reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Witam.

Piękna dziś pogoda, więc już pranie w ogródku się suszy, a następne się pierze:-D

Zaraz zmykamy na spacer, nie ma co tracić takiego pięknego słoneczka.:tak:
Zresztą i tak muszę parę rzeczy kupić, więc przy okazji o sklep zahaczymy.

Poza tym u nas po staremu.

Wczoraj byliśmy w Tong Garden Centre. Świetny sklep, ceny w miarę przystępne. Szkoda, że bez samochodu ciężko tam się dostać.

No nic uciekam na spacer papa.
 
Hejka:-D

Mam dziewuszki pytanko. Czy znacie jakos dobra fryzjerka? Najlepiej polska? Bo moja kolezanka pilnie poszukuje....
I jak byscie znaly to moze z numerem telefonu odrazu??
 
werkamirek ja znam swietna fryzjerke,bardzo polecam ja od zawsze robi mi wlosy i moim znajomym tez a o to numer 07857574731 najlepiej niech dzwoni od razu bo moga byc dlugie terminy :p
 
MamaTrojeczki - Pisalas kiedys o wyprzedazach na BD4 kurcze szukalam w archiwum adresu ale cos nie moge znalesc... Czy moglabys jeszcze raz napisac ten adres na BD4:-)?? Bo wybieram sie z kolezanka.
 
Hej ja wpadłam się tylko przywitać.

u mnie nie wesoło Krystian wymiotował całą noc chyba jakiegoś wirusa załapał.także został dzisiaj w domu bidulek.

WerkaMirek ja też korzystam z tej fryzjerki co milko podała numer.Bardzo fajna kobietka i dojeżdża do klienta.
 
reklama
Hej...u nas nudy, więc nawet nie chce mi się nic pisać...Spacerek już zaliczony, ponad trzy godziny dziś sobie pochodziłam z Zuzią, spotkałam koleżankę i tak nam się fajnie gadało, że nawet do domu nie chciało mi się wracać :tak: no i przy okazji pogoda całkiem fajna jest. Teraz Zuzka śpi, a ja muszę się wziąć za robienie obiadu, ale tak mi się nie chceeeeee :no:
Nawet nie wiem, co komu pisać, bo od kilku dni tylko Was podczytywałam, ale jakoś nie miałam weny, żeby też coś napisać, no a teraz już nie pamiętam, co komu...ehhh skleroza :rofl2:
WerkaMirek czekam na wiadomość od Ciebie :-) a ta wyprzedaż, o której mówiła Mamatrójeczki to ma być gdzieś na Holmwood w okolicach biblioteki, jeżeli dobrze pamiętam...chyba w ten weekend. Ale dobrze by było, gdyby Mamatrójeczki jeszcze raz nam tu wszystko napisała, może ja też się wybiorę, przecież szkoda chociaż tam nie zajrzeć, skoro to jest tak blisko.
paaa
 
Do góry