reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka dziewuszki:))

Ja jestem juz nareszcie u mamy. I jest wkoncu prawdziwy odpozynek.
Pzepraszam ze wczesniej sie nie odzywalam ale bylo zamieszanie z chrzcinami malej. No ale wkoncu wszystko dobrze poszlo.
I ochrzcilismy Laurke 25rudnia:-D:-D
Pozniej z tesciami przyjechalismy do mojego domu. Zamieszaie uslugiwanie...
Sylwester spedzilismy w domu wszyscy razem. I bylo fajnie!1

Takie spoznione zyczenia. Swiateczne i sylwestrowe. Wszystkiego naj naj w nowo rozpoczetym roku
pozdrawiam. Jutro napisze cos wiecej!!

PS, powiem tylko ze pogode mamy piekna caly czas na plusie. Sucho, bez sniegu!!!
 
reklama
Cześć dziewczynki.

Dziękuję Wam za odpowiedzi odnośnie ginekologa. Będę chyba faktycznie musiała jechać do Machesteru.
Dostałam wyniki badań z krwi i moja pani dr stwierdziła, że jak na schorzenie, które mam są "w miarę" dobre.......:szok:
Ja jej mówię, że wciąż mam bóle brzucha, a ona że tak jest przy tej chorobie..... Zapytała mnie czy chcemy mieć drugie dziecko, odpowiedziała, że tak. Więc spytała ile się staramy. Powiedziałam, że 4 miesiące (choć tak naprawdę nie stosujemy żadnej antykoncepcji od porodu), a ona na to, że to za krótko i że mamy się bardziej starać............................
Nie bardzo wiem na jakiej zasadzie ma być to "bardziej"!!!!!

Lekarze w tym kraju to banda kretynów, który medycyny uczyli się chyba przez internet.....

Ręce mi opadają. Tak więc muszę wybrać się do ginekologa polskiego.
Będąc w Polsce zaczęłam leczenie, ale potem przeprowadziłam się tu. wszystko było ok, ale teraz mam znów problemy i wiem, że ginekolog, który zna się na rzeczy pomoże.

No nic zmykam się kąpać. Papa
 
hejka
pora i namnie zeby sie odezwac bo dlugo mnie nie bylo:zawstydzona/y::zawstydzona/y:ale bylam busy,busy i jeszcze raz busy,lekarze,dzieci itp.w piatek bylismy w Bradford na zakupach bo A mial cos tam do załatwienia u szefa i jakos nam zeszlo,ze do domu wrócilismy o 18 a pojechalismy o 1!w sobote w koncu odwiedziłam ikee i kupilam zaluzje:-)a dzisiaj mialalm gosci na kawce i jakos weekend zlecial.no i dostalam nowy telefon om mojego kena:-D:-Dczaił sie jak myszka,bo nie wiedział jaki ma mi dac pretekst zeby samemu do miasta jechac i stwierdzil ze potrtzebne mu sa srubki do mocowania zaluzji i myslal ze ja sie nie skapne ze pojechal po telefon,a godz wczesniej sie mnie pytal jaki kolor byl chciala,czy czarny czy fioletowy:-D
monia-to konieczniu odwiedz przychodnie w manchesterze.mi wyleciał opatrunek z zeba co robila w Pl 3 miesiace temu i teraz dziura jak w du..e!i nie wiem co z tym fantem robic.
werkamirek-to odpoczywaj poki mozesz,super ze ochrzcilismie malutka,a kiedy wracacie do uk??
nie mam podgladu juz....buuuuuuuuuu
no nic,dobrej nocki zycze,moje diably spia juz dobre 3 godzinki i bloga cisza w domu.:-)
 
Czesc Babeczki:-)
Jak tam mija Wam pierwszy dzien po weekendzie? U nas jakos leci, Mala w przedszkolu a ja korzystam z ciszy:tak:
Mala mi wczoraj wymiotowala nie wiem czy zlapala jakiegos wirusa czy co:sorry: Spala z nami cala noc i dzis z tego powodu zaspalysmy do przedszkola:zawstydzona/y:

Zaneta faceci tak czasami maja ze nie bardzo wiedza jak cos wykombinowac :-p:-D Ale najwazniejsze ze prezent trafiony:-)
Monia no to mysle ze nie ma na co czekac i trzeba wybrac sie do Manchesteru:tak: Zdrowka zycze i badz dobrej mysli:tak:
WerkaMirek fajnie ze sie odezwalas:tak: Super ze juz po chrzcinach:tak: Laurka byla grzeczna?? i ponawiam pytanie kiedy wracasz do Uk??

No i koniec pisania:tak: Odzywc sie Laski odzywac bo nie ma do kogo pisac:tak:
 
Hej:)

To i ja się odezwę chociaż nie wiem co pisać. Im człowiek dłużej się nie odzywa tym trudniej potem się wkręcić:(

Agaam musialo coś małej zaszkodzić, pewnie niedobry obiad zrobiłaś:-p:-D
Żaneta ja nie mogę z tych Twoich tekstów:-D Ale się Ken postarał:-D jaki wybrałaś kolor? pewnie fioletowy nie?:-D


Dziewczyny macie namiary na jakąś dobrą ekipę remontową?? Niby się tyle tego ogłasza ale jak dzwonimy to nie ma chetnego żeby przyjechać, zobaczyć co chcemy zrobić i podać nam przybliżony koszt. Przymierzamy się do dużego remontu na wiosnę i nie wiemy nawet jakich kosztów spodziewać się za robociznę. A ja przez to spać nie mogę bo się stresuję
 
Witam:)

U nas wcoraj spadl snieg, bleee i zrobilo sie zimno i ponuro...Z malutka spalysmy dzisiaj do 11:-D:-D
Zaneta, Agaam wracamy z Laurka juz w sobote niestety. ale rzeba bo odrazu od pon mamy az 4 wizyty u lekarza:eek::eek: MLUTKA przespala cala msze na chrzcie. Nawet jak jej ksiadz glowke polal to zrobila przez sen marudna minke i dalej spala:-D:-D

Tutaj bylam u lekarza pediatry, i okazalo sie ze mala ma nie rowne faldki, jutro idziemy do ortopedy i jesli bedzie trzeba to bedziemy musialy sie skierowac na USG bioderek:-:)-(
Ehh w tej agli nawet nic nie zauwazyli:((

Pozrawiam lece bo me dziecie wola!!!
 
werkamirek oby wszystko bylo ok trzymam kciuki :*

tak sobie przypomnialam jak ja byla w pl na urlopie rok temu to poszlam do pediatry tak tylko na kontrole zeby sprawdzila czy wsio ok ... powiedziala ze wszystko ok dziecko wyglada na bardzo zdrowe i rozwijajace sie prawidlowo ale dla pewnosci ja bym zrobila : usg brzuszka,usg bioderek badania krwi i tu wymienila jakie.... :szok:

echhh masakra ...... :confused:

takze ja podchodze z przymruzeniem oka do naszych polskich lekarzy :) co nie znaczy ze ci tu to rewelacja :no:
 
hej hej .Najwyzsza pora sie odezwac .Oj czlowiek sie rozleniwil przez te swieta :zawstydzona/y:.U mnie dzis pobudka standardowo o 6 .Czyli 1,5 godziny przed czasem :dry:.Zawsze sobie nastawiam budzik na 7:30 ,tak dla zasady ,bo pewnie jakbym nie nastawila to dzieci spalyby do 9 .Zeby nie bylo to w weekendy nie dziala ten patent i tez wstajemy o 6:-D :baffled:.
Agaam - jak tam dzis Wiki sie czuje ?
Sylwia - ja niestety nie pomoge .
Werkamirek - no prosze jaki aniolek Ci sie trafil .Zobaczymy do kiedy :-p
 
reklama
Do góry