reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Kiedy gwiazdka zabłyśnie na niebie
każdy złoży życzenia od siebie,
łamiąc się opłatkiem nawzajem
każdy wtedy ciepło podaje.
Tak prosto do serca słowami
ze świątecznymi życzeniami.
I siadamy do stołu wokoło
kolędy śpiewamy wesoło,
choinka migocze lampkami
przybrana kolorowymi bombkami.

 
reklama
halo!!!
swieta,świat i po swietach a tu taka cisza
:szok:co jest z Wami kobiety??
ja dzisiaj jestem takaszczesliwa ze normalnie az mnie energia roznosi,dostalismy list ze jest miejsce w przedszkolu i Pawelek bedzie od stycznia mogl juz zaczac:-):-)po swietach musze leciec biegiem i wszystkiego sie dowiem.kurde i jeszcze super,bo doslownie 3 min od domu,takze jak bedzie plakal to 5 min i juz bede po niego:-Dpisac pisac,bo nie ma co czytac:-D
 
Witajcie.

Chyba wszystkie jeszcze świętujecie i nikomu się pisać nie chce hihi.:tak:

U nas święta minęły spokojnie. Sara zadowolona z prezentów chciała nawet z nimi spać:-D

Zaneta - super, że jest miejsce dla Pawełka. Ja też się muszę tym zainteresować, bo ciągle to odkładam, a w przedszkolu gdzie chcę posłać Sarę są spore kolejki.:dry:

No nic zmykam spać. Papa
 
hej hej

u nas święta minęły super,wszyscy zadowoleni z prezentów.
ale niestety czas wróćić do rzeczywistości.

żaneta super,że miejsce się zanalazło i to tak blisko domu.przynajmniej nie musisz jezdzić przez pół miasta.

dziewczyny co porabiacie w sylwestra??my niestety siedzimy w domu...
 
Czesc Wszystkim,
widze ze faktycznie nie bylo chetnych do pisania:-p ktos musial rozkrecic towarzystwo:tak:
U nas Swieta minely szybko i spokojnie, niestety juz szara rzeczywistosc:-( no ale co zrobic takie zycie:tak: Do tego my z P chorzy:sorry2: Ja od prawie trzech dni nic nie jem, nie moge patrzec na jedzenie do tego wszystko mnie boli, nawet skora:shocked2: P spi u gory bo tez meczy sie z goraczka:-( Wczoraj oboje o tej samej porze mielismy blisko 39st goraczki:wściekła/y: nie mam pojecia co do za cholerstwo:no:

Zaneta super ze znalazlo sie miejsce dla Pawelka:tak: Oby tylko mu sie spodobalo;-)
Monia jesli w przedszkolu faktycznie sa takie kolejki to nie zwlekaj zbyt dlugo:tak:
Izunia1986 my na sylwestra mamy diwe opcje do wyboru... albo z jedynka albo z polsatem:-D musimy sie jeszcze zastanowic:-D:-D

Dobra uciekam i reszta Lasek pisac jak tam u Was:tak:
 
hej dziewczyny..wszystkie się tak objadły, że nikomu się nie chce podejsc do komputera...;-)u nas świeta w porządku tylko teraz tak jakoś smętnie...nie m oge sie za nic zabrac nawet od dnia wigilii nie wyszlam z domu taka pogoda okropna...a że zapasy są to po co się ruszac;)jutro sie wybiorę do miasta moze.dzieci dostaly tyle prezentow ze az nieprzyzwoite...teraz ja sie musze bawic z nimi tym wszystkim...czekamy na te benefity i konca czekania nie widac...a dwa tygodnie temu dostalam formularze z child tax credit dodatkowe i mialam poslam dokumenty orginalne i jeszcze ich nie odeslali az się martwie...no i za dwa tygodnie rodzice przyjezdzają...tak sie cieszylam ze sama mama bedzie ze spedzimy razem czas a tu tesciowie chcieli zrobic niespodzianke ze tez przyjezdzają dobrze ze sie dowiedzialam , bo bym sie zdziwila na lotnisku...uwazam ze takich niespodzianek sie nie robi...no ale fajnie dzieci sie ucieszą...
agaam tez mialam takie dwa dni ze mialam 39 goraczki i nic z tego nie wynikło...szybkiego powrotu do zdrowia taka choroba jest okroooopna.
ide kłaśc starszą córe...zeby w konu mie czas dla siebie
 
czesc kobietki wieki mnie tu nie bylo ale jak nie mialm neta to zawsze cos wypadalo u nas swieta minely niewiadomo kiedy chinke juz rozebralam bo Natalka przy niej broila i codziennie trzeba bylo ja poprawiac juz sboie raczkuje a ostatnio sobie stanela sama przy stole i teraz pcha sie wszedzie po wigilii miala straszna goraczke pewnie to byla trzydniowka ale na szczescie juz minelo teraz zostal tylko katar i nadal czekamy na pierwszego zabka w nastepnym tygodniu juz szkola sie xaczyna nareszcie bo zbzikowac mozna w tym domu
Michalina to niezla niespodzinke bys miala dobrze ze wiesz to sie przyszykujesz a jesli chodzi o benefity to mzoe przedzwon do nich i podpytaj sie ile masz jeszcze czekac i kiedy ci odesla paiery :confused::confused::confused:
Zanetka fajnie ze miejsce dla Pawelka sie znalazlo ja ide juz zlozyc aplikacje dla Natki poki wczesniej tym lepiej
 
Gdy Nowy Rok w życie wchodzi To blask srebrnej gwiazdki na niebie wszystko Ci wynagrodzi Niech świeci sobie na boskim niebie I jak poprosisz to wszystkie życzenia spełni dla Ciebie. Szczęśliwego Nowego Roku!
 
Czesc dziewczyny,troche mnie nie bylo ale jakos tak wyszlo..swieta,swieta i po swietach,u nas bylo spokojnie i co najwazniejsze rodzinnie:tak:prezenty sie podobaly takze jest ok:tak:
agaam widze ze macie takie same plany sylwestrowe jak my:-Dmielismy isc do znajomych ale za bardzo mi sie nie chce,zreszta moj D jeszcze dzisiaj pracuje chyba do 18 to zanim bysmy sie zebrali to bedzie 20 a ja o tej porze klade malego spac ..wiec wole zostac w domu:tak:zdrowka zycze:tak:
zaneta super ze masz miejsce w przedszkolu:tak:ja po nowym roku ide sie rozejrzec za przedszkolem dla Davida..tylko troche sie tego obawiam bo on jeszcze maly:zawstydzona/y:
tynia dobrze ze chorobsko sobie poszlo..no to masz fajnie z tym raczkowaniem:-Dmoj troche leniwy jest co prawda raczkowac mu sie nie chce ale jak tylko zobaczy cos przy czym moze wstac to od razu wstaje:-D
a dzisiaj w nocy to mialam fajnie..obudzi sie o 3 nad ranem i nie spal do 5.30:szok: takze troche dzisiaj nie wyspana jestem:tak:ale moze wytrzymam jakos do polnocy..
Dziewczyny zycze Wam wszystkiego co najlepsze w nadchodzacym 2012 roku..spelnienia marzen,duzo duzo zdrowia,oraz wszystkiego co najlepsze dla Was i dla waszych rodzin:tak:no i oczywiscie szmpanskiej zabawy w dzisiajszy wieczor:tak:
ok ide jakis obiadek nastawic:tak:
 
reklama
  1. ”~~”*°•._~”*°••°*”~_.•*”~~” *°
    A L F A B E T_ N A_ C A Ł Y_ R O K

    A...anioła stróża u boku
    B...buziaków słodkich miliony
    C...czasu wolnego dla siebie
    D...drogi usłanej różami
    E....ekskluzywnych wakacji
    F....fury pieniążków
    G...gwiaździstego nieba
    H...horoskopu korzystnego
    I.... i oprócz tego
    J...jasności umysłu
    K...kolorowych chwil
    L...lotów wysokich
    M...miłosnych uniesień
    N...nieprzemijającej urody
    O... oddechu od codzienności
    P...pogodnych dni
    R...romantycznych wieczorów
    S...szalonych nocy
    T...tylko spełnionych marzeń
    U...uroku osobistego
    W...wiary w sukces
    Z...zawsze usmiechnietej buzi w kazdy dzien
    Zyczy Dorota
    do_nowego_roku_juz_tylko_kilka_chwil_a_wiec_odliczaj_magiczny_czas_i_baw_sie_0.jpg


    WISIENKA-taki wlasnie jest Sylwester z malymi dziecmi:-Dale kiedys jak juz dorosna sobie odbijemy,nie?:-D

    AGAAM- u nas tez tak jest,jak facet chory to ju umierajacy:-D

    MICHALINA-no bedziesz miala caly dom ludzi:-Da pomiescisz ich wszystkich?




    Ed
 
Do góry