reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej..pogoda do niczego,nawet mi sie nie chcialo dzisiaj nigdzie wychodzi..no ale niestety trzeba. Dzisiaj dostalam semsa ze szkoly mojej Emilki ze trzeba ja natychmiast odebrac ze szkolyt bo maj jakis problem z elektryką..no i faktycznie jak jha odbieralam to nie mieli pradu bo w klasach bylo ciemno. Chyba cos im padlo bo przed chwila tez dostalam smsa ze jutro szkola jest zamknieta i otwieraj dopiero w czwartek:confused2:
alex mamy dzieciaki w tym samym wieku,moj wlasnie dzisiaj skonczyl 5 miesiecy i tez dzisiaj strasznie marudnyyy teraz jak na razie spi,ale u niego spanie w dzien trwa tylko jakies pol godzinki
uciekam obiad konczyc..
 
reklama
Hejo!

Dalej nic sie nie dzieje:wściekła/y::wściekła/y: MYslalam ze jak czop mi odejdzie to juz szybko poleci...A tu nic sie nie rozwija. Dzisiaj az dwa okna umylam, by sytuacja sie rozwinela jakos!!

Wiecie co dziewczyny, znalazlam na gumtree ogloszenie ze ktos sprzedaje takie lozko jak ja wlansie chce kupic...
Jutro ma mi przywies, Nowe do tego za polowe ceny...
No i jeszcze musze zamowic przez neta materac. Bez sprezynowy...taki gabkowy. Ma ktoras z was??
 
Czesc Wszystkim, jest tu wogole ktos??:sorry2:

My juz play grupe zaliczylysmy teraz siedzimy i herbatke popijamy, bo jak zwykle zimno strasznie jest, niedlugo bedzie trzeba zimowa kurtke wyciagnac:wściekła/y:

Werkamirek cierpliwosci Kochana, wiem ze latwo jest mowic, ale spokojnie w koncu sie doczekasz:-p jakby nie patrzec to jeszcze terminu nie masz:tak: Ale jak czop juz wyszedl to juz blizej niz dalej;-) trzymaj sie:-) To lozko co pokazywalas to my mamy identyczne:-) a materac mamy spezynowy:tak:
Wiesienka to Twoja Emilka ma przymusowe wolne:-p swoja droga ja sobie nie przypominam zeby za moich czasow bylo wolne bo pradu nie bylo:-p Zawsze cos nauczyciele wymyslali, a szkoda bo wtedy fajnie byloby pojsc do domu:-D
Alexnow moze niuniek na zabki marudny, w koncu juz pomalu moze cos sie dziac:tak:
Agnieszkauk i co doczekalas sie na przesylke?? zadowolona z ciuszkow?

Dobra spadam pod kocyk:tak: Milego dnia :-)
No i Laski pisac pisac!!!!
 
Hej:)
Ja wlasnie wrocilam z kawki u Kasi ,maly spi sobie smacznie a ja mam chwilke:-):-):-)
agaam-ja juz wyciagnelam kurtke zimoowa:tak::tak:A wczoraj widzialam dzieci w szkole juz mialy szale:szok::szok::szok:A co do Danielka to on jest marudny bo ma katar i ciezko mu sie oddycha i malo spi:-:)-:)-(
wisienka79-Daniel tez spi malo w dzien ,ale za to noc przesypia cała:-):-):-)
kasia8118-dziekuje za kawcie i pogaduchy:-):-):-)Oli usnal szybko:confused::confused::confused:
 
Witam.
Wy tak straszycie ze na dworze zimno a ja jeszcze nigdzie nie byłam oby ociepliło się do 15 bo muszę isc po Krystiana.U nas nic ciekawego nudy a czas w sumie szybko leci.

Alexnow ja tez dziękuje ze nas odwiedziłaś i zapraszam częściej.Oluś dopiero teraz poszedł spac bo po twoim wyjściu pojawił się R i trzeba było zjesc obiadek.

wisienka79 to ja mieszkam na BD2 jeśli będziesz miała kiedyś ochotę to zapraszam na kawkę.

WerkaMirek co do materaca to nie pomogę bo my mamy sprężynowy.

Emilka13 a na jakim ryneczku handlowaliście jeśli można spytac?

Agaam no ja też się przymierzam żeby wybrac się na zakupy i kupic buty i kurtki chłopakom na zimę.
 
Czesc..ale dzisiaj zimno,poszlam z dzieciakami na zakupy i troche zmarzlam:tak:
agaam ja tez nigdy nie mialam w szkole odwolywanych zajec z powodu braku pradu no ale tutaj inaczej,ale nawet dobrze bo troche dluzej pospalismy:-D
alexnow to mamy dobrze,ja to sie ciesze ze maly mi spi cala nocke bo przynajmniej do niego nie musze w nocy wstawac:-)a ile Danielek spi w dzien,bo moj David tak po pol godznki..czasami obiad caly dzien robie:-)
kasia8118 dziekuje za zaproszenie,napewno skorzystam:tak:
oki uciekam ogarnac troche chatke bo maly wreszcie zasnal paaa
 
hejka
ja od rana poza domem. jak wyszlysmy po 9 to dopiero o 17 bylysmy w domu. teraz leje i leje- my na szczescie zdazylysmy przed deszczem. 
kupilam dzis nikoli jesienne buty z ktorych jestem naprawde zadowolona:-) ten zakup zapewnil mi dobry humor na caly dzien. pozniej pojechalam do kolezanki na kawe. nasze dzieci grzeczne- daly nam porozmawiac:-) pozniej zaliczylysmy obiadek na miescie i godzinna podroz powrotna autobusem do domu. padam ze zmeczenia

aagam- wczesniej pytalas sie czy moj alarm nie obudzil nikoli w nocy( przypomnialam sobie o twoim pytaniu jak wczoraj kladlam sie spac) - wogole sie nie obudzila. ona sen ma
po mamusi i nic ja nie rusza:-) co do wczorajszej przesylki to przywizli mi ja ok13. zamowilam nikoli czerwony sweterek i rajtuzki z nexta. jestem zadowolona i to bardzo ze wzgledu na te rajtuzy. bo nikola powinna miec takie w szkole( choc jak
powiedzialam nauczycielka ze kupilam jej szare to powiedzialy ze sa ok, ale ja chcialam zeby miala wszystko tak jak byc powinno) a czerwonych nigdzie nie ma, bylam w asda, tesco, mark&spenser, natasha, i innych w centrum bradford i nie maja czerwonych rajtuz. niestety mAm tylko 3 pary i musze dokupi, ale musze znalezc troche tansze bo za te dalam 8,50. jak nie znajde gdzie indziej to bede zmuszona kupic jeszcze jedno opakowanie w nexcie. 

weramirek- ja mam taki materac 'memory foam'  i takie same poduszki. pierwszy materac mialam 4 lata, ale powidzmy ze
stracil swoje wartosci. juz nie odksztalacal sie jakna poczatku( ale to chyba kazdy materac, sprezynowe tez sie przyzwyczaja do naszych cial i albo sie odksztalcAja albo tez sie uzywaja) i znow mamy od roku nowy tez 'memory foam' i powiem ci ze jestem z niego bardzo zadowolona. 
 
Hej:)
Wlasnie uspalam D ciekawe ile pospi:-p:-pDzis juz zaliczylam zakupki i kawcie z sasiadka:-D:-D:-D:-DTrzeba troche ogarnac chatke i przyjdzie moj tajfun ze szkoly:-D:-D
wisienka-Daniel robi sobie od2-3 drzemek w dzien do pol godz:tak::tak::tak:Ale on jest grzeczny siedzi sobie w bujaku ,albo oglada bajki albo bawi sie zabawkami wiec obiadek mam gotowy i posprzatam sobie spokojnie:-):-);-);-)
agnieszkauk-super ze zakupy udane i kawcia tez:-D:-D:-DNicolka slicznie wyglada:tak::tak:
werkamirek-jak tam jeszcze w dwupacku??
 
czesc dziewczyny
ja dzis senna chodze. rano bylismy z nikola szkole na sesji zdjeciowej. myslalam ze to bedzie sesja z klasa, niestety albo stety pani zrobila nikoli 2 zdjecia i mamy zestawty zdjeciowe do wyboru. 
na szczescie mam juz posprzatane, pranie na ogrodzie juz rozwiesone, a na obiad rosolek( tak mi sie rosolu zachcialo. , a akurat mialam kapuste pekinska to nie moglam sobie odmowic:-)) chyba zrobie sobie drzemke z coreczka:-) 

alexnow- dzieki za mile slowa:-) juz we wtorek okaze sie jak moja mala uczennica sie zachowa pierwszego dnia w szkole. dzis byla zawiedziona ze po zdjeciach musiala wrocic do domu:-)
A z Danielkiem to masz dobrze:-) ja z nikola tez tak mialam:-) grzecznie sobie siedziala w. swojej hustawce a ja moglam sobie posprzatac czy spokojnie usiasc i zajac sie przez chwile soba:-)
 
reklama
czesc oc za zimny dzien juz chyba jesien nadeszla w koncu juz kalendarzowa nadeszla i jeszcze troche i zmiana czasu
Agnieszka to uczennica juz rusza oby ten pierszy dzien byl superowy
Alex to fajnie ze masz tak z Danielkiem moja Natalka tez spokojna i wszystko przy niej moge zrobic
Wisienka a moze i do mnie zawitasz kiedys w wolny dzien?????
zima wielkimi krokami sie zbliza i ja rowniez musze zakupic cos dziewczynom jakies buty i czapki bo kurtki to maja ale zakupie im jescze futerka bo widzialam fajne takie same bedzie to smiesznie troche wygladac ale to nic nie szkodzi wazne ze bedzie im cieplutko
oki koniec juz pisania trzeba troszke odpoczac bo na wieczor czeka mnie prasowanko
 
Do góry