reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

witam niedzielne:)

grazul sto lat razem:)
mysmy wczoraj byli w restauracji włoskiej,dawno nigdzie nie bylismy.

pogoda dzisiaj piękna,wiec zaraz idziemy na spacerek,a musimy iść do tesco.

sylwia dobrze że tylko na płaczu się skończylo.jejku te dzieciaki sa niemożliwe.chore sma jak nic nie przeskrobią:tak:

Co do świąt to mi też się tęskni.to juz 6 święta bez rodziny.2 razy była tesciowa,ale wiadomo teściowa to teściowa:-)
Niby mamy tu rodzine-troche dalsza,bo kuzynostwo mojego taty,ale to i tak nie to samo.

ide szykować małego na spacerek

miłej niedzieli
 
reklama
Czesc

My juz po spacerku niedzielnym i juz nawet urodziny zaliczylismy:-Dtylko troche mnie te urodziny beda kosztowac ,bo dostalam mandat:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nie bylo zadnych zoltych linii,stanelam przez przypadek tam gdzie sie towar wyladowuje,a ja spojrzalam na tabliczke po drugiej stronie ulicy:wściekła/y:i jeszcze chodzil ten caly parkingowy i nie zwrocil mi wogoel uwagi i tylko spisywal ,a ja myslam ze on spisuje godzine ,bo tam mozna bylo stac tylko 1 godzine:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no i tak kupilam sobie spodnie....:wściekła/y::wściekła/y:

SYWLIA-ooo matko:szok::szok::szok::szok:cale szczescie ze jemu nic sie nie stalo,chociaz ja sobie tego nie moge wyobrazic,jak On tak lezal ,ale biedak byl pewnie wystrasznony:szok:no i swoja droga chlopak ze stali jest,ze tylko siniaki beda-ale to oczewiscie dobrze.

GRAZIUL-ja tez jak napisalas o rocznicy ,pomyslam ze kurcze przeciez niedawno pisalas o 11 rocznicy:-D:-Dczas szybko leci...Wszystkiego dobrego i kolejnych latek zycze..
A ja od wczorajszych porzadkow zakwasow jakis dostalam:-Dno i co mi zostalo po moim sprzataniu??dzieci przyjechaly i balagan od nowa:sorry::sorry:

HAGIE-ja tez mojego o wszystko musze prosic:-Dchociaz sorki,ostatnio kupil sam z siebie kwiatki i staly prawie 3 tygodnie.a ja zaraz z tekstem "co nabroiles?":-D:-D

Dobra ide jakis obiad zrobic.
 
hej hej
My tez juz po niedzielnym spacerku ,pogoda dopisala i fajnie bylo tak pospcerowac po parku .A i dzieci odziwo grzeczne byly :-p.
Sylwia - ciekawe czy Marcel bedzie mial nauczke ? Pewnie szybko zapomni i znowu bedzie lobuzowal .
Graziul - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :tak:.
Tynia - Ty nie zapraszaj do siebie Doris ,bo Ty sama jedna to masz w sobie tyle energii ze niejedna przy Tobie sie chowa .
Doris - nooo to zaszalalas !! A co to zakwasow ,to nie jestes sama .Ja od srody ,kiedy to zrobilam 20 brzuszkow chodze polamana:zawstydzona/y::-D .
My tez tradycyjnie swieta spedzimy tutaj .Owszem brakuje nastroju i rodziny ,ale z kazdym rokiem mamy coraz lepsze ,weselsze swieta wiec juz sie przyzwyczailam :tak:.
 
Hej:)

Ja wlaściwie dopiero teraz zasiadłam. Dzień szybko zleciał. Byłam najpierw na tej wyprzedaży a potem na chińczyku. zdziwiłam się bardzo bo chino tai w niedzielę nieczynne:szok: i wybraliśmy się do tego w hiltonie. Dużo większy wybór tam jest.
Chyba mam ostatnio szczęście do zakupów, dzisiaj co prawda nic gratis nie dostałam ale udało mi się kupić kilka fajnych rzeczy dla dzieci jak np warsztat z narzędziami dla Marcela, pianinko dla Olivki i jeszcze kilka innych fajnych zabawek:)) Jestem naprawdę zadowolona z zakupów.

Doris to nieciekawie:((( Pech:((( Ostatnio pod polską szkołą też spisywali tych co zaparkowali tam gdzie nie wolno. Marcel miał ogromnego farta bo jak ta komoda oparła się o łóżko to zrobiła się taka luka więc ta komoda nie leżała na nim całym ciężarem. Szczęście w nieszczęściu:/

Hagie to są takie wyprzedaże organizowane raz na jakis czas, przeważnie na salach gimnastycznych i sprzedają tam tylko i wyłącznie ciuszki, zabawki i inne rzeczy dla dzieci. Oczywiście używki ale naprawdę w dobrym stanie. Im starsze dziecko tym trudniej coś wyhaczyć ale tak do 2 latek to jest full. Następna ma być w halifax i w leeds pod koniec miesiąca. Jak będę wiedziała coś dokładniej to dam Ci znać:)

Renuska jak Jaśmina i jej gluty??
 
Witajcie niedzielnie:))
Ale dzisiaj nam pogoda dopisala. Takze spedzilismy z rodzinka dzien poza domkiem...
Pojechalismy za maisto, do Qeenbury tam pochodzilismy po gorkach. Potem w Halifax a na koncu wyladawalismy w Lister Park. Nie wiedzialam ze jest tam tak ladnie i duzy plac dla dzieci. I te kaczuchy ktore biegaly wyglodzone za mna jak bym byla miesem na pozarcie hehhe... Moj Mirek chcial jedna na obiad upolowac...
Z glodnielismy i M zabral mnie do restauracji do Bufet bradford tylko najgorsze jes tto ze nie bardzo moglam co kolwiek zjesc. Bo albo to zabronione albo to. Napchalam sie ryzem i makaronem hehe

Teraz mala juz wykompana grzeczna caly weeekend i wlasnie sobie spi na brzuszku na mojej klacie:)) Czasem mysle ze z niej jest taka przylepa jak moj M kochaja sie obydwoje przytulac...


Sylwia kurcze wspolczuje. dobrze ze to sie tylko tak skonczylo. Maly pewnie lada chwila zapomni i znow bedzie brykal...Moja mama mi opowiadala ze ja tez po meblach wspinalam sie a potem krzyczalam "mama,mama"
a moaj mama malo co zawalu nie dostala...

HaGie - Mysle ze do gtudnia zdazysz poznac troche kolezanek. A chcesz zrobic malej wrozbe na roczne urodziny? Stawia sie przed dzieckiem kieliszek, rozaniec, pieniadze, obraczke itd...

Graziul - gratuluje rocznicy... Ja juz sama nie wiem ktora rocznice mamy swietowac, zareczyn, czy od kiedy razem jestesmy...
 
I wspolczuje wszystkim dziewczyn swiat w Uk, my do polski lecimy juz 13grudnia ja wracam 15stycznia a moj M musi juz 2 stycznia...

PS, sylwia koniecznie musisz dac namiar na nastepne wyprzedzaze dzieciowych rzeczy. Ja chetnie pojade moze cos wyszukam dla mojej Terrorystki, no i jeszcze musze prezenty dzieciom do Polski zawiesc a mam juz cala szarancze...
 
Werka a o której byliście w Bradford buffet? My też byliśmy tam około 16. Jak widziałaś takich dwóch biegających szajbusów albo dwulatkę chodzącą między stolikami na czworaka i udającą psa to moje:-D:-D
 
Hej wieczorowo:-)
Moje dzieci zadymiaja,ale powiedzialam sobie stop ,dosyc ,ja chce cos napisac na boomie i ma byc spokoj dla mamy:tak::-D
SYLWIA- dokladnie tako samo zdziwko zaliczylismy dzis z A bo tradycyjnie wybralismy sie do Chino Thai a tam closed:szok:a szkoda wielka bo ten nowy wystoj mnie zachwycil i wlasnie dzis marzyl mi sie stolik kolo okna z widokiem na City Hall i lampka czerwonego polwytrawnego
:-D
 
Kurka cos jest nie tak ( ,bo nie moge buziek wstawiac...wrrrr
No i tez zaciagnelam A do Hiltona ,bo mi sie przypomnialo)
oczywiscie wystroj zupelnie bez porownania i troche brudnawo jak dla mnie ( ale zarelko duuuuzo lepsze ) mniam)
No i najwazniejsze ze byly malze i krewetki wiec moj men wniebowziety, a ja zadowolilam sie pyszna Lamb i kaczucha))
WERKA- fajnie masz ,ze na tak dlugo jedziesz:) ja to w sumie nawet nie mam do kogo na tyle jechac bo u tesciowej to za dlugo byc miesiac( a u nas na mieszkaniu nie chce mi sie samej siedziec:(

RENUSKA- tak jak napisalas dzieki, dzieciom kazde swieta weselsze:))
Jak przeczytalam co Precelkowi sie przydazylo to normalnie struchlalam..matko jedyna,dzieki Bogu ze wyszedl calo))SYLWIA- wspolczuje ,to co on kurka kombinowal??
HAGIE- masz corcie prawie w tym samym wieku co moj Erys:)) powiem Ci ze moj wlasnie tez juz wywala z szuflad itp i lobuz bije bar wsz po buzi,zabiera siostrzyczce klapka i tlucze ja po glowie:((( masakra
Zmykam babki ,do jutra:) chce sie wczesniej polozyc bo mam jutro Hv i ogolnie mase spraw urzedowych w tym tyg:((( bleeee((
 
reklama
Acha..SYLWIA- bo pytalas o wczasy-wlasciwie to teneryfa albo Lanzarote wchodzi w gre ,ale jak pisalam chce kupic Last minute a nawet second czyli tak ok 20 dop listopada:)
 
Do góry