reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hagie, Izunia - to teraz trzeba zmobilizowac wiekszosc dziewczyn i jakos dopasowac termin. Wolicie przed swietami czy po??

A ja mam pytanko dotyczace pytan. Zwiazku z tym ze zostajemy w tym roku na swieta, wiecie moze gdzie mozna poswiecic w ktorym kosciele koszyczek??
 
Hagie możesz zaznaczyć tygodniowo dwie oferty :tak: . A jak któraś tobie później nie będzie odpowiadać możesz usunąć i zaznaczyć kolejną. Ja zaznaczałam zawsze o północy, jak tylko pojawiały się oferty. Wówczas jesteś pierwsza z tych, którzy mają taką samą punktację jak ty :tak: . Zawsze większe szanse. My pierwszą ofertę mieliśmy chyba po miesiącu. Masz 3 sypialnie czy 2?
Izunia powodzenia :-)
 
Witam.

My już podpisaliśmy dzisiaj umowę na nowy domek tylko najśmieszniejsze jest to że nie mamy jeszcze kluczy:tak::-D.No nic dzisiaj ma nam ktoś podrzucić:tak:.Także od piątku R będzie miał ręce pełne roboty:tak:.

HaGie dostaliśmy domek.Mieliśmy kupić w tym roku ale że fajną chatkę nam zaproponowali to stwierdziliśmy że z kupnem jeszcze poczekamy :tak:;-).

izunia1986 trzymam kciuki za pracę:tak:;-).Co do farb to też niedawno kupowałam B&M i są w miarę spoko i fakt cena dobra:tak:.

WerkaMirek ja odpadam ze spotkań w najbliższym czasie bo roboty kupa:-(.

Laski ma lub miała któraś z was gaz i prąd na kartę?Czy to wychodzi drożej czy normalnie tak samo jak ma się zwykłe rachunki:baffled::confused:?
 
Kasia - ok, szkoda troche ze nie wpadniesz:-( Ja mam prad i gaz na karte. Ogrzewanie mamy na gaz i wychodzi zdecydowanie taniej niz na prad jak wczesniej. Majac karte miewiecej wiesz ile spalasz energi...
A gdzie dostalas domek? Jaka dzielnica? Ile pokoi?
 
Czesc Dziewczyny:-)
Ja dzis mam troche luzniejszy dzien wiec wypada sie odezwac:tak: Bylysmy z niunka na play grupie potem na zakupkach a teraz odpoczywamy:tak:

Kasia no w koncu Gratuluje!!! i witaj w klubie z tymi rekoma pelnymi roboty:tak: Widze ze jakis dobry czas nastal dla nas:-)co do kart na elektryke i gaz to nie mam pojecia jak to wychodzi bo nigdy tego nie mielismy:no:
WerkaMirek ja jeszcze nie wiem jesli chodzi o spotkanie bo poki co u mnie wszystko jest na wysokich obrotach, ale jesli mialabym jakis luzniejszy dzen to bardzo chetnie:tak:
Izunia trzymam kciuki:tak:aaa wlasnie slyszalam ze ostatnio poznalas moja bratowa;-)
WerkaMirek w Pl parafii w bradford beda swiecic koszyczki ale kiedy to nie mam pojecia bo my jezdzimy do huddersfield do kosciola, ale tam tez jeszcze nic nie mowili:sorry2:
Doris witaj wsrod nas:tak: Fajnie ze wypadzik sie udal:tak:


Dobra wiecej i tak nie wycisne z mojej lepetyny wiec czas konczyc i wstawic obiad:tak:
 
Kasia a długo czekaliście na ten domek??? Szkoda, że odpadasz ze spotkania, ale rzeczywiście teraz masz inne sprawy na głowie :tak: Na temat gazu i prądu na kartę niestety nie mam nic do powiedzenia, bo nigdy tak nie miałam :no:
Mamatrójeczki dzięki za info...nam się należą tylko 2 sypialnie, bo jedno dziecię posiadamy :-) ale dostałam też ofertę jednego domu z 3 sypialniami, tylko, że to gdzieś poza miastem BD18 albo BD22 teraz nie pamiętam. A możesz mi jeszcze napisać, czy mozna odmówić, jeżeli się okaże, że ten dom mi w ogóle nie odpowiada? Czy to nie spowoduje, że mnie całkiem z listy skreślą??? A Ty po miesiącu już dostałaś ofertę, żeby obejrzeć dom??? Szybko :tak: a w jaki sposób oni się kontaktują - dzwonią, wysyłają listy, czy jakoś on-line? Kurde, przepraszam, że tak zasypałam Cię pytaniami, ale Ty jesteś małą skarbnicą wiedzy - wiesz wszystko, co jest potrzebne :szok: Bardzo dużo ofert jest z HolmeWood, w większości flaty :tak:
WerkaMirek ja bym chyba wolała przed świętami...a jajeczka można w Polskim Kościele poświęcić, tylko nie wiem dokładnie w jakich godzinach w Wielką Sobotę.
 
HaGIe no my składaliśmy papiery o dom z 3sypialniami jak byłam na początku drugiej ciąży także trochę się naczekaliśmy:tak:.

A my z openmoves nie dostaliśmy żadnej propozycji przez ponad rok:wściekła/y:.I też mogliśmy bidować tylko dwie sypialnie.
 
reklama
Do góry