reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej hej:-)

kolejny piękny dzień się zapowiada:tak: super,zjemy obiad i do parku skoczymy kaczki karmić:-Di na husiu husiu,bo Natrk bardzo lubi huśtawki:-)

doris nie pamiętam ile płaciliśmy,ale samo miejsce namiotowe było tanie,można było sobie tez wyjanąć miejsce z prądem,ale jak ja bookowałam to już nie było.tak namioty trzeba mieć swoje,ale na tym polu były też domki do wynajęcia.To jest dobra sprawa dla kogoś kto siedzi przy namiocie cały dzień-a byli tacy ludzie.myśmy rano wyjeżdzali i wieczorem wracali,więc wode gotowałam w czwjniku w łazni,były gniazdka na 20p.może w przyszłym roku się wytbierzemy z nowu,bo w tym roku to wątpie.ale teraz już wiem co wziąśc ze sobie,i przede wszystkim duży porządny namiot.

hagie renuska gratulacje dla dziewczynek za pierwsze samodzielne spacerki.u nas się zaczyna,tzn Natek chce chodzić,jak wczoraj byliśmy na placu zabaw to chciał biegać za dziećmi,a ja go musiałam trzymać za rączki,plecy to myślałam,że mi odpadną.:tak:

monia oj tak ten czas leci niemiłosiernie.dopiero teraz do dzieciach widać jak my się starzejemy:-D

uciekam porobić coć i z małym się pobawić
 
reklama
Hej, witam niedzielnie :-)
My zaraz zasiadamy do obiadu. Taki fajny był dzisiejszy dzień, że aż mi szkoda, że zaraz się skończy :tak: Byliśmy dziś z Zuzią na farmie St Leonard's i było super, no i pogoda dopisała :cool2: Zuzka strasznie bardzo dyskutowała z tymi wszystkimi zwierzakami, bardzo śmiesznie to wyglądało :-D Teraz już wszędzie chodzi na nóżkach i nie za bardzo chce w ogóle jeździć w wózku. Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej, jeśli będę chciała się gdzieś szybko dostać, to może być wtedy problem.
W końcu przygotowaliśmy jej osobny pokój i chyba trzeba będzie ją wyeksmitować :happy2: Trochę się tego boję...a właściwie, to boję się tego, że będę musiała spacerować w nocy z pokoju do pokoju, bo ona jeszcze się budzi w nocy, a teraz łóżeczko mam obok łóżka, więc do tej pory to była dla mnie wygoda, bo wstawałam do niej w nocy i miałam ją na wyciągnięcie ręki. Zobaczymy, jak to będzie. Ale Wy wszystkie pisałyście, że Wasze dzieciaczki były duuuużo młodsze, kiedy zostały wysiedlone z Waszych sypialni do osobnych pokoi.
Doris dzięki za odpowiedź w sprawie basenu ;-) No to czeka Cię super impreza w Polsce. Jeszcze troszkę poczekasz i na wesele będziesz się do niej wybierać :-D A Ty tak całkiem sama lecisz? Kurde, jak tak sobie pomyślę, to jeszcze kilka lat i moja chrześnica wejdzie w dorosłość, bo też już jest stara krowa - ma 13 lat:szok:
Ok, spadam na obiadek.
Miłej końcówki niedzieli wszystkim życzę :tak:
 
Witam witam po weeekendzie:))

Jak minal ten krociutki sloneczny weekend?? My sie opalalysmy na sloneczku w parku... zasnelam na lawce a moj sobie poszedl i jakis koles mnie obudzil myslal ze ja moze pijana albo zaslablam hehe:-D
 
Hejka, moje dzieciątko dzisiaj juz na nogach od 5:30 :szok::wściekła/y: Nie dał pospać mamusi, no ale muszę mu wybaczyć, bo męczy go straszny katar i to przez to :-( . Zrobie mu na śniadanko rybkę, to chociaż coś zje, bo apetyt ma nie za bardzo. Zobaczę jak sie będzie później czuł, to zadecyduję co ze szkołą. A jutro mamy do dentysty w sprawie usuwania mu tych górnych zębów, i kurcze nie wiem co zadecydują.
Idę robić śniadanko :-) Życzę wszystkim miłego i ciepłego dnia
 
Witam.

U nas nic ciekawego kiepsko się czułam w zeszłym tygodniu więc trochę sobie odpuściłam pisanie:zawstydzona/y:.W tym tygodniu tez nie jest rewelacyjnie ale czas wrócić do żywych.

izunia1986 ile chcesz za ten bagażnik do rowerów?Możesz wstawić jakieś zdjęcie lub linka żeby można go sobie zobaczyć?

mamatrójeczki gdzie macie jutro wizytę u dentysty?U tego na bd4?U mnie pobudki w tym tygodniu tez wczesne wczoraj po 5 a dziś po 6:crazy:.

monia223010 to mój Oli tez często mi podsuwa swoje buty pod nos:tak::-D.

Ależ piękna była pogoda w niedzielę aż chciało się żyć oby częściej taka była :tak::tak:.
 
hej hej:-)

u nas czas leci na poszukiwaniach pracy.wysyłąmy cv,wypełniamy aplikacje i jezdzimy do agencji.jutro znowu bedziemy.ja też szukam czegoś na pół etatu,może w końcu coś się znajdzie.
wczoraj byliąmy w job center,bo zarejestrowałam go online,ale mamy wrócić w pon,bo jeszcze pracuje.a pisałam w aplikacji,że pracuje do 16 marca,no trudno mam nadzieje,że w pon coś załatwimy.

no pogoda w niedziele była piękna.cały dzień spędzilismy na dworze,najpierw pojechaliśmy do parku na spacer,a potem na ogrodzie.
ale od wczoraj Natek ma katar,wrrrr.górne jedynki mu idą,więc to pewnie dlatego,za każdym razem tak jest,że przy zębach od razu łapie go katar.

mamatrojeczki a czemu będzie miał wyrywane??

kasia taki bagażnik,nawet w argosie kupowany,i chce za niego 40f.
on jest fajny,bo nie zasłania świateł i tablic,więc nie trzeba montować drugich,myśmy go raz użyli.

Buy Mont Blanc Universal Rear High Mount 3 Bike Carrier at Argos.co.uk - Your Online Shop for Cycle carriers, trailers and child seats.
 
Witajcie po weekendzie....

My przez weekend znow wprowadzalismy do menu Laurki nowosci. I kurde wszystkie geny ojca... Nie chce jesc zadnych deserkow owocowych. Wiec w ndz podalismy jej obiadek "Kurczak z warzymi w jablkowym puree" I wciagnela 1/3 sloiczka, domagala sie ejszcze, ale wolalam jej wiecej nie dawac zeby ja brzuszek nie bolal. Buzia upaplana i potem jeszcze oblizywala sliniak :-D:-D
I wczoraj tez podalam. Wychodzi na to ze woli miesko niz owoce:-D:-D:-D Jeszcze chwile i bede jej schabowego miksowac :confused::rofl2::rofl2:
No i nie ma problemu z kupa bo dzisiaj taka zrobila ze musialam ja wykompac po pachy az i taki kolor jak papka jak bym sloiczek wylal sie na pampka.Taki z niej zarlok, i za chwile klucha bedzie...

MamaTrojeczki - wspolczuje kataru, nie dawno sama sie zmagalam z katarem i kaszlem malej i nie bylo latwo sie tego pozbyc. Do tego nawet cycka nie chciala ciumkac...
Zdrowka zycze malemu!!!

izunia - i jak z praca jest na rynku?? Sa jakies oferty? Bo ja chyba bede szukala pracy za poltora meisiaca... Oby cos sie znalazlo...Brakuje mi kontaktu z ludzmi wiec jaka kolwiek praca....

Dziewuszki PISAC PISAC!!!
 
hejka
u nas nudy to nawet pisac sie nie chce:zawstydzona/y:moje szkraby od 5.30 na nogach,mlody twardo sie trzymai jeszcze nie spal,ale dziunia tez nie poszalala bo spala pol godz i teraz chodzi i jeczy:szok::wściekła/y::wściekła/y:

werkamirek-twoja maluska tylko na cycolu byla do tej pory??ja mlodego tylko cyckiem karmilam do pol roku a pozniej zalowalam ze wczesniej mu nic nie dawalam bo nie chcial za bardzo jesc.ale z niunia juz nie popelnilam tego bledu,zreszta ja odstawilam po 3 miesiacach i od razu zaczelam jej podawac kaszki,deserki i obiadki i teraz schaboszczaka w reke wezmie i wcina.:-D
izunia1986-teraz na macierzynskim jestes czy nie??ja juz ze 3 dni nie patrzylam ogl i wlasnie jak niunia zasnie moze zerkne.tyle ze ja teraz tylko na weekendy jednak bo mama moja nie moze przyleciec.
mamatrojeczki-czemu maja mu wyrywac??mojego brata synek teraz tez mial 2 gorne jedynki wyrywane,4 latka ma:zawstydzona/y:
jejku dajcie mi jakiegos powera bo zamulam od rana....nawet na dwor nie poszlismy bo nie chcialo mi sie.za to jutro juz mi dostarcza zmywarke ..jupiiiiii:-)
 
Hej...u nas też nudy. Zuzka strasznie marudna, cały czas płacze i wszystko ją wkurza - wychodzą jej te tylne grube zęby, więc pewnie ją to boli. Dziś zajrzałam i jeden już się przebił, to może teraz już będzie lepiej.
Musiałam wczoraj wszystkie bumpery z łóżeczka jej wymontować, bo skubaniec mały nauczyła się po nich wspinać i wychodzić z łóżeczka. Ale się wkurzyła, jak wieczorem zauważyła, że ma "gołe" szczebelki w łóżeczku, no i oczywiście był płacz :tak:
Mamatrójeczki zdrówka dla synusia i ponawiam pytanie - dlaczego będzie miał wyrywane ząbki??? Krzywo urosły czy co???
WerkaMirek moja Zuzka to też mięsożerna jest :-D:-D
Zanetabd7 ja swoją córcię pół roku karmiłam tylko cycem i nie żałuję, nigdy też nie miałam z nią problemów, jeśli chodzi o jedzenie. Zawsze chętnie zjadała nowości, które wprowadzałam jej do jadłospisu i do tej pory lubi jeść ;-) W sumie to ja ją nadal karmię cyckiem - przed snem i czasami jak mi się obudzi w nocy. Dopóki mam pokarm i siedzę z nią w domu, to niech sobie dziecko pocycka :happy2: Jeśli chodzi o pracę, to ja też bym najchętniej poszła gdzieś na weekendy, czasami sprawdzam w JobCentre, ale mało jest ogłoszeń na weekendy :no: Lipa, bo pieniążki by się przydały...
W piątek wybieram się do Derby do rodziców, bo w niedzielę dzień Matki. Tylko nie mam dla mamy jeszcze prezentu i nie mam pojęcia, co jej kupić :-(
 
reklama
Czesc Dziewczyny ja tez witam sie po weekendzie:-)
Pogoda nam dopisala w niedziele to caly dzien spedzilismy na powietrzu:-) Az nie chcialo sie do domu wracac:tak:
Dzis juz za to nie jest za ciekawie ale takie zycie nie zawsze moze byc sloneczko:tak:
Ja dzis juz kawke zaliczylam u kolezanki a teraz mam wolny czas bo obiadek dochodzi do stanu zjadliwego:-D
Zaraz moj P wraca z pracy i jedziemy na zkupy:tak:

HaGie, WerkaMirek, Zaneta
ja moja dziunie karmilam 9m-cy ale w miedzyczasie dostawala juz inne jedzonko:tak: Co do pracy to ja tez juz chetnie bym wrocila ale jakos ciezko nam jest to wszystko zorganizowac:sorry2:
Mamtrojeczki oby wizyta u denstysty przebiegla bezproblemowo:tak:
Zaneta mmmm zmywarka:-) my niedlugo tez sobie chcemy sprawic;-) mimo tego ze ja praktycznie bardzo rzadko zmywam bo to dzialka mojego meza, ale mimo wszystko zmywarka fajna sprawa:tak:
Izunia wspolczuje zabkowania u malego:-( duzo mu jeszcze zostalo zabkow?
Kasia poprawy humorku zycze:tak:

Dobra uciekam zamieszac w garnku bo mi sie zaraz obiadek spali:szok:
 
Do góry