddający się - nigdy nie wygrywa, a wygrywający - nigdy się
nie poddaje.�?
Napoleon Hill „Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem
działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.�?
Norman Vincent Peale
„Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam
doszedł.�?
Robert Kiyosaki
 
Do góry