reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc teraz przez to wolne wiki to musze jej organizowac dni jutro robimy wypad do biblioteki :tak::tak:bo by mi chyba chete rozniosla jakbym z nia tak mmiala siedziec do tego jeszcze z nia musze siedziec i ja uczyc literowania slow i czytania
Izunia napewno sa jakies mamuski moze jak zaczniesz chodzic na play grupy to jakas znajdziesz bo niekiedy nawet nie wiemy ze kolo nas mieszka jakis polka i mozna sie zdziwic a dzis sroda wiec zdawaj elacje jak bylo???????????:confused::confused:
a rade w samolocie napewno sobie dasz ja zawsze trafiam na ludzi kotrzy mi pomagaja i tobie rowniez tego zycze:-):-)oki zmykam spac bo najwyzsza pora na mnie
 
reklama
Hejka:)
Ale tu strasznie cichutko:szok:
U nas po staremu dzieciaki maja wolne a ja juz wariuje:wściekła/y:Czekam z niecierpliwoscia kiedy poniedzialek nadejdzie:-D
Przez ta dzisiejsza pogode dzieciaki wariuja niesamowicie:angry:
tynia-daj mi troche twojej energii:sorry2:

Pisac laseczki pisac:-);-):tak::-D
 
Hejka

dziewczyny co tu tak cichutko?? Gdzie sie podziewacie?? Nie rozumiem tej pogody, w srode bylo pieknie, wczoraj deszczowo a dzis znow pieknie?! I wez to zrozum...

U nas bardzo dobrze, nie zdazylam sie obejrzec a wczoraj Laurka skonczyla juz miesiac...
Bylysmy wczoraj u lekarza, bo mala miala taka kolke ze nic nie moglo ja uspokoic.
Kolysanie, noszenie woda nic kompletnie nic!
Oczywiscie GB powiedzial ze jest wszystko wporzadku, ze brzuszek jest miekki i jak mala oddaje kupki to jest swietnie.
No ale oczywiscie wczoraj pod wieczor znow to samo. Wczesniej na wlasna reke kupilam cos na kolke.
Infacol i gripe water.
Podawalam infacol przed posilkiem a i tak miala kolke.
Dopiero gripe water pomoglo. I dzis bede podawac caly dzien... Po kazdym posilku.
Szkoda mi jej jak sie spina, prezy i placze wyprosnic sie nie moze, gazy jej odchodza ale z bolem na twarzy...

Przepisala mi antykoncepcje. Bo nie mysle o braciszku albo siostrzyczce dla malej....
Czy ktoras z Was przyjmowa minipigulki. Noriday??? Jak sie po nich czulyscie? nie pogorszyla sie cera? No i czy nie spadlo libido??
 
Czesc Wszystkim kto tu wogole zaglada:sorry2:
Czemu nikt sie nie odzywa? czyzby juz sobie kazda odpuscila?? Ciekawe czy kiedys bedzie tu taki ruch jak dawniej:sorry2::sorry2:
U nas jakos leci, malo czasu mam na kompa ale postanowilam sie odezwac i zachecic do pisania bo szkoda by bylo aby forum nam padlo:-(
Dzis bylysmy na hallowen party z Victorii przedszkola, wsumie bylo fajnie ale gdyby moja niunka nie byla taki boidudek to byloby jescze lepiej:-p Ale na szczescie dala sobie zalozyc stroj i nawet pajaka na buzi dala sobie namalowac:-D

Werkamirek dobrze ze znalazlas sposob na Laurke aby jej pomoc:tak: Oby teraz juz bylo lepiej:tak: Ja niestety jesli chodzi o tabletki nie pomoge nigdy nie bralam a teraz mam implant:tak:
Alex pociesz sie tym ze dzis jest juz piatek i tylko weekend i znow do szkoly:tak:;-)
Tynia i jak idzie Wiktorii nauka czytania i literowania??
Izunia a ja myslalam ze to Cleakheton jest takie male zze wszyscy polacy sie znaja:-p Myslalam ze okaze sie ze swiat jest maly i znasz moze moja bratowa;-)

No i co dalej pisac jak nie mam do kogo:sorry2::sorry2:
Ide kawke zrobic jakos tak mi sie zachcialo:-p
Pozdrawiam i nawoluje do pisania!!!!!
 
Poczułam się nawołana to piszę:-D
Pogoda niby wiosenna ale już pod wieczór to chłodno się robi. Nasze dzieci dzisiaj biegały od 15 na dworzu i na początku w samych bluzach ale im później tym bardziej nosy czerwone i ręce zmarznięte:-D

Agnieszka ja wiem co czujesz, żeby nie Kuba i Dawid to Marcel też na bank nie puściłby mnie krok na tym halloween party. Na szczęście rozkręcił się trochę. No ale Vicky się podobało:-D

Werka współczuję kolek. U nas nie były one jakoś bardzo dokuczliwe i sam infacol wystarczył. Oby szybko Wam przeszły:)


Dzisiaj wreszcie mam zamiar wziąć się za prasowanie. Już dawno miałam to zrobić. Ten tydzień na prawdę bardzo szybko zleciał, nawet nie wiem kiedy.
Dzisiaj z okazji rocznicy zrobię kolację przy świecach a na kolację rosół i tosty:-D:-D:-D


Ostatnio zastanawiam się czy nie wybrać się z Olivią do lekarza. Martwię się o jej oczka. Często ma czerwone powieki, przeważnie wieczorem więc może ze zmęczenia ale czasami skarży się że ją boli i dość często te przymruża, tak jakby nie dowidziała dobrze. Może wymyślam ale R ma wadę wzroku, jego brat i mama też i martwię się że to dziedziczne. A skolei syna naszej kuzynki nosił okulary jak miał 1,5 roku i wyleczył wzrok, teraz jest już dorosły i nie potrzebuje okularów.
Co o tym myślicie??? Co byście zrobiły na moim miejscu??
 
Witam.
Ja się nie odzywam b weny i humoru brak jakieś pechowe dniu u nas nastały :dry:.Mam nadzieje że pech nas szybko opuści:sorry2:.

sylwia.m myślę ze warto skontaktowac się z lekarzem skora masz jakieś obawy.Wzrok to w końcu ważna sprawa :tak:.Przynajmniej będzie spokojniejsza:tak:.

izunia1986 na pewno dasz radę w samolocie:tak:.

WerkaMirek ja nigdy nie brałam tych pigułek także się nie wypowiadam :no:.
Agaam a ty długo masz już implant?Odczuwasz jakieś skutki uboczne?
 
Czesc wam pisze z tel wiec w razie ewentualnych bledow przepraszam:p
sylwiam ja mysle ze warto przejsc sie do okisty lepiej za wczasu sprawdzic zawsze bedziesz spokojniejsza. Ja tez powinnam sie wybrac ale jakos zawzze mi nie po drodze:/ o prosze to ktora to juz roczniva? Duzo szczescia i milosci na kolejne lata:):)
kasis implant mam juz hmm 1,5roku i coraz czesciej mysle nad wyciagnirciem wkurza mnir juz to plamienie na okraglo:/ jest okres ze plamienie razem z mirsiaczks ciagnie sie nawet mirsiac:/ a znowu poznirj tylko okres 2-3dni i koniec a najgorsze to ze nigdy nie wiesz jak bedzie nastepnym razem... No i libido nie do konca zadawalajace:p
dobra koniec tego pisania bo juz mnje oczy bola od tych malych literek:(
 
czesc ja pisze teraz bo co zagkladfam to nie bylo do kogo pisac wiec teraz jest wiec pisze
Sylwia ja to bym sie wybrała na twoim miejscu do olkulisty jesli masz podejrzenia ze to moze byc dziedziczne to lepiej sprawdzic niz potem sobie w kasze pluc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA KOLEJNE LATKA
Agaam
a Wiki nawet to idzie tylko czasami mowi ze ma juz dosc i ile mozna sie uczyc i idzie sie bawic choc wczoraj mnie zaskoczyla i powiedzial ze nie wychodzi z domu bo che sie uczyc ale i tak wyszla przecie znie bede jej zmuszla do nauki wazne ze chce sama :))))))))
Werka czy to sa tabletki kotre sa tylko dla karmiacych piersia jesli tak to ja je bralam bo nie pamiertam nazwyale to chyba te i powiem ci ze ja mialm przynich plamienia teraz i libido spadlo ale po pierwszym pooooooorodzie tez bralm i czulam sie calkiem inaczej wiec moze sprobu j a jesli bedziesz sei zle czula to mozna je zmienic kazda kobieta czuje sie inaczej :tak::tak:
Alex energie przeslalam ale niewiem czy dotarla :-p:-p:-D:-D
pisac laski zeby bylo co pisac :))))))
 
Hej:)
Ja dzis mialam goscinnie wiec nie bylo czasu pisac:)
Jutro to my wybywamy z domku na imprezki bo az 2:-D:-D:-D
sylwiam-ja tez bym to sprawdzila:tak:wszystkiego najlepszego i kolejnych lat razem:-)
agaam-to super ze bylyscie na imprezce:-)Vicky sie przyzwyczai:tak:
tynia-pewnie nikt nie pisze bo pewnie impezki halloweenowe sie zaczely:-DEnergie dostalam dzieki:-D
werka-wspolczuje kolek:-(Ja nie znam sie na tutejszych tab bo nie uzywam nic:-D
kasia8118-oby Was ten pech szybko opuscil;-)
 
reklama
czesc . Dopiero co dzieci ululalam do snu :sorry2:.Bolala mnie dzis bardzo glowa i mialam lekkie opoznienie .Zadziwiajace ,bo tylko jak dzieci zasnely i zrobila sie cisza to bol znikna jak za sprawa jakiejs magii :-D.Czesto tak mam :sorry2:.Jasmina od 2-3 dni cwiczy samodzielne wstawanie i stanie i musze powiedziec ze z kazda chwila idzie jej to coraz lepiej .Dzis w wannie wstala i zadowolona ,a mnie az ciarki przeszly ,bo juz od razu czarne mysli ,zeby nie fiknela .Po raz pierwszy robilam dzis eklerki - porazka :-D.A takiego sobie smaka narobilam :dry:.
Sylwia - moja kolezanka chodzila z 3-letnim dzieckiem po okulistach zeby malej przebadali wzrok ,bo w pl stwierdzili u niej jakas wade i tylko w szpitalu zrobili jej badania ,ale to i tak niedokladne .Oby Olivce nic powaznego nie bylo ,jak juz zauwazylas ze cos jest nie tak z oczkami .Wszystkiego najlepszego i jeszcze sto lat razem :tak:
Werkamirek - ja nie pomoge co do tabletek .I glowa do gory ,doskonale wiem co to kolki u dzidziusia .Dwa razy przez to przechodzilam .Godzina punkt 9 p.m. -zaczyna sie 3 godzinny koncert i tak co dnia :-D.
Alexnow - ja tez nie posiadam sie z radosci ze juz weekend ,a w poniedzialek juz szkola :-D.
 
Do góry