reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
wisisnka- hmmm w sumie nic tam nie pisze zezy bukowac sobie miejsce, ale ja bede tam to sie zapisze. dla nikoli mam sukienke czarownicy tylko kapelusz jej dokupie. takie imprezy dajne sa:-) niech sie moj robaczek nacieszy:-)))
 
Hello:)
Co tu taka cisza chyba wszystkie dopal forumowy len:szok::szok:Ponuro za oknem wiec to nie napawa mnie jakims entuzjazmem,ale co zrobic jesien:-:)-(
agnieszka uk-Aga tez ma stroj czarownicy tylko miotle musze dokupic bo z zeszlego roku miotla przeprowadzki nie przezyla:-D:-D:-D:-D:-D:-D

No nic uciekam bo dzis busy day wywiadowka zakupy w miescie obiad i tak dzionek zleci:-):-):-)To dobrze bo ostatnie 2 dni byly dla mnie masakryczne oczywiscie jesienna chandra mnie dopadla :-:)-:)-(
Laseczki pisac pisac:-D:-D:-D
 
Witam.
Ale pogoda normalnie szok.Wiecznie pada.Denerwuje mnie pchanie wózka i parasolka do tego.No nic jakoś przeżyje ciesze się tylko ze mam blisko Krystiana szkołę.

Planów brak na dzisiejszy dzień więc chyba wezmę się za jakieś porządki?A co tam u was?
 
Hej ,Witam sie po dlugiej przerwie:tak:
Jakos tak wyszlo ,ze czasu bylo malo i nastroj niezbyt fajny ,wiec i weny brak:eek: A nie chcialam WAm wsz glowy zaprzatac moimi smutami;-)
Pogoda tez nie nastraja jakos specjalnie pozytywnie:crazy:
Takze dziewczynki ,przepraszam ,wybaczcie ,ze nie odpisuje ,ale ciezko sie wkrecic tak od razupo dlugiej nieobecnosci:eek:
My za tydz lecimy do PL ,wiec z hallowen odpadamy ,bedziemy w Pl obchodzic razem ze spoznionymi ur Nati:tak:
KASIA- tez mam dosc chodzenia w deszcz i pchania wozka i ciagniecia malej za raczke:crazy: Milego sprzatania,mi sie dzis nie chce brac za wieksze porzadki :crazy: choc sobie juz to obiecuje od kilku dni:shocked2:
 
hej
faktycznie ta pogoda tylko denerwuje. dzis R zawiozl i odebral Nikole ze szkoly bo tak padalo. ja na nogach ide z nikola do szkoly 25-30 min, wiec postanowilam ze jak R nie bedzie mogl jej zawiezc i odebrac to pakuje ja w wozek jak bedzie taka pogoda jak dzis. moze to troche siara, ale zanim ona dojdzie do szkoly na nogach to bedzie cala mokra. 
ja dzis tez porzadki robie. wlasnie zrobilam sobie przerwe na napisanie posta i biore sie za prasowanie. 
odebralam dzis nowe okularki troche oczy mnie znow pobolewaja bo przyzwyczajaja sie do nowych szkiel. 

alexnow- pamietam zdjecie Agi z nk z zeszlego roku w stroju czarownicy:-))))

kasia- ja zaplanowalam sobie dzis porzadki- jestem w polowie sprzatania, ale stracilam wszelkie checi. odechcialo mi sie:-) najchetniej to bym zrobila sobie drzemke. 
 
Czesc Wszystkim:-)
U nas nadal leniwie jeju kiedy ta pogoda sie zmieni?? Naprawde mozna sie depresji nabawic:wściekła/y: Ille mozna??:wściekła/y:

Agnieszkauk ja tam Ci sie nie dziwie ze chcesz wozkiem jechac, skoro skroci Ci to czas to czemu nie? Po co masz isc na pieszo a Nikola potem bedzie cale 3h mokra siedziala w szkole, jeszcze przez to przeciez moze sie rozchorowac. Ja tam bym nie patrzala na to co ludzie powiedza:no:
Kasia ja wczoraj sobie powiedzialam ze trzeba troche ogarnac w domu, ale kurczaki brakuje mi takiego powera:sorry: niech ktos mnie kopnie w d**e:-D:-D
Graziul poprawy nastroju zycze:tak: Wiem ze latwo sie mowi, ale chyba kazda z nas ma jakis humor nie najlepszy, ale znowu co tu sie dziwic jak nawet nie mozna wyjsc i dupska przewietrzyc:wściekła/y: W Pl sobie odpoczniesz troszke i naladujesz akumulatory:tak: zycze Ci tego:tak:
Alexnow powdzenia na wywiadowce:tak:Ale znajac Age to pewnie samych pochwal sie nasluchasz:tak:

Dobra ide obiad szykowac bo to juz po 14 i za niedlugo maz z pracy wraca:tak: Dzis dzien tak szybko mi zlecial jak do tej pory ze nawet nie wiem kiedy:szok: Ale to pewnie dlatego ze Mala obudzila sie po 8 a potem o 10 zasnela jeszcze na 2h a ja razem z nia:zawstydzona/y: i takim sposobem z sypialni zwleklysmy sie ok 13:szok:
 
Hej:)
Wy tak narzekacie na pogodę a ja chciałam powiedzieć że właśnie wróciliśmy z fajnego jesiennego spacerku:tak: i powiem Wam że jest naprawdę przyjemnie:) Ja tam też jestem ciepłolubna ale chyba najwyższa pora przestawić się na tryb jesienno - zimowy. Najważniejsze że nie wieje i nie leje:-D
 
Czesc..jejciu pogoda mnie dobija,dzieciaki mi sie pochorowaly,moja Emilka dzisiaj wstala z tem 38.7 i nie poszla do szkoly..wczoraj juz byla jakas niewyrazna jak przyszla ze szkoly no i okazalo sie ze miala juz wtedy temperature..normalnie zalamana jestem,jeszcze w sobote mamy jachac d o PL,jak odwolam to nie wiem kiedy pojadziemy..a nie za bardzo moge bo juz mamy umowione wszystko z chrzcinami malego:-(musze sie zastanowic..
alex Ty masz dzisiaj wywiadowke a ja jutro:-)
graziul ja rowniez zycze poprawy humoru i najlepsze zyczenia dla coreczki:-)
kasia moze ja od Ciebie wezme troche energii:-Dja tez mam do zrobienia troche w domku ale jak juz mam cos zrobic to albo nie mam weny albo cos innego wypadnie mi po drodze:-)ale jak wroce z PL to ostro sie biore za sprzatanie bo niedlugo swieta a nie chce wszystkiego robic na ostatnia chwile:tak:
agnieszka uk jak moja emilka miala 3 lata,jak szlam na zakupy bralam wozek ze soba..po co mam dzwigac w jednej rece a w drugiej trzymac dziecko:tak:
ide szykowac kapiel dla malego
 
reklama
hej:)
witam dzien minal naprawde szybko zakupy w miescie przynajmniej humorek mi sie poprawil w koncu poszlam gdzies z domu:-D:-D:-DNawet nie wiedzialam ze mc donalda wyremontowali w centrum:-:)-(Szybki obiad zrobilam i na wywiadowke:tak::tak:Jeszcze oczywiscie sie wkurzylam bo babka miala na 4.00 przyszla sobie pozniej i musialam ja wpuscic:szok::wściekła/y:Wredna :wściekła/y::wściekła/y:
agaam-naprawde jestem zadowolona z Agi az sie zastanawialam czy ona naprawde mowi o Agnieszce:-D:-D:-D:-D:-D
kasia8118-ja tez musze chate zagarnac ale jakos energii brak oddaj mi jej troche:sorry::sorry::sorry::sorry:
wisienka-to powodzenia na wywiadowce;-);-)Zdrowka dla Emilki:-):-)
sylwiam-nie zmokliscie :confused:
Dobra uciekam musze naczynia pomyc :-p:-p
 
Do góry