reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

izunia moja corcia jak miala katar to ja tez czesto odciagalam i katar byl i byl....... potem zaczelam odciagac 2 razy dziennie rano i wieczore,smarowalampiersi czym podobnym do naszego polskiego vicka, i zakrapialam wpda morska ,do tego glowka wyzej jak nozki i katar po 3 dniach minal :p
 
reklama
czesc!
u mnie nudy .W piatek Domin z Jasmina tak sie wyglupiali i szaleli ,ze az z tego wszystkiego podbili mi oko .A sliwka wyszla dopiero na dzien mamy :baffled:.Smiac mi sie chce ,bo Dominik w piatek polknal glowe od ludzika gumy ,to chyba z kauczuku .I od razu przypomial mi sie Chris i Olinek :-D.Mam nadzieje ze Wyjdzie bezbolesnie w kupie :sorry:
Tradycyjnie rano sloneczko az chce sie zyc ,a teraz chmury :crazy:.
Izunia - mojej Jasminie jak ida zeby to caly czas ma katar .Leci jak z kranu .
 
Hejka, dziewczyny wiecie może gdzie mogę zgłosić do councilu o zabranie sofy i fotela? Znalazłam na stronie councilu nr telefonu, a ja nie za bardzo dogadam sie przez telefon, a nie mogę znaleźć żadnej formy online :wściekła/y: . W Cleckheaton zgłaszałam online i po sprawie.
 
Hej.

U nas nudy spacerek zaliczony a co dalej to nie wiem:no:.

mamatróeczki ja nie pomogę.Zawsze jak miałam jakieś meble na zbyciu to dawałam ogłoszenie że oddam za darmo i zawsze się ktoś znalazł.Chyba mamy takie same meble kuchenne:tak::-D.

Renuska to witaj w klubie.U mnie na razie jeszcze nie wydalone:no:.

izunia1986 ja na kawkę chętna ale niestety trochę mi za daleko do Ciebie :-:)zawstydzona/y:.Nawet bym nie wiedziała jak dojechać:no:.Ale jak będziesz w Bradford to zapraszam:tak:;-).
 
Czesc Wszystkim:-)
Witam po weekendzie:tak: U nas weekend zlecial szybko i bardzo sympatycznie:tak: no ale niestety juz poniedzialek:sorry:

Kasia oby Oli sobie poradzil z ta kupka, wazne ze nie cierpi, bo wtedy byloby gorzej.
Renuska no ladnie i Dominikowi taki pomysl przyszedl do glowy:szok: Oby szybko poszlo sobie precz razem z kupka:tak:
Mamatrojeczki ja tez nie wiem gdzie takie wykladziny mozna dostac:baffled: Juz niedlugo beda efekty, zobaczysz:tak:
Izunia ja na kawke moze i bym byla chetna ale zalezy kiedy bo teraz to u nas wszystko na wysokich obrotach;-) i plany zmieniaja sie z minuty na minute:tak: jak beda jakies konkrety to wtedy postaram sie dostosowac:tak:

Jejuuu ja juz nie wiem co dalej pisac:sorry: w glowie pustki:zawstydzona/y: Milego popludnia zycze wszystkim:-)
 
Kasia, niestety nie nadaje sie to juz do dalszego użytkowania wystawiliśmy koło domu, bo liczyliśmy, że ktos to weźmie, tylko trzeba było przeprać, a cyganie już pocieli, sprawdzali czy coś nadaje się na złom :wściekła/y: A tak jeszcze mógł ktoś to wziaść. No ale trudno. Własnie dodzwoniliśmy się do council-u i w ciągu 15 dni to zabiorą :-) . A to nr tel. jakby ktoś w przyszłości potrzebował 01274-431-000. Kasia a co z kupką, robi normalne, czy nadal masz problem?
 
Ostatnia edycja:
Renuska, to mam nadzieję, że będzie to bezbolesne wydalenie :tak: . Co tym dzieciom przychodzi do głowy to nie wiem :szok: . Mojego jak sie teraz pytam czy chce kuleczkę to się wielce oburza i obraża :-D . Mam nadzieję, że już mu tak zostanie, ponieważ jak narazie nic juz do buzi nie pcha, nawet tak przypadkiem. Tak potrafił co nie co przy tej buzi trzymać.
 
hej hej:-)

mamatrójeczki ten pl sklep may być na tym głownym skrzyżowaniu,tam gdzie był taki opuszczony fish and chips,obok kościoła.a póki co ma prowadzić to ta sama osoba co w bradford.
renuska oby szybko i bez boleśnie wyszło,te dzieci są niesamowite,te ich pomysły:rofl2:

no i ja tez nie wiem co miałam napisać.u nas zeby idą,mały jest tak marudny,że masakra,płacze z byle powodu,wszystko go wkurza.ehhh biedny.

dobra ide do moi panowie pojechali do tesco a trzeba kolacyjke szykować
 
reklama
witam u nas też jakoś chęci brak do pisania ... mała śpi w naszym łóżku :szok::szok::szok:jak ją położę do niej do pokoju zaraz się budzi:-D
:no:
izunia no ja też bym była chętna na kawusie alę daleko troszkę , a długo się jedzie od centrum do ciebie?

renuska oj te dzieciaki mają pomysły ......
agaam no wieże że masz dużo na głowie , ale jeszcze troszke kochna :tak::tak::tak:

oki uciekam bo jutro do pracy !!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:
 
Do góry