reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc Wszystkim:-)
Ale dzis zimnica na dworze:wściekła/y::wściekła/y: Musialam wyjsc na poczte i zmarzlam jak diabli:wściekła/y: Dobrze ze Victorii zalozylam cieplejsza kurteczke:tak:
Do tego Vicky zaczela mi pokaslywac:-( Mam nnadzieje ze nic sie z tego nie roziwnie:-(

Renuska wcale Ci sie nie dziwie ze nie chce Ci sie z domu wychodzic bo mnie juz po porannym spacerze na poczte nic by z domu nie wyciagnelo:-D
Emilka dzieki dzieki:-) czy zakup udany to sie okaze z czasem jak troche sie pojezdzi:-p pfff pfff mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:tak:
Doris ostatnimi czasy kazda z nas moglaby napisac ze dawno jej tu nie bylo:sorry2: Troszke malo sie tu ostatnio dzieje to pewnie nikomu nie chce sie pisac:dry:
Wiec Laski do roboty!!!!!:tak::tak::tak:
 
reklama
Czesc..faktycznie ostatnio tutaj pustki.
agaam no zimno sie nam zrobilo,ja jak dzisiaj zaprowadzalam Emilke do szkoly to troche zmarzlam,ja ubralam a sobie tylko bluze i zimno mi bylo..poza tym starsznie dzisiaj wieje,no i gratuluje trafnego zakupu,niech autko dobrze Wam sluzy
biggrin.gif

u mnie nic nowego..moj David dalej troche zakatarzony i kaszle,bylismy u GP ale osluchowo jest ok,uszka tez w porzadku wiec jak pani doktor stwierdzila ze to wirus i do tygodnia powinno przejsc i dostalam tylko paracetamol:-(chcialam jeszcze jakis syrop na ten kaszel ale stwierdzila ze nie trzeba..
a jeszcze na dodatek zabki mu wychodza i strsznie marudny jest:-(
renuska
mnie sie tez nic nie chce,sama juz nie wiem czy to pogoda czy tez sie starzeje:-D
ide troche chatke ogarnac poki maly spi..
 
no no pustki jak nie wiem pisać laseczki !!!!!!!!!!!!!!!!! we wszystkim możecie się obijać ale na forum się nie obijać :-D no już się zima zbliż i zimówki musimy wyciągać :szok::wściekła/y::-D za dwa tygodnie zapowiadają już śnieg :-D:-D:-D:-D:szok:

wisienka to nie tylko tobie się nie chce bo i ja mam lenia , ale dziś już nie mogłam patrzeć na bałagan i się wziełam pełną parą :-);-):-)
renuska jak tam malutka ????
 
czesc
Nerwa mam od samego rana :crazy: ale dwa glebokie wdechy i wydechy ,albo i wiecej :sorry2: i przejdzie .Dzis zdecydowanie cieplej ,tylko ten wiatr grrr.U mnie jak dzieci budzily sie o 6 rano ,modlilam sie zawsze "pospijcie jeszcze 10 min ,jeszcze 10 min" a teraz jak Dominika musze wyszykowac do przedszkola i Jasminie antybiotyk dac to spia jak zabici :dry::-D.I przez to mi sie tez nie chce pierwszej wstac ,ale nie ma to tamto i wstac trzeba .
Emilka - z oczkiem juz lepiej ,choc nadal opuchniete i tak sie zastanawiam ile to moze jeszcze trwac :-(.
Wisienka - nie musisz nic mowic o marudzacym zabkujacym maluszku .Moja Jasmina ma juz 8 zebow ,a jeszcze tak niedawno miala ich 5 .Normalnie wychodza jak grzyby po deszczu ,a jeszcze wszystko sie tak skumulowalo z tym zapaleniem spojowek :-(.Moze nie podaw3aj malemu paracetamolu ,tylko kup syrop typowo na kaszel .
 
Hej dziewczyny..pustki tutaj ostatnio ale pewnie brak czasu u kazdej..Dzisiaj pewnie byloby bardzo ladnie na dworze ale niestety wiatr wszystko psuje:wściekła/y:Wrocilam wlasnie do domu i o malo mi glowy nie urwalo:szok:
emilka Ty mnie nie strasz z tym sniegiem bo ja 15 paz do Polski sie wybieram..autem i wolalabym chyba bez sniegu:tak:
renuska
tak wlasnie zrobilam,kupilam Davidowi syrop na kaszel bo chyba od GP bym nie dostala,a na zeby mam te granulki zobaczymy czy pomoga:tak:zdrowka dla Jasminki,malutka pewnie sie meczy z oczkami.
Ide cos robic..albo nie najpierw kawka bo jakas zamulona chodze od poniedzialku,a jak od poniedzialku to pewnie juz do konca tygodnia tak bedzie:-Dznikam paaaa
 
Witajcie dziewuszki:))

u nas jakos sie unormowalo. Wkoncu mam troche czasu na napisanie. Malutka najedzona, i wlasnie lula sobie...
Mielismy problem z karmieniem napoczatku, strasznie bolaly mnie sutki, do tego guzy mi sie robily, probowalam odciagac pokarm ( bolesne jak cholercia)Do tego doszedl jest stan podgoraczkowy u mnie i brak apetytu...
No ale wkoncu Laura unormowala mi pokarm, i juz jest wspaniale. Piersi sa miekke, ja sie nie stresuje i nie cierpie...
Kapiel dla niej stala sie przyjemna, opracowalam juz sztuke milego kapania!!

No i malutka przybiera ladnie na wadze...


Dziewczyny poki jest ladna pogoda to myslalam ze moze wybralybyscie sie do mnie na kawusie??!! Mam bardzo duzy ogrod, takze starsze dzieciaki by sie nie nudzily, bo jest sama trawa wsam raz do wybiegania sie!!!!
No i przedstawila bym wam moja Laurke, poki jeszcze nalezy do grzecznych!!!

Mi kazdy dzien odpowiada, oprocz pryzszlego poniedzialku!!
Czekam na propozycje, ja sie dostosuje do was. Upieke jakies pyszne ciasto, mam naleweczke wlasnej roboty, (ovzywiscie ja nie pijaca :-D) PATRZACA:-)
 
Czesc Wszystkim w ten ponury dzien:-(
Ale pogoda juz chyba gorsza byc nie moze:no: My z niunka siedzimyy w domku no bo gdzie tu isc w taka pogode, do tego Mala nie czuje sie najlepiej:-( Kaszle jak stary gruzlik:-( do tego dzis milala tem. i jest strasznie marudna. Caly czas na kolanach musze ja miec:baffled: Bidula mojaaa:-( Znajac tutejsza sluzbe zdrowia poki co nie mam co isc do lekarza bo pewnie i tak nam nie pomoga:wściekła/y: na szczescie mam syrop z Pl na kaszel wiec mam nadzieje ze pomoze:tak: a jak nie to w poniedzialek juz pojde do Gp.

Werkamirek super ze udalo Wam sie z malutka dojsc do porozumienia:-p Super ze przetrzymalas bol zwiazany z karmieniem bo inna matka pewnie by sie poddala:tak:Brawo:-) co do kawki u Ciebi e to ciezko mi teraz cokolwiek powiedzic bo nie wiem jak vicky bedzie sie czula, jesli wszystko bedzie ok to chetnie Cie odwiedze i poznam Twoja Kruszynke:tak:
Wisienka oj tak ostatnimi czasy jakos naprawde pusto sie tu zrobilo:-( Zdrowka dla Davidka:tak:
Renuska ja mam z Vcitoria tak bardzo czesto ze jak rano gdzies trzeba wyruszyc i trzeba wczesniej wstac to musze ja budzic bo Krolewna spi w najlepsze:-D A jak nic nie mamy zaplanowane to budzi sie nawet przed 7:szok: oj te dzieci:-D
Emilka Ty mnie nie strasz tym sniegiem:szok: brrrr az mi sie zimno zrobilo:baffled:

No nic ide Malej herbatke z cytrynka zrobic.
A reszta Lasek wzywam Was do pisania!!!! Chyba sobie nie odpuscilyscie forum???:sorry2::sorry2:
 
Witam.
Ale dzisiaj pogoda szok.Deszcz i słońce.Normalnie w taką pogodę nic się nie chce człowiekowi.A tu przed 15 trzeba będzie się ubrac i wyruszyc po Krystiana.

WerkaMirek może i ja bym się wybrała na kawkę tylko nie pamiętam na jakim bd mieszkasz.

Wisienka a jak twój mały?

Agaam u mnie też chorobowo i Olinek daje w kosc bo marudny i standardowo żadnych leków nie idzie w niego wcisnąc a kaszle dosc brzydko i gile mu lecą.

Emilka13 za za śnieg dziękuje bardzo_Obyś się myliła.
 
rzeczywiscie ta pogoda dzisiaj oszalala!!!! raz deszcz za chwile slonce... okropnosc... My tez kisimy sie w domku... Majka wlasnie zasnela bo marudna byla... a widze ze n forum chorobowo :( zycze zdrowka wszyskim dzieciaczkom:D
werkai mirek - malutka przeslodka :D Super ze dalo Ci sie przetrzymac ten trudny okres i jednak karmisz piersia:D Ja nie mialam tyle samozaparcia:( Co do kawki to postaram sie byc tylko sroda mi nie pasje...
emilka - dokladnie odpukac z tym sniegiem:(
kasia, agaam,wiesienka - zdrowka dla dzieciaczkow!
 
reklama
hejka

Marta - ja bardzo chcialam karmic piersia...Bo wiem ze to zdrowe, a tym bardziej ze ona taka mala kruszynka. No i wygoda, wyjmuje cyc i do buzki. a jak by mi przyszlo przygotowywanie butelek, steryzacja kaszki itd uuuu i tak teraz malo co nie zasypiam przy karmieniu jej...

Kasia - mieszkam na BD4, Bierley.

To moze wtorek by wam pasowal?? Ok 12
 
Do góry