reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

werkamirek a pijesz duzo wody niegazowanej????
ja po porodzie wypijalam minimum 2 duze butle wody i waga bardzo ladnie spadala :tak: zaraz po urodzeniu az 13 kilo :szok:
 
reklama
hej dziewczyny...
nie mogłąm sie zabarc do napisania cały weekend jakiś taki rozlazły był...moja starsza córa sie w sobote pochorowała a jeszcze bylismy w tesco z nią no i wieczorem miala gorączke ale po czopku spadła i obyło się bez lekarza dzis ma tylko katar...a jeszcze mała złapała ten katar tego sie nie dało uniknąć terazja jestem w kolejce;-)Moj ma juz drugi dzien wolny i jak jest w domu to ten czas szybko leci, nic nie zrobione a juz tak pozno, a ałagan taki nie chce mi sie po nich sprzatac co 10minut dlatego ide do skleu zostawiam ich z tym bałahanem mają poł godzinki żeby posprzątac..
Co do karmienia piersią to większość kobiet jak dlugo karmi to chudnie to juz jest jakas dieta ja karmilam starszą poltora roku i bardzo schudlam a teram Maja ma rawie rok dalej cycka i to duzo ale chudne powoli(ale wiecej jem)ale jestem w miare szczupla genetycznie wiec nie mam co narzekac a na dietach sie nie znam nigdy takowej nie stosowałam...ale werkaimirek i izunia mają racje że nie powinno sie stosowac diet a przynajmniej nie rezygnowac z owocow i warzyw i bialka o ile niema dziecko alergi...
Ide do tego sklepu polskiego trzeba szybko obiad zrobic jeszcze...aha...mam do sprzedania z bardzo dobrej polskiej firmy i porządnej tkaniny pajacyk w rozmiarze 74 i komplet typu bluzeczka i śpioszki tez 74 nowe z metkami dla dziewczynki oba za 10funtów(wartosc w polsce byla okolo 70zl)dorzuce do tego używany pajacyk w dobrym stanie w tym rozmiarze bo moja juz wyrosła takze jak ktoras bylaby zainteresowana to posle zdjecie na maila jesli chcecie...wiem ze tu są tanie fajne ciuszki ale mi to lezy a to naprawde świetny polski gatunek...
Milego dnia wam życze...zobaczymy jak mnie rodzina zaskoczy(pewnie jeszcze większym balaganem hehe)
 
Czesc..ja juz po gp,niestety moj David chory,dzisiaj doszla goraczka dostal antybiotyk:-(wczoraj to juz sie przestaszylam taki mial kaszel:eek:myslalam ze do szpitala pojedziemy ale wlaczylam nawilzacz i troche przeszlo..nawet mi gp dala krople na katar dla malego o ktore wczesniej nie moglam sie doprosic,zobaczymy czy pomoga bo starszny ma tez katar:baffled:
Ze spotkania w piatek odpadam bo nie chce zeby inne dzieciaki zalapaly infekcje..a szkoda bo myslalam ze poznam forumowe mamusie,ale moze nastepnym razem:tak:
werka dieta ok,chyba w kazdej diecie jest wazne zeby jesc duzo warzyw..a waga Ci spadnie tylko trzeba troche wiecej czasu:tak:
Juz polowa listopada,ja chyba pod koniec listopada zaczynam juz porzadki przedswiateczne bo jak zostawiam wszystko na ostatnia chwile to umordowana jestem jak osiol:-D na prezenty tez mam juz pomysl takze nie jest zle:-)
Ide troche chatke ogarnac,obiad mam z wczoraj wiec pozniej maly relaks przy kawce,paaaa
 
Hej:)

Jest 15 a my już po szkole, obiedzie i spacerze:-D Teraz ja siedzę sobie z kawką, Marcel ogląda fury na you tube a Olivia głośno domaga się żeby jej włączyć twinkle twinkle little star.
Weekend jak zwykle szybko zleciał. W sobotę rodzice wzięli dzieci do siebie na noc a my wybyliśmy do znajomych na drina:tak:

Wisienka
jak dostaliście antybiotyk to pewnie szybko malutkiemu przejdzie:) Do piątku daleko więc może jeszcze się zdecydujecie na przyjazd. ja w każdym razie adres wysłałam:-)

Werka myślę że swoją dietą nie zaszkodzisz Laurze, najważniejsze to zachować zdrowy rozsądek;-) Przecież samo karmienie też wymaga jakiejś diety nie?

Monia u nas też peppa jest ukochaną bajką:-)
 
Dokladnie Sylwia karmienie to tez przeciez dieta bo wielu rzeczy nie wolno. A ja jeszcze wyeminowalam puste kalorie. Nie jem wogole pieczywa, ryzu makaronu ziemniakow, puste weglowodany.
I pije duzooooo wody i herbatek oczywiscie nie slodzac...

Nie pije za to wogole kawy. bo zauwazylam ze ostatnio jak z mama bylysmy na kwie i pilam lagodna coffe Latte to i tak mala miala problem z zasnieciem...
Przejde chyba na inke...

Wisienka - a ja nie mam wogole pomyslow na prezenty. A mam do obkupienia 5 dzieci. 3-y dziewczynki. dwie 3letnie, i 4letnia. I dwoch chlopcow 10letni, i 4letni...
I zupelnie nie wiem co im kupic:eek::szok::szok:
 
werkamirek jak moge policic to ja pilam polska RICORE czy jakos tak sie pisze jest bezkofeinowa ale bardzo dobra jak normalna:tak:
 
ja tak uważałam co jem przy pierwszej córci, a teraz na początku moze zwracalam uwage na tą podstawową diete przy karmieniu żeby uniknąć kolek i alergii i pije do teraz herbatki z herbapolu wspomagające laktacje, a tak ogolnie to jadlam wszystko i kawe piję raz dziennie z ekspresu i nie widze zeby na Maje to wplywalo zle
 
Czesc dziewczyny

U nas bardzo chorobowo. Ten kaszel, ktory Lenka miala i ktory GP uwazal za wirusowy okazal sie byc spowodowany zapaleniem oskrzeli. W sobote pojechalismy z Lenka do pol pszychodni w Manchester i lekarka powiedziala, ze jeszcze jeden dzien i byloby zapalenie pluc. Jestem tak wkurzona nam lekarzy z mojej przychodni, ze rozwazam zlozenie na nich skargi do NHS. Mala byla na prawde w masakrycznym stanie, praktycznie nieprzytomna, a on dwa razy mnie kompletnie zlal. Co za chamstwo. No, ale jest juz poprawa, bo goraczka ustapila. Poza ta choroba to nic u nas nie slychac, bo tylko Lenka caly czas byla w centrum zainteresowania. Nie mam podgladu, zeby odpisywac na wasze poprzednie posty. Pamietam, ze ktoras z Was chciala fotki mieszkania - jak cos pstrykniemy to wstawie, no i mysle, ze wpdaniecie na kawke jak sie ogranimy, to same zobaczycie. W sumie nic specjalnego nie mamy, bo nie bylo na to czasu. planujemy powoli do wszystkiego wracac i udoskonalac z czasem. Dobra, moze cos skrobne jeszcze pozniej, bo lenka mi sie rozplakala. Narka!
.
 
Hej:-)
My sobie siedzimy z niunka i ogladamy bajki tzn niunka oglada a ja korzystam z chwili spokoju:-D
Wczoraj z nudow popoludniu poszlismy sobie do parku karmic kaczki, jak wychodzilismy z domu to juz bylo szararwo a jak wracalismy to juz ciemno jak ....:-p Ale bylo fajnie Vicky zadowolona i dotleniona poszla spac i spala do 9:-D z jedna mala przerwa;-)
Dzis za to siedzimy w domku i obijamy sie, bylismy w prawdzie na malym spacerku ale to tylko na chwilke:-) Czekamy na naszego tatuska i idziemy do znajomych na kawke:tak:

Ragazza strasznie wspolczuje przejsc z Lenka:-( Ja na Twoim miejscu napisalabym skarge nawet nie zastanawialabym sie nad tym!! Wrrrr co za banda idiotow:wściekła/y::wściekła/y: Zdrowka dla Lenki
Werka ja mysle ze nie powinnas sie przejmowac tym co powie rodzina! w koncu kobietko dopiero nie dawno urodzilas masz prawo miec jeszcze zbedne kg, Na wszystko przyjdzie pora zobaczysz:tak: Najwazniejsze zebys malutkiej dostarczala odpowiednie skladniki:tak: A przez karmienie tez zrzucisz troche, ale cierpliwosci wszystko w swoim czasie:tak:
Sylwiam ojj ja mam to samo z Victoria jak tylko usiade do kompa to zaraz slysze mama spiewac:-D
Wisienka duzo zdrowka dla Davidka, oby antybiotyk szybko zaczal dzialac:tak:
Michalina zdrowka dla dzieciaczkow:tak: U nas jest ten sam problem jak P jest w domu to ten czas tak szybko leci ze szkoda gadac i jak wiadomo wtedy szkoda czasu na porzadki i na wieczor w domu wyglada jak po tornadzie:-D Ale chwila moment jest ogarniete:tak:


A nam sie wczoraj lozko rozlazlo:wściekła/y: Chielismy z P przesunac troche lozko bo wpadl nam pilot od tv i tak on ciagnal ja pchalam i sie rozklekotalo:wściekła/y: Wczoraj P zrobil tylko prowizorke co bysmy mogli spac na lozku a nie na podlodze, a dzis ma cos kombinowac, ale sam nie wie czy da sie cos z tym zrobic:crazy:jesli nie to trzeba bedzie kupic nowe lozko:wściekła/y: ehhh
 
reklama
hejka !
Agaam - jak mozesz tak otwarcie ,bezwstydu pisac ze spalyscie do 9 !? Zartuje oczywiscie .Takie spacerki sa naprawde super .Ostatnio jak wracalam z zakupow to juz bylo szaro i swiecily swiadeczne lampki na rynku ,i poczulam jakby nastroj swiateczny :confused: w kazdym badz razie tak milo mi sie zrobilo :-D.
ragazza - mialam niedawno podobna sytuacje ,Jasmina nawet trafila do szpitala na 3 dni .Tez mialam niezlego narwa ,ale odpuscilam :sorry:,bo najwazniejsze ze juz jest wszystko dobrze .
Werka - zdazysz jeszcze wrocic do dawnej figury ,a jak nie to wszelkie diety moze odpusc sobie do czasu az skonczysz karmic piersia .
Ktoras z dziewczyn pisala ostatnio ze zaczyna swiateczne porzadki .Dalo mi to do myslenia :-D i tez musze juz zaczac .Wszedzie teraz gdzie jestem mowie sobie -o to trzeba przetrzec ,tu trzeba umyc ....Niestety na kontroli i komentarzach sie konczy .Czekam na wene .
 
Do góry