reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

sanaryn-dzieki za odpowiedz.no mojemu w Lloydsie pow ze 10%.ale to bylo cos ponad rok temu wiec moze sie duzo zmienilo :-) czyli nawet gdybym chciala teraz zmienic sobie konto to i tak mi nie zmienia?no nic,trudno.
lumen-ja gdybym tylko miala gwarancje ze bede pracowac codziennie nawet przez agencje to od razu bym poszla do pracy i nie zastanawiala sie nawet min,bo jak nap samaryn benefity sie kiedys skoncza a jak prxyjdzie emerytura to trza bedzie od dzieci brac...a takich czasow bym nie chcial.ja caly czas przegladam jobcentre i wysylam cv ale pojde tylkowtedy gdy bede wiedziala ze po 2 och dniach nikt mi nie powie...sorry nie ma pracy,zadzwonimy .
mamatrojeczki-dzieki za przepis ale moj to musi miec ziemniaki albo ryz bo po calym dniu na powietrzu i pracy fizycznej to przyjezdza glodny jak wilk.zrobilam mu dzis rolad z farszem piecxarkowo-cebulowymi oregano.jutro mam dzien wolny od gotowania wiec poszalalam :-)
 
reklama
zanetabd7 nigdy takiej gwarancji nie dostaniesz... :no: nawet na kontrakcie jak pracy nie ma moga odeslac :tak: a co do emerytur to strasznie niskie tutaj sa,jak nie pracujesz max dostajesz tygodniowo ok.20 funtow ofc jesli nie odprowadzalas zadnych skladek ;-)
 
Ostatnia edycja:
milko moim zdaniem to na pewno trzeba mieć gotówkę bo jak inaczej pózniej zapłacić za dom po wygranej aukcji :baffled:.To jest dobre ale dla kogoś kto ma gotówkę na koncie i od ręki może sobie ją wybrać:tak:;-).Takie jest moje zdanie ale oczywiście mogę się mylić:tak:;-).
A co planujecie kupić domek?
My się chyba miałyśmy okazje widzieć kilka razy:tak:;-).

ok.uciekam do chłopaków
 
kasia8118 planujemy od jakiegos czasu ......zobaczymy co z tych naszych planow wyniknie :-D .... tak widzialysmy sie pare razy :tak::-D
 
milko-to fakt,ale zawsze jest jakis okres wypowiedzenia i jak nie ma pracy to musza cie przerzucic na jakis inny dzial jesli to jest praca w fabryce albo zaplacic za okres w ktorym rej pracy nie bylo.przynajmniej tak bylo kilka lat temu w mojej starej pracy.
no mi sie tez wydaje ze trzeba miec kasiorke od razu.a szkoda :-)
 
ale dizs pieknie bylo az chcialo sie wszystko robic
Mamatrojeczki pokoje sliczne
Kasia to sie nabiegalas kochana jak sie przeprowadzis to mze pojdziemy zumbe :tak::-D:-Djak tylko czas pozwoli
moja wiki jutro ma przebieranki za jakas postac z bajki oczywiscie bedzie ksiezniczka jak zawsze zreszta:-D:-D:-D
zmykam bo jestem strasznie padnieta dzisja ide sobie kapiej relaksacyjna wziasc
 
reklama
Do góry