reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc:-)
Ja tez dziekuje za kulki:-)

IZUNIA-Milo bylo Ciebie poznac:-)i Twojego malego ksiecia.

MICHALINA-Ciebie rowniez bylo milo poznac.:-)Twoje dziewczyny tez

ZANETA-Wszystkiego Najlepszego dla Majeczki:-)Sto lat,sto lat...

MAMATROJECZKI-szkoda Chrisa troche sie meczy przez te kulki:shocked2:

Ale jestem dzisiaj padnieta,ten basen mnie wymeczyl,zreszta chlopakow tez ,bo leza jak zdechli i ogladaja bajki.
Kurka a ja zapomnialam ze to jutro Tlusty czwartek,jutro jedziemy do mojej mamy,to moze razem upieczemy faworki:happy2:Bo mi MAMATROJECZKI smaka narobila:-D
 
reklama
Czesc Laski:-)

Niunka wlasnie zostala oddelegowana do lozka a ja mam chwilke:tak:

Po pierwsze dzieki Dziewczyny za dzisiejsze kulki:-) Milo bylo poznac nowe kolezanki:tak: Szkoda tylko ze WerkaMirek nie dotarla:-( Werka mam nadzieje ze wszystko oki??

Zaneta najserdeczniejsze zyczenia dla Majeczki:-) 100 lat i duzo duzo zdrowka i usmiechu:-)
Mamatrojeczki ja wlasnie tez mam zamiar robic jutro faworki:tak: Tylko ciekawe co z tego wyjdzie:-D Musze i tak jechac do Pl sklepu bo brakuje mi smietany no i moze przy okazji zakupie jakiegos paczusia:-D
Doris nie dziwie sie ze jestescie padnieci po dzisiejszym dniu:tak:
Kasia nie ma za co dziekowac;-)
HaGie zdrwka dla Malutkiej:tak:

Dobra ja musze juz uciekac, milego wieczorku zycze:-)
 
czesc po przerwie :zawstydzona/y:.Musze sie tylko wbic z pisaniem i juz pojdzie gladko .Ja z Jasmina nadal smarkajace :wściekła/y:juz mam tego dostyc .Widze ze kuleczki sie udaly .Ja tez wybralam sie z dziecmi na kulki .Bylo strasznie duzo dzieci ,Dominik ma karte "stalego klienta "i 8 wejscie ma za darmo .Dzis bylo to 8 wejscie i nie bylo za darmo :dry:a jeszcze tyle dzieciakow w srodku ze masakra .Bylo dwoje polskich dzieci i oczywiscie Dominik musial zwalic wieze z wielkich klockow wlasnie na swojego ziomka :zawstydzona/y:.A Jasmina dostala z kopa ( nie przypadkowego )od niewiele wiekszego drania od niej :wściekła/y::no:.Ja dzis zakupilam bilety do Polski 20.04-09.05 .Troche dlugo ,nie tak planowalismy ,ale to wszystko przez ten weekend majowy .
Zaneta - wszystkiego najlepszego dla Dziuni !!! Buziaki .
Doris - ale mialas dzis aktywny dzien ,ja na bank mialabym pozadne zakwasy :zawstydzona/y:
no i narobilyscie mi smaka na paczki ,ja tez zapomnialam ze jutro tlusty czwartek .No ale ja z domu jutro nie wychodze bo zaplanowalam robic pierogi i to na dwa dni :szok:(zawsze zjadamy wszytsko w jeden dzien :zawstydzona/y::sorry:)bo w pt rano mam cytologie a pozniej umowilam sie z kol.chyba ze do tego czasu urodzi ,bo siedzi juz jak na szpilkach .
 
no hej wam
dzięki za kulki dziewczyny, tez mi was bylo milo poznac. My sie jeszcze naczekalysmy bo nasz tata nie mogl nas znalesc;-)ale za to spontanicznie wybralismy sie do Yorku zobaczyc i cos zjesc i zupelnie inne miasto az ciezko bylo wrocic tutaj do pakistanu;)poszlismy do takiej eleganckiej restauracji w koncu raz sie zyje a nie bylo tak drogo okolo 8funtow za obiad plus picie pluc chyba 4 za dziecko ale dosc male porcje...no ale niespodzianka bo czekalismy dluzej niz inni ale nie upominalismy sie ze dlugo czy cos, a przy rachunku pani nam powiedziala ze za dlugie czekanie mamy obnizke i to dosc spora, bo więcej niz 50 procent;-)takze fajnie ,no i nie dawno wrocilismy dopiero...aaaaaah zupełnie zapomnialam o tłustym czwartku tez co rok mam faworki jak nie babcia czy mama to sama robie ale czy mi sie zachce jutro...od trzech dni postanawiam kluski śląskie więc cos musze odrzucic, ale ja tez do faworkow daje wodke, ale ciekawe czy smalec dostane bo zawsze smaże na smalcu...ide dzieci się "pozbyc";-)
 
Witam.

My już na nogach.Wstaliśmy po 7 a myślałam że chłopaki dadzą pospać bo pozwoliłam im wczoraj buszować do pózna:sorry:.Ale oczywiście nic z tego:no:.

michalinabd7 super są takie spontaniczne wypady:tak:.I fajny obiadek mieliście:tak:.Warto było czekać:tak::-D.

Renuska u nas na kulkach też wesoło dzieci sporo:tak::-D.

Kobietki mam do was pytanie i mam nadzieje że może któraś z was będzie w temacie i mi coś podpowie z góry dziękuje
yes2.gif
.

A mianowicie wczoraj mój dostał telefoniczną informacje w sprawie odszkodowania za wypadek i kwota nam nie odpowiada i babeczka co zajmuje się naszym odszkodowaniem stwierdziła że R może się odwołać,ale ja się zastanawiam czy po odwołaniu suma jeszcze się niezmiejszy.Ona niby twierdzi że nie ale ja niedowiarek jestem i stwierdziłam że może warto zapytać kogoś jeszcze tylko w sumie nie wiem kogo
sorry2.gif
.
 
Witam i życzę wszystkim słodkiego i smacznego tłustego czwartku :)

Kasia z tego co sie orientuję to nie mogą wam zmniejszyć kwoty, macie prawo nie zgodzić sie z zaproponowanym odszkodowaniem i starać się o wyższe, ale mniej nie dostaniecie :tak: .

Jadę do polskiego sklepu po ocet i trzeba zacząć robić faworki :-)
 
Witam pączkowo :-D Ja już jedną turę pączków dziś zjadłam, ale na tym na pewno się nie skończy :-)
Fajnie, że wczorajszy wypad Wam się udał, mam nadzieję, że ja też kiedyś się załapię:tak:
Michalina Ty miałaś w ogóle dzień pełen atrakcji, nie dość, że spotkanie z dziewczynami, to jeszcze wycieczka i smaczny obiadek...zazdroszczę:happy:
Renuska musisz nauczyć dzieci, że jak ktoś bije, to trzeba oddawać tym małym draniom...hihihi ;-) A mam pytanko, z jakiego lotniska lecicie??? Tutaj z Leeds? A dokąd? Bo my też lecimy tego samego dnia i może spotkamy się na lotnisku :tak:
Kasia ja niestety Ci nie pomogę, jeśli chodzi o to odszkodowanie, ale wydaje mi się, że ta kwota, którą Wam zaproponowali, to już jest na pewno i nie można jej zmniejszyć.
A dziewczyny mam pytanie, czy Wasze dzieci kiedykolwiek odmawiały picia? Bo Zuzia wczoraj i przedwczoraj prawie nic nie piła. Jak jej daję kubeczek, to go odpycha i kręci głową, że nie chce. Trochę się boję, bo przecież trzeba pić. Dajcie znać, czy też kiedyś zdarzyły się Wam takie problemy.
Kurde, nie wiem już, co komu pisać...
 
Witam :-)w tłusty czwartek
ja niestety bez faworków,nie robię żeby nie kusiły;-)
pączki z nadzieniem czekoladowym mam,ale dam radę i nie jem:tak:

michaalina to dzień pełen atrakcji mieliście :-D super,uwielbiam takie spontany:tak:

hagie a je mała?? wydaje mi się nie nie powinnaś się martwić,może nie ma ochoty na picie :tak:

kasia nie mam pojęcia jak to jest w odszkodowaniami:no: mi w pl po skręceniu ręki w szkole przyznali 250 zl a po jakimś czasie przysłali mi list i stwierdzili,że za dużo i mam im oddać:szok: czego oczywiście nie zrobiłam:tak:
 
reklama
czesc .Glowa mnie boli czuje sie i fatalnie .Ja tez dzis zjadlam 2 male paczuszki i 1 duzy :-).Moze sie jeszcze skusze wieczorem .
HaGie - my lecimy z liverpool do wroclawia .Tym piciem to moze nie ma sie co martwic ,moja Jasmina teraz zabkuje i nie ma kompletnie apetytu ,co tez mi sie nie podoba ale co zrobic :sorry:
Kasia - no przeciez wiesz ze nawet jakby dzieciaki poszly spac o ponocy to nie beda spaly do poludnia :dry:,choc my sie ludzimy .Moje dzieci wczoraj poszly spac o 9 i wstaly o 9 :szok::-)
Michalina - bardzo mila niespodzianke mialas :tak:
 
Do góry