reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc Wszystkim:-)
U nas nudy mielismy jechac na zakupy ale okazalao sie ze P nie mogl wczesniej skonczyc i przyszedl dopiero po 12 nim sie zakrecilwykapal i zjadl to stwierdzilismy ze juz nam sie nie chce:-p Teraz P pojechal zapisac sie na silownie:rofl2: a potem jedziemy na obiadek:-)
Renuska ja tez czesto tak mam z ta glowa:-D Wazne ze jest na to jakis sposob:-D Gratki dla Jasminki za samodzielnosc:tak:
Alexnow mam nadzieje ze Vicky sie przyzwyczai do tego ze powinna troche czasu sama spedzac:sorry2:myslalam ze jak pojdzie do przedszkola to troche ta pempowina sie odetnie a tu wrecz przeciwnie jest jeszcze gorzej:szok: mowie Wam ja nawet momentami nie moge isc do kibla sama:no:
Tynia dobrze ze Wiktoria sobie radzi ze wszystkim i co najwazniejsze ze chetnie sie za to zabiera:tak:
Ide sie szykowac do wyjscia musze umyc glowe i jakos ulozyc te moje klaki:-p Milego dnia:tak:
 
reklama
Hejka:)
Ale tu cisza co sie z Wami dzieje dziewczyny???
Ja jestem zadowolona bo mam spokoj w koncu nadszedl upragniony poniedzialek:-D:-D:-D
agaam-ja tez nie raz tam mam ze zakrece sie i nic pozniej mi sie nie chce:tak::tak:
renuska -zdolna ta Twoja Jasminka;-)
wisienka-a ty kiedy wracasz z PL:confused::confused::confused:
kasia8118-jak tam twoj pech mam nadzieje ze juz sobie odszedl:sorry2::sorry2:

Nic uciekam bo nie ma komu odpisywac:-(Happy halloween:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
czesc rzeczywiscuie pusciutko tu strasznie dlatego nie ma co pisac
Alez ja rowniez ciesze sie ze dzis poniedzialek jupi:tak::tak::happy2::happy2:
Wisienka ja rowniez sie pytam czy juz powrocilas:tak::tak:
a moje dzieco nie moze zasnac i sie kreci w lozeczku i jej smok wypada i co chwila trzeba podchodzic i wkladac oby szybko zasnela bo trzbe obiadek zrobic:tak:
_____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶_"_¶¶¶¶_"_¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶(●)¶¶¶¶(●)¶¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶█¶¶¶¶¶¶¶¶¶
___¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶
___¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶
___¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶
____¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶¶
_____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

Duchy... zjawy... i... upiory,
Diabły... strzygi... inne zmory,
Dzisiaj ze swych grobów... wstają
i do Twoich drzwi... pukają,
Jeśli nie chcesz... ich się bać,
Musisz im...cukierka dać...:)

_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_+_
•°*”~ HAPPY HALLOWEEN !!:)•°*”~


 
czesc
U nas nic ciekawego sie nie dzieje ,ot codziennosc . Mamy cala mise lakoci przygotowana dla dzieci na halloween a tu nikt nie przyszedl .A moze i przyszli ,pukali ,a my nie slyszelismy ,bo bylo u nas troche glosno bylo pod wieczor :crazy: .No nic ,nie zmarnuje sie :-D.Ja rowniez ciesze sie ze wolne w szkole sie skonczylo ,bo jak sie wstanie z rana to jakis ten dzien taki "praktyczniejszy" ,a i Dominik sie cieszyl ze idzie do przedszkola .
Pisac co tam u Was ,a ja tymczasem ide zjesc druga kolacje :zawstydzona/y::sorry2:.
 
Witam.
U nas pierwszy dzień po wolnym w szkole zaliczony :tak:.I od razu jakoś lepiej i przyjemniej.Żeby nie było to wykorzystałam te kilka godzin na drobne porządki:tak:.
Oliś ostatnio trochę marudny ale R dojrzał dzisiaj ze nowy ząbek mu sie przebija wiec to pewnie dlatego :tak:.

Alexnow no pech jakoś tak do końca nas jeszcze nie opuścił niestety :no:.
Emilka13 a ty gdzie się podziewasz kobieto???

Renuska uns tez nikogo nie było:no:.
 
Czesc Czesc:-)
Witam Was z wieczora bo dopiero teraz mam chwilke:szok:nawet nie wiem kiedy ten dzien zlecial:rofl2:
rano przedszkole, w miedzyczasie kawka u Asiuni, potem znajoma na kawke przyjechala troszke posiedziala a jak P wrocil z pracy to pojechalismy do miasta:tak: no i wrocilismy po 19 mala do spania a my jeszcze sie troche pokrecilismy, za to teraz P tez juz spi a ja mam chwile ciszy:-)

Kasia wazne ze znalezliscie powod marudzenia Olinka:tak: Oby szybko wyszedl i zeby byl spokoj;-) Duzo jeszcze zostalo tych zabkow??
Renuska u nas tez chyba nikogo nie bylo, bynajmniej dopoki bylismy w domu:-p a potem to juz nie wiem:-D Ale po drodze do miasta widzielismy duzo dzieci:tak:
Alex Tynia ja tez sie ciesze ze Vicky byla dzis w przedszkolu:tak: wypilam sobie przynajmniej kawke w spokoju:-D

Dobra ide sie juz polozyc bo czas na mnie:tak: Dobrze ze jutro nie trzeba nigdzie wstawac to czlowiek sobie polezy troszke, no pod warunkiem ze corcia mi pozwoli:-D
 
Czesc dziewczyny:-) dlugooooo mnie nie bylo ale jakos brak czasu..jakos nie moge sie jeszcze ogarnac po powrocie z PL..dzieciaki nam znosly podroz bardzo dobrze w obie strony:tak:
tynia,alex wrocilam w piatek wieczorem..z Dover jechaliśmy jakies 7 godz..masakra takie korki:angry:
tynia jest jakas dyskoteka w polskiej szkole na andrzejki dla dzieci???bo cos mie sie obilo o uszy ale nie jestem pewna..
sylwia.m i jak bylas u lekarza z Olivia???a czy to jest dziedziczne,ja to juz nie wiem..u mnie w rodzince ja nosze okulary,moj brat tez ale rodzice nieee...ale lepiej sprawdzic,a im wczesniej tym lepiej:tak:
werka ja bralam kiedys tabletki,przez pol roku bylo ok ale pozniej juz nie bylo tak fajnie..hustawki nastrojow,bolace piersi dwa tygodnie przed okresem no i straszny spadek libido...ostawilam..ale moje byly chyba zle dobrane wiec dlatego bylo tak a nie inaczej:tak:u Ciebie moze byc ok,bo jakby nie bylo tabletki dobra sprawa:-)
agaam ja tez lubie taka chwile ciszy tylko dla siebie:-)
ide kapac Emilke bo David juz spi..poprzestawialo mu sie troche z tym spaniem przez PL..wczoraj poszedl spac o 7 wieczorem a o 24 byl juz chetny do zabawy:szok:no ale dalam mu pic i poszedl znowu spac:tak:
znikam paaaaa
 
witam i przeprasza z nie obecność ale jakoś tak wyszło ciągle coś :tak::tak::-D:-D
agaam tobie to dobrze z tymi kawusiami!!!!!:-D:-D:-D
kasia to bidulo macie tera na głowie a no jak się wali to wszystko parami :tak::tak:
sylwia wiele miłości życzę z okazji rocznicy - spóznione :-) a co do małe to pewnie przejdz się do lekarza bendziesz spokojniejsza :tak::tak:
dobra uciekam rano pobudka!!!:wściekła/y::szok::szok::no::no:
 
Hej:)

Dziękuję dziewczyny za życzenia rocznicowe:-):tak:
Ja teraz mam wolne, tzn dzieci w przedszkolach a ja sobie kawkuję w samotności. Niby to tylko 3 godzinki a jednak wieeele daje. Powinnam trochę porządków porobić ale chyba zrobie to później a teraz poczytam sobie w spokoju:-D

Do lekarza z Olivią jeszcze się nie wybrałam ale chyba to zrobię.

Wisienka to Ty już spowrotem???? ale ten czas leci..... Udał się urlop??
Renuska do nas przyszłi tylko raz i to dzieciaki z naszej ulicy no ale my jesteśmy trochę na uboczu i domyślam się że ludziom nie chce się tu przychodzić. My same łaziłyśmy tam gdzie było więcej domów skupionych.
Werka a jak się ma Twoja gwaizdeczka?
 
reklama
CZESC LASKI
Wisienka witaj spowrotem dyskoteka w polskek szkole jest 26.11.2011:-p:-D:-D:-D
Renuska u nas byli ale moj P byl tak zmeczony ze nawet do drzwi nie podszedl pogasil wszystkie swiatla zeby mu nie pukali:-D:rofl2::-p:-pa mnie i dziewczynek nie bylo bo bylysmy zbierac cukierki a po twoich minka widze ze niezadwoona bylas z drugiej kolacji mi tez sie to zdaza czasami wiec nie jestes sama:tak:
dzis swietna pogoda wiec trzeba ja wykorzystac pisac kobietki do uslyszonka
 
Do góry