reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hejka ponownie:-)
piekna pogoda dzis nas zaskoczyla. caly dzien spedzilysmy na placu zabaw w shipley- bylo super. mam nadzieje ze i jutro takie tropiki nas rozpieszcza:-) 

weramirek- fakt goraco na forum( jak ktos ma nasrane w glowie to tak sie zawsze konczy). 
juz niedlugo bedziesz tulic malenstwo:-) moja nikola to taka baba ze nie pamietam jak taka dzidzie sie tuli:-) jak tylko dojdziesz to siebie to ja chetna na spotkanie u ciebie:-) jak juz bedziesz gotowa to daj znac:-) z wielka przyjemnoscia Cie poznam:-)

Aagam, Weramirek- moj R dostal tort, pyszny obiad( w ramach urodzin:-)) a na prezent dostal whiskey Jacka Danielsa i malego rysoraka:-) powiem wam ze chlopu trudno
dogodzic bo to co on by chcial kosztuje majatek, dlatego dostal rysoraka( jeepa) bo na prawdziwego mercedesa mnie nie stac:-/ a z alkoholu byl zadowolony:-) zreszta wiedzialM ze bedzie sie cieszyl:-)
 
reklama
Renuska tak dla mnie plec nie jest wazna. Choc troche ciekawosc mnie rozpiera. Bedzie to co chlop zmajstrowal! Wazne zeby bylo zdrowiutkie! I bez bolesnie wyskoczylo z brzuszka!!

agnieszkauk mysle ze szybko dojde do siebie. Bo moja mama przylatuje do mnie za tydzien. Pomoc mi przy dziecku i w domu takze mnie odciazy i dlatego szybko dojde do siebie!! O ile porod pojdzie bezproblemowo!!!
Facet zawsze sie z flaszki cieszy!!

Wlasnie niedlugo dziewczyny dzien faceta (30wrzesnia). Troche dziecinne i nikt nie pamieta. Chyba ze z lat szkolnych. No ale moj sie upomnial juz! To cos bedzie trzeba przytargac do domu o ile sie zdazy!

A i jeszcze mam pytanko!
Zabukowalismy juz bilety do Polski na swieta. Byla okazja tanio. No ale kupilismy tylko dla siebie. Bo jak chcielismy dla niemowlaka to trzeba bylo wpisac plec i date urodzin. No a my nieznamy ani tego i tamtego!
Czy mozna dokupic jakos bilet dla samego dziecka, czymusze kupic sobie nowy?? Poprostu matka z dzieckiem???
Lece linia Wizzair!

Dzieki z gory za odpowiedzi. Moze ktos zna numer na infolinie? bo nie moglam znalesc na stronie...
 
dzis pogoda nas troszke rozpiescila ale ja niestety przesiedzialam w domu bo Majka nadal zakatarzona i ma kaszel :( Jutro postanowilam wyjsc z niá w koncu i mam nadziejé ze pogoda nam dopisze:)
agnieszkauk - to rozpieszczasz swojego mézulka :) pewnie wieczorem tez mu cos nieco zaserwujesz :) hmmmm.. jakis porzadny deser:)
werkaimirek - a mama przyjechala juz do Ciebie? Malenstwo juz nieglugo sie pojawi pewnie nie mozecie sie doczekac:) a c do spotkan to moglas kochana przyjezdzac jak organizowalysmy spotkania kawkowe :) Przeciez juz od 9 miesiecy jestes mamuská tylko narazie zaoczna:) Szczesliwego rozwiazania:)
nika - ja nie moge zrozumiec Twojego zachowania!!! Pojawiasz sie na forum ,zaczynasz traktowac nas jak ulomne i nie wspomne juz o Twojej wpadce kiedy jechalysmy do Alex na kawe... Wez kobieto sie troche zastanow nad swoim zachowaniem bo jak pewnie juz wczesniej zauwazylas nie ma za bardzo chetnych do utrzymywania z Toba znajomosci...
"Pokora jest warunkiem uzyskania dojrzałości duchowej oraz psychicznej"

 
Czesc Wszystkim:-)
Ja dopiero teraz mam chwilke bo najpierw kawka u forumowej kolezanki, Sylwii;-) Dzieki Kochana.Potem zakupy z mezusiem i coreczka, obiad i takie tam no a teraz mam czas zeby sie odezwac, Vicky sie ladnie bawi a P spi bo cos go przeziebienie bierze:-( juz od kilku dni chodzi jakis taki nie do zycia:-(

Agnieszkauk brawo ze postanowilas zareagowac na post niki:tak: Facetowi faktycznie trudno dogodzic:-p Ale z tym samochodzikiem fajny pomysl:-D
Nika tak jak dziewczyny napisaly rowniez uwazam ze troche przesadzilas z tym postem, przeciez kazdej z nas zalezy zeby zorganizowac czas naszym dzieciom, a nie czekac az ktos to zrobi za nas:wściekła/y:
Renuska tak to prawda ze dzieci lubia nas zaskoczyc:tak: Ciekawe jak bedzie jutro bo jutro tez sie wybieramy do przedszkola:tak::tak:
Werkamirek trzeba bylo dolaczyc na nasze spotkanie, posiedzialabys przynajmniej spokojnie bo z czasem bedziesz musiala biegac za dzidzia:tak: i spokojnie nawet kawki nie wypijesz:-p Ja tez do konca nie wiedzialam co bedziemy mieli czy chlopca czy dziewczynke( chcielismy miec niespodzianke) ale jak sie slucha opini ludzi to mozna zwariowac:-D:-p Ja tez duzo objawow mialam mieszanych raz na chlopca raz na dziewczynke:-pNo i przyszla na swiat Mala Vicky:tak: Najwazniejsze zeby bylo zdrowe:tak::tak:

Dobra sorki jesli komus nie odpisalam ale dziecko wzywa:tak:
 
Ostatnia edycja:
werkamirek-nie jestem pewna,ale jak sie kupuje dla malenstwa bilet to musi byc kupiony z osoba dorosla,przynajmniej tak mi sie wydaje.no i zaraz po porodzie szybciutko zalawiaj paszport,bo ja na samo spotkanie teraz miesiac czekalam i na paszport ok 6 tyg sie tez czeka conajmniej.
 
Marta - Moja mama przyjezdza do mnie za tydzien (22wrzesnia do 12listopada) Strasznie sie ciesze. Ostatnio zdrowotnie z moja mama nie ejst za ciekawie i bede miala na nia przynajmniej OKO!!

Wiesz co, moge Ci polecic dobra sposob na katar. Ja na poczatku ciazy ciagle bylam zakatarzona, a ze wiadomo poczatek ciazy nie chcialam sie faszerowac zadnymi lekarstwami.
Moja mama sie dowiedziala w aptece ze masc majerankowa jest najlepsza. ziolowa i przede wszystkim jest przeznaczona dla dzieci.
Jesli znajdziesz czas i chec mozesz podjechac do mnie. Mam jeszcze kilka tubek nie uzywanych (mama wyslala kilka na zapas)...
Nawet dobrze jest smarowac dziecku katar jak tylko ma zatkany nosek.

Agaam ,mysle ze za takim malenstwem to biegac jeszcze nie bede!:eek::cool: no chyba ze sie nauczy uciekac hehe juz we wczesnym wieku! Mam nadzieje ze bedzie grzeczne, da pospac i odpoczac!

Renuska - slyszalam ze dlugo sie czeka! Dlatego tylko sie urodzi odrazu umawiamy sie na spotkanie!!
 
NO dobry wieczorek laseczki :-)
ale nas pogoda zaskoczyła dziś pięknie !!!!! oby taka została na troszkę dni .
AGAAM
takiej to dobrze na kawusi już z rana u sylwusi była szkoda że tak daleko mieszkamy też bym do was wpadała na kawusie :-(
AGNIESZKA KOCHANIUTKA BRAWO , MY SAMI SOBIE ZORGANIZUJEMY WOLNY CZAS DLA NASZYCH SERDUSZEK , NIE JESTEŚMY TAKIE CIEMNE .:zawstydzona/y:no prosze w shipley na placu zabaw a gdzie chodzisz? Najlepszego dla mężusia!!!!!!!
WERKAMIREK no mi się też wydaje że nie zamówisz dziecku bez dorosłej osoby :tak:
MARTA zdrowiejcie laseczki i na spacerki bo pogoda piękna !!!!:-)
oki lece pozdrowionka!!!!!!
 
Hejka:)
Ja wczoraj korzystalam z pieknej pogody,bo to sie zdarza rzadko:-D:-D:-D:-D:-DWiec wogole komputera nie wlaczalam:tak::tak::tak::tak:
A dzis d... juz zimno i wieje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
nika-zgadzam sie z dziewczynami przesadzilas:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
agnieszka uk-spoznione ,ale szczere zyczenia dla mezusia:-):-):-):-):-):-)
marta-zdrowka dla Was;-);-);-)
agaam-ty to masz dobrze z Sylwia;-);-);-);-);-)
werkamirek-szczesliwego rozwiazania:-):-):-)A co do biletu to musi byc z doroslym,bo ja chcialam dokupic mojej Adze ale nie moglam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
hej
tak jak myslalam dzis bedzie szaro-buro i deszczowo. siedzimy w domu. ja zaraz sie biore ze sprzatanie, bo jutro po pracy to napewno nic mi sie nie bedzie chcialo. pozniej poprasuje. 
spiaca chodze, bo R wrocil z Londynu po 2:30 i musialam wstac i otworzyc mu drzwi, bo kluczy zapomnial. zeszlam na dol i zapomnialam ze mamy alarm wlaczony( od momentu kradzierzy naszj kosiarki i innych incydenyow, teraz wlaczamy alarm na dole) i weszlam do pokoju. jak zaczelo wyc:-) R slyszal wycie alarmu jak autem podjezdzal
pod dom:-) poznej chyba z godzine zasnac nie moglam. Nikola ogladam Cbeebies wiec jak sie biore do prcy- im szybciej skoncze to polozymy sie pozniej razem na drzemke:-)

Emilka/Alexnow- dzieki za zyczonka dla mojego meza:-)
 
Do góry