reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej hej:-)

pogoda super:tak: ale te chmury są straszne.Rozwiesiłam pranie na dwór i co chwile patrze czy nie pada.:tak:
bo wczoraj poszłam z Natkiem na huśtawki i po 20 min wracaliśmy bo zaczęło padać:wściekła/y:

monia fajnie,że urodzinki udane-w sensie prezentu:-D
ostatrnio robiłam porządki w szafkach w kuchni i Natek upodobał sobie wałek,a dokładnie jego rączki,dobrze wchodziły do buzi.i jeden garnek z pokrywką-głośno trzaskały.

dziewczyny mam do sprzedania bagażnik na rowery takie na szybe tylna jakby ktoś szukał.myśmy raz użyli,jak jechaliśmy do kornwalii pod namioty,ale mój leń sprzedał rower,bo nie chce mu się jezdzić,więc i bagażnim jest niepotrzebny.tylko miejsce zajmuje i się kurzy.
 
reklama
Czesc:-)
Faktycznie cieplo jest ale wietrznie:eek:
Dzieci niedawno wrocili z poslkiej szkoly ,zaraz obiad bedziemy jesc a potem na basen sie wybieramy,jutro bedzie z glowy:-D

HAGIE-sa takie karnety,na basen ,silownie....ale nie mam pojecia po ile:no:

IZUNIA- a ile was taki wypad do Korwalii pod namioty kosztowal?fajnie bylo?Pogoda dopisala?tam raczej zawsze jest ladnie,nie?

MONIA-Wszystkiego najlepszego :-)

Boziuuuuu a my juz lecimy w piatek do Pl,ale fajnie,ja lece tylko na 3 dni ale to zawsze cos.
 
doris nie pamiętam ile nas to kosztowało,byliśmy na 5 dni. wzięłliśmy jakieś pasztety na kanapki-bo obiady jadaliśmy na mieście,a zresztą tam gdzie byliśmy było tesco-nawet z pl półkś.pogoda taka sobie,tzn mieliśmy pole namiotowe dość wysoko-na wzniesieniu,i co rano jak mgła opadała to mieliśmy wszystko mokre.Wiec nie było mowy o suszeniu rzeczy na dworze.ale w jeden dzień tak prażyło,że się spiekliśmy.ale ani razu się nie kąpaliśmy.mieliśmy sznurek w aucie.namiot mieliśmy daremny-dwuosobowe iglo,ale mój po pierwszej nocy chciał spać w aucie,bo strasznie mało miejsca.bardzo fajnie było.byliśmy na samym końcu.nawet w jeden dzień była impreza,jakieś koncerty i pokazy akrobatyki na samolotach:szok: na rowery super miejsce,ale dużo gór a mój to leń,więc jezdziliśmy autem w różne miejsca.napewno kiedyś jeszcze raz pojedziemy,ale przede wszystkim z lepszym namiotem.
 
Hej, hej...ja porządnie dziś wszystko wysprzątałam, bo w tygodniu to nigdy nie mogę, bo mi Zuzka "pomaga";-), a w następny weekend do rodziców jedziemy. Pogoda jakaś dziwna, przez okno niby ciepło, ale jak wieszałam pranie w ogrodzie, to trochę zmarzłam, wieje chyba za bardzo.
Doris my się w końcu jutro wybieramy na basen, a możesz mi jeszcze napisać, czy są tam suszarki do włosów, czy muszę brać swoją??? A gdybym np. ja nie chciała iść pływać, tylko bym chciała posiedzieć sobie przy tych stolikach, którą są koło basenu, to za to też muszę płacić??? Fajnie, że wyskoczysz sobie do PL. Takie krótkie wypady są najfajniejsze :tak:
Monia spóźnione życzenia - wszystkiego najlepszego!!!
A, muszę się Wam pochwalić, że dziś moje dziecko zaliczyło pierwszy spacer na własnych nóżkach :-) W ogóle nie wzięłam wózka na spacer, a musiałam się wybrać na pocztę...i droga w dwie strony zajęła ponad godzinę, a normalnie to jest jakieś 5-10min. w jedną stronę :eek: Ale Zuzia dała radę, całą drogę szła na nóżkach. Tylko, że ją wszystko dookoła baaaaardzo interesowało i dlatego tak długo trwała ta "podróż" :-D
 
HAGIE-tam sa suszarki ,musisz miec 20p na to.Swoich nawet bys nie podlaczyla:no:bo nie ma kontaktow:no:
Sa tam stoliki gdzie mozna sobie popatrzec i to jest za free:-)
No niestety takie pierwsze spacerki dlugo czasu zajmuja:-Dale ja je w sumie lubialam ,bo juz wyjscie na dwor bylo zaliczone:-D
Ja do pl jade tylko na imprezke :-D18 stke mojej chrzesnicy:tak:

IZUNIA-a za miejsce ile sie placi?trzeba miec swoj namiot?
 
czesc .Ja z Jasmina dzis caly dzien w domu ,bo pogoda taka sobie .Niby cieplo ,ale tak wietrznie ze nie chcialo mi sie nigdzie chodzic :zawstydzona/y:.Siedzielismy sobie za to w ogrodku i bylo calkiem przyjemnie .Zapomnialam sie pochwalic ze Jasmina ma juz za soba pierwszy pieszy spacerek .Rajusku od razu przypomnial mi sie Dominik ,jak dotykal wszystkie auta ,jak chcial isc w przeciwnym kierunku bo nie rozumial ze my idziemy wlasnie w tym kierunku i juz ! a w pozniejszym wieku jak nie chcial isc to usiadl na chodniku i siedzial :-D.A juz teraz jest taki duzy :no:
HaGie - wlasnie doczytalam ze tez pisalas o spacerku Zuzi :-DGratki dla malej chodziarki !
Monia - ja tez juz od daaawna chodze w skorze .Fakt faktem ze oststnio cieplo i niech juz tak zostanie bo naprawde az czlowiek sie lepiej czuje jak widzi kawalek slonka :tak:.
 
hejka
my dzis od rana zaliczylismy zakupy,oblukalam zmywarki i zaraz zamawiam bo A juz szafke wywala i musial troche sie nameczyc ale dobrze mu to zrobi.szybciej zasnie :-)pozniej pojechalismy do Haworth zeby mlody sie ciuchcia przejechal parowa taka super,ale musielibysmy czekac tam godz na nast jazde a ze to byl wypad nieplanowany bez wozka to zrezygnowalismy i tylko obczail z zewnatrz.nast razem sie przejedziemy.A pozniej bylismy zjeszcze nad stawem karmic kaczki gdzies na jakiejs wioske.teraz mloda zasnela a ksieciunio zaraz tez padnie.
renuska,HaGie-gratki dla dziewczynek.moja powoli sie rozkreca z chodzeniem ale len z niej i woli raczkowac.
izunia1986-super sa takie wypady pod namiot,ja czesto w pl jezdzilam jeszcze z dawna miloscia moja ;-)
doris-nie wazne ze na 3 dni,wazne ze imprezka bedzie :-)jejku moja chrzesnica 11 lat w tym roku konczy.ale zlecialo.

dobra spadam zamawiac moje cacko.
 
ZANETA- ja tez nie wiem kiedy to zlecialo:szok:ja pamietam jak moja chrzesnica byla w brzuszku mojej kuzynki i kopala:-Da teraz 18stka:szok:
Jak twoj Pawcio tak lubi ciuchcie to musisz sie wybrac do shibden parku,tam jest tez taka fajna mala ciuchcia ,kosztuje 1.20 chyba:dry::sorry2:my tez zawsze musismy zaliczyc jedna rundke:-D
 
doris-no zawsze musi sie nia przejechac jak jestesmy.ost jak bylismy to nie jezdzila i malo nie ryczal.ta co dzis bylismy to taka super,prawdziwa i przejazdzka chyba pol godz trwa.10 £od doroslego kosztuje a dzieci ponizej 5 lat gratis.
 
reklama
Witam.

Piękna dziś pogoda, ugotuję obiad i zmykamy na spacer. Mała już pokazuje na buty i czeka aż wyjdziemy hihi.

Dziękuję raz jeszcze za życzenia.

Izunia - ja wolę wczasy w jakiś domkach, wygodnicka jestem:-D Ale wypad sam w sobie super.

Renuska - czas leci niesamowicie, sama patrzę na Sarę i nadziwić się nie mogę, że już taka duża jest.:szok:

Hagie - wiem co masz na myśli, moja gwiazda też pomaga we wszystkim.;-)

Ok uciekam. Papa
 
Do góry