reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka
Ja wlasnie gotuje obiad ,w sumie to juz sie pewnie ugotowal i pasowaloby podawac na talerze ,ale ze pisze na bb to ups ... U nas nudy ,absolutnie nic sie nie dzieje :confused2:.
Sylwia - zdrowka dla Marcela .
Doris - nie dziwie Ci sie ze sie zdenerwowalas .My dopiero co kupilismy lozko ,wiec jakby sie tv popsul to bym sobie chyba w leb strzelila ,no a napewno bylibysmy przez rok bez tv :-p.Ja mam nauczke i trzymam wszystkie mozliwe kartony za szafa .
Werkamirek - moje dzieci nie sa szczepione i nie mamy zadnych problemow w zwiazku z tym .Tzn Dominik ma jakies szczepionki nie wszystkie ,ale Jasmina nie ma zadnych .
 
reklama
Hej, a ja nadal chora i to chyba coraz bardziej, ale na szczęście u Zuzi chyba skończy się tylko na katarku - mam przynajmniej taką nadzieję. Smaruję jej pod noskiem maścią majerankową, w nocy dodatkowo nawilżam powietrze z olejkami ułatwiającymi oddychanie i wczoraj dałam jej jednak łyżeczkę tego syropu z cebuli - raczej jej nie zaszkodził...ale ja to chyba zdechnę :no:
WerkaMirek ja też strasznie wspominam szczepienia małej. Boże, jak ona się darła:szok: ale ja sobie tłumaczę, że takie malutkie dzieci na szczęście szybko zapominają. I na szczęście nie miała żadnych powikłań po szczepieniach, żadnej gorączki ani nic. Niestety lada chwila czeka nas kolejne kłucie, bo w 12miesiącu następna szczepionka i boję się, że teraz jak jest już starsza, to może być jeszcze gorzej - wrzask, płacz i w ogóle!
Renuska, a mogę spytać dlaczego Twoje dzieciaczki nie są szczepione??? A nie miałaś żadnych problemów, bo przecież to chyba jest obowiązkowe? Ja pamiętam, jak mnie nękali listami i telefonami, że muszę się stawić z dzieckiem na szczepienie...a ja już miałam to szczepienie załatwione w moim poprzednim miejscu zamieszkania w Derby, a oni tu w Bradford nie mieli tego w swoich papierach. I nawet HV przyszła do mnie do domu w tej sprawie, no i musiałam się strasznie tłumaczyć, że ja już mam i w ogóle...ehhh...
 
Czesc Wszystkim Mamuskom:-)

U nas tez nic ciekawego sie nie dzieje wiec nie bardzo jest o czym pisac, ale wole sie juz teraz odezwac bo jak zrobi sie duzo zaleglosci to ciezko bedzie nadrobic:tak: Jutro niunka idzie do przedszkola a ja musze sobie znalezc jakies zajecie:-D Chyba sie do miasta przejade o ile bedzie mi sie chcialo:rofl2:

HaGie najwazniejsze za malutka ma sie dobrze:-) A Ty jakos sobie poradzisz, duzo zdrowka i sily dla Ciebie:tak:
WerkaMirek ojjj wspolczuje szczepienia:-( ja tez to pamietam jakby to bylo wczoraj, a swoja droga jak to pisze uswiadomilam sobie jak ten czas leci szybko:-(
Renuska ojj nie ladnie dzieci czekaja na obiad a Ty na bb siedzisz:-D Wiesz co jak mozesz:-D ale ja tez jak sie wkrece w pisanie to tez inne sprawy musza poczekac:rofl2:
Sylwiam no to Marcel sie zalatwil:-( Zdrowka dla niego:tak:
Izunia1986 wspolczuje ze musisz siedziec z Malym w domku:-( Ale czasami mowia ze takie siedzenie tez wcale nie jest dobre, jesli maly nie goraczkuje to mozna na maly spacerek wyjsc:tak: mnie tez to dziwilo ale kilka razy juz tak zrobilam i nic Vicky nie dolegalo:tak:
Doris ojjj nie dobrze, domyslam sie jak sie wkurzylas:no: Nie mam pojecia czy przyjma Wam bez kartonu, ale warto sprobowac:sorry:

No i podglad sie skonczyl:crazy: Z tego powodu czas skonczyc:-p z reszta i tak mnie juz wolaja:-D
Milego wieczorku zycze Wszystkim:tak:
A chorowitkom duzo zdrowka:-)
 
hej dziewczyny nie mialam jak napisac ostatnio, mielismy gosci a amelia daje czadu.
moj rafal nie poszedl do pracy bo NIE SPAL CALA NOC heh
widze ze wszystkie dzieciaczki chore (prawie wszystkie) moja amelia tez przeziebiona.

WerkaMirek
user-offline.png
ja to samo przechodzilam z amelia ale taki juz los mamy:( moj r raz tylko trzymal mala do szczepienia i powiedzial ze wiecej nie bedzie!! mala byla na niego strasznie obrazona :) heh

izunia1986
user-offline.png
co to jest to pllaygroup?? cos takiego jak cantrum zabaw dla dzieci??
 
czesc ale zimno sie robi z dnia na dzien chyba bedzie ten zapowiadany snieg :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Werkamirek chyba kazde dziecko placze przy szczepieniu choc trafiaja sie wyjatki :tak::tak:
Izunia ja na twoim miejscu bym wychodzila na dwor przynajmniej ja tak robie jesli dziecko nie ma temperatury to wychodz smialo nic mu nie bedzioe a dotleni sie i szybciej kataru sie pozbedzie :tak:
I
my rowniez dzisja po plau group jak mnie Nati widzial to bylo oki a jak jej zniknelam z pola widzenia to plakala w ogoel dzisiaj byla jaks placzliwa chyba te zeby jej w koncu ida i taka marudna do tego jeszcze ten katar .Dzis dziewczynkom dalam syrop z cebuli i Natalce nic nie jest jedna lyzeczke jej jade mala rano i jedna dam wieczorek do tego posmaruje je pleski i piersi oraz stopy mascia vapo-rub i rozgrzeje ja takze nie jest zle a nie chce z katarem isc do lekarza jesli by bardzo kaszlala to pewnie bym poszla a tak to nie ide
ja zaraz zmykam sie myc i trzeba sie klasc bo normalnie wszystko mnie boli :-:)-:)-(oki chorowitkom zybkiego powrotu do zdrowia i zycze mielj nocki:tak::tak:
 
Hej:-)

TYNIA -watpie ze ktos przyjedzie po tv:sorry:a pojedziemy dopiero w sobote albo w niedziele,bo J pracuje w tygodniu

AGAAM- a Ty zdazysz do centrum pojechac?

Ide dalej na szpilki....
 
hej hej

mały już lepiej,czasami zakaszlnie.Ale mi z nosa leci jak z kranu.gardło już nie boli,ale ten katar.
Dziewczyny wiem,że o ile dziecko nie gorączkuje to można z nim wychodzić,ale musze się przyznać bez bicia,że poprostu mi się nie chciało.Bo jestem nie do życia.nocki kiepskie,więc się nie wysypiam.Ciesze się ,że mój w weekend nie pracuje,bo te jego nocki mnie wykończą.A na plygrupy nie chciałam iśc przeziębiona,żeby nie rozsiewać zarazków.

Dziewczyny któraś pytała o playgrupoy,sorki nie mam podglądu i nie pamiętam która.To są zajęcia dla dzieci z rodzicami.Darmowe.pokój pełen zabawek,plac zabaw.super miejsce.

doris ciekawe co ci powiedzą z tv.mysmy tez nasz wyrzucili,tzn dałam z tym starym tv.nie zbieram kartonów bo nie mam ich gdzie trzymać.Trzymałam z zabawek od natusia,ale wszystko powywalałam.
 
czesc czesc :-)
Zaraz musze sie brac za obiad :crazy: dzien w dzien jedno i to samo .Pranie ,gotowanie ,sprzatanie ...:baffled: Dzis nawet cieplo /jak na koniec listopada ,wiec moze pozniej zaliczymy jakis spacerek .Musze sie wam pochwalic ze Dominik ostatnio nauczyl sie pisac nowa literke -M .Potrafi juz pisac i ,l ,t ,o bo sa latwe ,a literke m napisal i pokazuje G. - tato chce isc do tej literki na happy meal :-D:-D.
Izunia - zdrowka .A malutki kiepsko sypia w nocy ? Jakby co to tez przez to przechodzilam wiec masz we mnie wsparcie .aaaa i tez wtedy moj G. pracowal na nocki totez znam ten bol .
HaGie - nie szczepimy dzieci bo...powodow w sumie jest bardzo duzo wiec nie bede sie rozpisywac .Powiem ogolnikowo - poglady . Nikt nie moze ZMUSIC mnie do szczepienia moich dzieci .
Agaam - no wiesz ,moje dzieci sa takimi jadkami ze akurat opuznienie w obiedzie im nie zaszkodzilo .Czasami to nawet szkoda talerze brudzic :crazy:.
 
reklama
witam laski ale tu chorowitków jest ,ale i moją małą coś bierze tak pokasłuje .....
u nas nawet super mi pomalu przechodzi ale nadal jestem jakaś połamana ....:wściekła/y::no::zawstydzona/y:
iza super żę małemu już przeszło tyle dobrego, a jak ząbki ...:-(

HaGie jak mały ? zrób małemu inchalacje z olbasu najlepiej jak byś miała ten podgrzewać do zapachu ja zawsze nalewam tak kropelek i kłade w pokoju gdzie mała śpi . a na kaszelek zrób syropek z buraków!!!!

doris no własnie tacy są te chłopy , my jeszczę nic nie kupili ale już ma coś na oku :no:to niezłą macie przygodę z tym telewizorem oby wam przyjeli go ...:no::no::tak:

michalina no nie zle masz z tymi lekarzami , u nas też szybko przyjmują , jeszcze jak z dziećmi :tak:,
A co do szkoły to ja już moją małą zapisałam przed rokiem bo jest u nas taka dobra katolicka ,i ciężko w niej o miejsca ...:tak:

sylwia .jak twoje dzieciaczki? zrób małemu syropek z buraka na kaszel jest dobry , ja dawałam małej i sama piłam ..

werkamirek jak mały po szczepienie gorączkował ?


tyni zdrówka dla was kochana :tak:

oki uciekam zrobić sobie kawusie i włączyć coś ogrzewanie bo zimno się zrobiło ....:-p
 
Do góry