reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka
ja tylko na sekunde bo sama jestem z nimi i od rana juz sajgon....kiedy to siw skonczy??wiecznie tylko kupa,siku,pic,jesc,....ja juz bym chciala zeby mialy chociaz z 10 lat to wtedy bym moze odzyla ;-)

tynia-super ze przbilas malej uszy.moja troszke plakala zaraz na poczatku.a dwa naraz jej przebily??

mamatrojeczki-no roznica jest ogromna co do schodow ;-) ja u nas weszlam ze tak powiem na gotowe,bo tam mielismy zaplacone do 20 maja a 1.04 juz mielismy klucze do domku wiec A jakos robil powolutku.a panele i wykladzine kladl nam taki Piotrek za grosze praktycznie.

kasia-czekamy na Ciebie ;-)

izunia-jak dajesz rade z praca i obowiazkami domowymi??

dziewczyny,mam do sprzedania krzeselko takie jak w linku.zainteresowane prosze o wiadomosc.moja nie chciala w nim siedziec a teraz to juz wychodzi i staje w nim .jest niezniczszone,w b.dobrym stanie.
Chicco Happy Snack Highchair Seventy | eBay

dobra spadam pobawic sie z nimi klockami a pozniej sie za obiad biore,dzis pierwszy raz robie lasagne ;-) trzymajcie kciuki zebym czasem nie musiala zamawiac fast fooda :-D
 
reklama
Hej, mam do Was pytanko...jeśli chcę jechać do Primarka, to gdzie najlepiej i najtaniej zaparkować samochód??? Bo ja w ogóle nie znam miasta :no: Jeśli ktoś tu zajrzy, to bardzo proszę o szybką odp. Dzięki i życzę miłej słonecznej niedzieli :-)
 
dobra hagie szybko odpowiedziałam,więc teraz mogę na spokojnie:tak:

mamatrojeczki teraz to te schody wyglądają,faktycznie z jednej wypłaty do ciężko,ale pomału po troche i będzie zrobione.wiadomo,że najlepiej zrobić wszystko na raz a nie bawić się.

zaneta cięzko jest teraz,ale jakoś dalejmy rade.Od jutra będzie już lepiej,bo natek idzie do przedszkola,więc nie będę musiała wstawać o 5 i zawozić mojego do pracy a potem o 7 znowu do bradford zawozić małego do kolezanki mamy,a o 14 znowu po mojego,on mnie odwoził i wracał po natusia.także cały tydzień na pełnych obrotach.
no i najważniejsze,że sklep już otwarty,i nie ma takiego bałaganu jak wcześniej.Teraz musimy ustalić zmiany,i będzie super.
bardzo podoba mi się ta praca,no i jestem wśród ludzi.:-)
tylko tęsknię za małym;-)

ide prasowac póki moje dziecko śpi

miłego dnia
 
hej hej:-)

witam się w ten pochmurny dzień :wściekła/y:,a było tak pięknie:tak:
natek wstał to ide go szykować bo od dzisiaj zaczyna przedszkole :-D

miłego dnia:-)
 
Oj pogoda faktycznie do dupy... Moja Laurka zapadla w popoludniowa drzemke to ja mam torche spokoju narazie.
Po obiedzie, facet wyslany do pracy i wkoncu sama:-D:-D:-D

Izunia
- ojj nie dziwie sie ze tesknisz za malym. Ja jak bylam na zakupach w sob i Mirek poszedl sobie z nia do parku a ja w sklepy pomimo ze uwielbiam zakupy to ciagle tesknilam za mala, a to byly tylko 3h...

MamaTrojeczki
- pieczywko wyglada zarabiscie! Poprosze szybko o przepis to na wielkanoc upieke mniam mniam:-D:-D

Ponawiam pytanie, czy wiecie moze o ktorej jest swiecenie koszyczka. Dzis moj wymyslil ze moze do Huddst pojedziemy... Czy Agaam pisala ze tam jezdzisz wiesz moze o ktorej??
 
reklama
Hej...my dziś w domu siedzimy, bo chyba Zuzia mi się rozchorowała, cała noc była rozpalona jak piec :-(Rano też miała podwyższoną temperaturę 38.30 stopni. Mam nadzieję, że jej przejdzie i że żadna choroba się z tego nie wykluje, bo na święta jedziemy do rodziców, no a później lecimy do PL.
Mamatrójeczki chyba zostaniesz moją idolką :tak: Normalnie nadziwić Ci się nie mogę Kobieto! Ty chyba wszystko potrafisz i na wszystko masz czas. Malujesz, pieczesz, tapetujesz, remontujesz...a ja chyba jakaś sierota jestem, bo czasami nawet z obiadem nie potrafię się wyrobić :no:
Izunia fajnie, że Ci się w pracy podoba. Ciekawe, jak sie Natkowi spodoba w przedszkolu??? Daj znać, jak mu poszło :tak:
WerkaMirek ja niestety nie wiem, o której tu święcą koszyczki :sorry:
 
Do góry