reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
dobry wieczór laseczki :-) u nas oki byliśmy dziś nad morzem był cudnie czułam się jak na wczasach..... normalnie jak nie w angli......
AGAAM
przepraszam za moją nieobecność ale nie ma jak bo jak mała śpi to obiad ,a to posprzątać i niema kiedy a jak wstanie to nie da mi siedzić bo ona też chce ... to i tak ciężko , ale postaram się poprawić :-D:-D:-D
werkamirek lalunia śliczna to porud poszedł szybko ...gratulacje jeszcze raz ....:-)
oki lecę laski bo nie mam siły po wycieczce .....
 
czesc co za pogoda teraz pada dobrze ze mi chociaz pranie wyschlo moja lala spi dzisiaj caly dzien ogladalam ,,ugotowanych,, wlasnie i znowu jeczala na spanie wiec polozylam ja na sofie i chcialam zeby zasnela ale nic z tego polozylam ja lwsanie wlozeczku i juz spi z jednej strony sie bardzo ciesze ze zasypia w lozeczku tylko musze z nia troszke siedziec bo nie kiedy wypadnie jej smoczek i zaczyna plakac :( a z drugiej strony jakbym siedziala na dole to bym musiala latac z gory na dol ale to nic troszke ruchu nie zaszkodzi;))ja dzis cala chatke juz ogarnelam i byczymy sie z P zaraz pewnie bede musiala zejsc na dol bo mnie ebdzie wolal wiec do uslyszonka ;)
 
Czesc dziewczyny.. Piekna pogode mielismy ostatnio,chociaz ja nie przepadam za takimi upalami moje dzieciaki zreszta tez:tak:na dodatek moj David sie pochorowal na calego,przez dwa dni goraczka ktora zbilam tylko czopkami,ale pozostal jeszcze brzydki kaszel wiec w zwiazku z tym szykuje sie tez jutro wizyta u GP,mam nadzieje ze dostane jakis syrop dla niego.
Tynia sto latek dla Wiktorii:-) emilka mi powiedziala o urodzinach:-)
werka masz sliczna coreczke,moze sie powtarzam ale jeszcze raz gratulacje:tak:
Musze uciekac do malego bo troche mi marudzi..
 
Witam.
Tynia i wiki sto lat i wszystkiego naj naj dla Wiktorii z okazji urodzin.

WerkaMirek mała cudna.Jeszcze raz gratulacje.

Wisienka79 zdrówka dla synusia.

Emilka13 mnie tez kusiło żeby jechac nad morze w sobotę ale przez tą Krystiana szkołę nie bardzo było jak a dzisiaj pogoda już zdecydowanie gorsza wiec nie było sensu.
 
Czesc dziewczyny:)
Moja niunia juz spi:) ciekawe jak dlugo bo ostatnio zaczela do nas wedrowac w nocy:/ no ale nic mam nadzieje ze to tylko chwilowe:p

Tynia wszystkiego naj naj dla Wikusi:) i dla Natalki rowniez bo widze ze dzis tez ma swoje swieta:) zobaczylam na suwaczku ze konczy dzis 5m-cy:) Wszystkiego naj dla Dziewczynek:)
Werkamirek cudne masz malenstwo:)
Emilka zazdroszcze wypadu nad morze:) my wczoraj tez mielismy wycieczke w poszukiwaniu auta:) i zrobilismy jakis 250mil:0 ale warto bylo bo autko kupilismy:)
Wisienka zdrowka dla Davidka:) oby u lekarza mu pomogli:)
Kasia oj tak dzisiejsza pogoda nie byla zbyt fajna:/ A co do szkoly Krystiana to faktycznie teraz ciezko bedzie Wam gdzies wyruszyc na wycieczke jesli chodzi o sobote:( ale zawsze jest niedziela:p:p

Dobra skoro niunka spi to nalezy czas spedzic z mezem:D Dobranoc:)
 
dobry wieczór laseczki u nas oki tak jakoś troszkę byliśmy na spacerku i tak jakoś ponury ten dzionek bo pogoda już się popsuła !!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
agam to to gratulacje że autko kupione i trafny zakup!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
KASIA myśmy upatrzyliśmy pogode i zdecydowaliśmy się bo to była ostatnia szansa i nie żałowaliśmy :-):-):-):-):-) dobra uciekam bo trzeba pomału układać się do snu!!!!!:-p:-p:-p
 
Czesc :)

Dawno mnie tu nie bylo :(
A tutaj takie wiesci :)

WERKA-Wielkie gratulacje :) Niech sie mala zdrowo chowa.
I jest przesliczna :)A porod to Ci szybko poszedl,to dobrze.

TYNIA-Wszystekigo naj,naj ,naj dla Wiktorii.

EMILKA-pogoda wam dopisala wczoraj,kto by pomyslalm ze w pazdzierniku bedzie ladniej niz latem.Ciekawe czy zima nas taki upal kiedys zaskoczy... :)))

WISIENKA-zdrowka dla Davidka :)
 
reklama
dzien dobry ! pora wreszcie sie odezwac .Chwilke mnie nie bylo i ciezko sie wkrecic .Na samym poczatku pragne pogratulowac Werce i malzonkowi slicznej krolewny :tak:niech zdrowo rosnie !
Dzis rano jak odprowadzalam Dominika do przedszkola to bylo naprawde zimno .Ale jak wracalam to juz bylo cieplej :-D.Przydaloby mi sie isc na drobne zakupy ,ale najnormalniej w swiecie mi sie nie chce :zawstydzona/y::sorry2:.Wiec nie wiem co dzis na obiad .Ide dokonczyc sniadanie ,zreszta lala tez juz jeczy ,bo mama nie moze za dlugo przed kompem siedziec .Generalnie mama nie moze po prostu sobie siedziec :baffled:.
 
Do góry