reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam niedzielnie,pogoda nawet w miare wiec moze pojdziemy na jakis spacer:tak:Nocka byla spokojna maly jak zasnal ok 21 tak wstal 6.30 takze nie jest zle oby bylo tak dalej,on spi lepiej jak moja Em ktora mimo iz ma 5 lat dalej sie budzi w nocy:-(
alex chyba cos mo sie pomylilo z Twoim BD wczoraj mialam jakies zamulenie takze przepraszam:-)
m02 moj David co prawda z 20 kwietnia ale wiec troche zaokraglilam ale to niewielka roznica..fajna fototapeta:tak:
ok ide zbierac dzieciaki bo i tak musze wyjsc do sklepu..udanej niedzieli:-)
 
reklama
Witam niedzielnie,pogoda nawet w miare wiec moze jakis spacer,tak czy siak i tak musze wyjsc do sklepu.
Nocke mielismy ok,maly jak poszedl spac ok 21 tak wstal o 6.30 rano:-)Takie nocki lubie,on lepiej spi jak moja Em ktora momo iz ma 5 lat nadal sie budzi w nocy a to pic a to siku:-(
alex sorki chyba cos mi sie pomylilo,ale ostatnio mam tak czesto..nie potrafie sie na niczym skupic:sorry:
m02 moj David z 20 kwietnia wiec jakis miesiac roznicy wiec prawie zadna:tak:fajna fototapeta:tak:
marta no moze i znam Twoja kolezanke,musialabym wiedziec dokladnie o kogo chodzi:-)
ok znikam konczyc zupke porowa poki maly spi..udanej niedzieli:tak:
 
witam co za pogoda
Wisienka moja wiki tez wstaje w nocy tylko ze ja do niej nie musze chodzic nie wiem jak ty ona jak sie budzi to albo jej sie pic che albo idzie do toalety takze nie jestes sama:)))
m02......fototapeta fajna taka uspokojajaca
Natalka poszla spac wiec moze i ja sie kimne bo przez ta pogode to zamulilam sie dzisaij hihihihihi
 
Witam dziewczyny))
U mnie znow ciezko ,bo maly zasmarkany a i N tez zalapala katar..a jutro nursery -pierwszy dzien i z E mialam na baby masaz isc:)
No nic,mam nadz ,ze pojdziemy ,oby im sie nie pogorszylo tylko przez noc:crazy:
WISIENKA 79-witam Cie i ja serdecznie na bb i powtorze jak dziewczyny pisz czesto to sie wkrecisz:tak: Moja corcia ma 3 latka i tez wciaz budzi sie po nocach:crazy:
WERKA- spoko ,jakbys zaczela u mnie rodzic ,to Ci odbiore:-D:-D:-D;-) A mamusia kiedy przyleci bo chyba nie doczytalam:baffled: Moja szwagierka ma termin na wtorek i ma byc Laura:tak:;-)
M0205..fajna ta fototapeta ,a na ktora sciane ja walniesz?
zmykam laseczki na szybka kawe poki moje marudy zasmarkane spia,moze wypije ciepla choc raz:baffled::tak:
 
Witajcie

Dziewuszki ale mi strach po d.upie przelecial!
Wczoraj dalam sie wytarmosic, ze tak delikatnie powiem! Teraz juz mozna wkoncu 38tyg hehe:-):-)
A potem w toalecie siedze, i patrze a w moczu mam krew, krzepy! :szok::szok: Skurcze co pare minut, wszystko bolalo. zle bylo lezec, ciezko chodzic, siedziec tez nie! Zastanawialismy sie czy jechac na pogotowie. Nastepny mocz byl czysty, potem tez.
Skurcze, ustapily i wkoncu zasnelam po 3 rano...

Rano wstalam, miednica bolala bole krzyzowe... Sikam czysto, ale na majtach mialam sluz galarete,brazowy i przebarwiona krwia.
Czy to juz odszedl mi czop?
Ja pirdykam, pilam herbatki na przyspieszanie, wyszorowalam lazienke i duzo seksu. Nie sadzilam ze to tak szybko podskutkuje!!

Czuje sie juz lepiej. Zadnych objawow, oprocz coraz wyplywajacego sluzu....
Zobaczymy co dzis w nocy bedzie?!
 
werkamirek odchodzi ci czop lae to moze byc 2 tygonie przed porodem albo tydzine to zalezy jesli bedziesz miala skurcze co 5 minut to jedz do szpitala bo tak to cie beda odsylac oby szybko poszlo
 
reklama
Werkamirek - ale fajnie :-D:-D:-D juz wkrotce bedziemy miec nowego babelka na forum :-)
Graziul - katarem sie nie przejmuj ,dzieci w przedszkolach z gilami do pasa biegaja i sa zadowolone .Oby sie tylko nie pogorszylo .Zdrowka !
m0205...- mowimy po prostu Jasmina badz Jasminka .Kiedys Dominik mial fazke na przekrecanie slow i wymyslanie ,w taki tez sposob powstala Jaśmintra ,i tak czasami do niej mowimy :-D.
Dzisiaj pogoda zwariowana :baffled:.Niby bylo cieplo do sloneczka ,ale jak poszlismy na spacer to oczywiscie chmury i wiatr ,a jak wracalismy to znowu slonko wyszlo :dry:
 
Do góry