reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ale dzis wyspalysmy sie z Majka.. ona wstala o 5.40 ale zjadla i poszla spac :) pospala sobie do 8 a pozniej o 10 kolejna drzemka do 12 i tak oto takim sposobem wyspalam sie za wszystkie czasy :) Tylko ze jakas niemrawa jestem bo gardlo mnie starsznie boli i mam katar ze leje mi sie jak z kranu... Biore slynny paracetamol i mam nadzieje ze mi przejdzie:)
alex - twoja Aga jest mega komunikatywna wiec nie dziwie sie ze szybko poznala dzieciaki:)
nika - ja ez z kawki odpadam..
agnieszka- ja tez jak Ty bez energi jestem :( a tu trzeba cala uwage poswiecac dziecku a nie ma sily :(
 
reklama
kasia,agnieszka,marta-ja wiem ze ona jest i komunikatywna i żywiolowa bardzo lubi sie uczyc ppisac itp a z dziecmi ma naprawde dobry kontakt i przez to bardzo szybko nauczyla sie angielskiego ,a w raporcie koncowym z reception ma angielski exellent wiec jak na rok nauki to jestem dumn z niej:)))Tylko zastanawiam po kim ona jest bo ja takiego kontaktu nie mialam:(((
 
witam laski o nareszcie się ruszyło mała śpi to mam troszke czasu ale , zaraz wstanie :tak:
no muszę też wypełnić tą aplikacje na tą kartę ;-)
NIKA to świetna sprawa z tym hallołin :-) właśnie tylko gdzie???????
ALEX no twoja córa to naprawdę grzeczna i rozgadana lalunia!!!!:-D
MARTUSIA życzę zdrówka :-(
DORis
widziałam twojego synuśa w kościele !!!!!
Agnieszka NO tacy już w tej polsce jak ich zawieje :szok: no twoja lala już do szkoły powodzonka!!!!
kasia to masz troszkę odpoczynku jak dwóch mężczyzn nie masz w domu:-)
oki lece laski mała wstała dam jej jeś ;-)
 
czesc czesc :-)
Wlasnie dalam Jasminie jabluszko i od razu rogal od ucha do ucha :-)cudo moje ! Pogoda okropna :-(cieplo ,ale ten wiatr :crazy:.Dzieci moje zasmarkane :-(ciekawe ile tym razem bedzie ich trzymalo ?
Alexnow - nic tylko pogratulowac takiej zaradnej cory ! Ja niezle sie usmialam jak czytalam ten segregator z przedszkola ,jak Dominik sobie radzi .
no i koniec pisania bo lala awanture robi na calego ,a pewnie sama nie wie czego chce :no:
 
Czesc Wszystkim:-)
Ale wiaterzysko na dworze:szok::szok: Boziu malo glowy nie urywa rano jak szlam z Mala do przedszkola to nie moglam wozka utrzymac:szok:
A skoro juz o przedszkolu mowa to jestem zadowolona a Vicky chyba jeszcze bardziej, w prawdzie nie zostala sama na zbyt dlugo bo zaledwie 10, 15 min to i tak jestem zadowolona bo caly czas praktycznie sama sie zajmowala soba:tak: czasami tylko zerkala czy jestem:-p

Alexnow super ze Aga sobie tak radzi w szkole:tak: Ona jest bardzo rozgadana i towarzyska to dobrze dla niej:tak:
Renuska zdrowka dla Twoich dzieciaczkow:tak: Moja Vicky odpukac odkad kupilismy dehumidifer ani razu nie byla chora ani przeziebiona:-):-) pfff ppffff oby jak najdluzej byla zdrowa:tak:
Tynia zdrowka:tak:
Emilka dobrzze ze poruszylas temat tych kart, bo uswiadomilam sobie ze tez powinnam dla Malej zrobic bo my juz mamy:tak:
A wlasnie dziewczyny powiedzcie mi czy jak ja mam ta karte ale na nazwisko panienskie to powinnam ubiegac sie o nowa karte czy jakos im to zglosic:sorry: hmmm nie pomyslalam o tym:sorry:
Marta no prosze jak Krolewna dala sie wyspac mamusi:tak: A ostatnio na nia narzekalas ze sie poprzestawiala:-p:-p Moja jak ostatnimi czasy wstaje 7 przed 7 tak dzis do przedszkola musialam ja budzic po 8:wściekła/y: a jutro jak nigdzie sie nie wybieramy to zrobi pobudke o 7 znajac zycie:wściekła/y:
Nika ja niestety tez odpadam ze spotkania bo nie wiem czy autko bedziemy mieli,a autobusami tyo ja sie zgubie:tak: a zabawa haloween fajny pomysl ale ponawiam pytanie tylko gdzie??:sorry:
Agneszkauk i jak tam po wizytacji?? Wszystko oki? jak Nikola zareagowala na babki??
Kasia teraz masz pewnie troszke lzej jak Krystain w szkole co?? a co dopiero jak pojdzie na 6godz:-p Ja juz sie nie moge doczekac jak moja Gwiazda zostanie chociaz na te 3godz w przedszkolu:-p

No nic czas jakas kolacje dla Vicky szykowac i pomalu do lozeczka szykowac:tak:
 
aagam - no to gratulacje dla Vikusi:-) duma pewnie Cie rozpiera, co? widze jak ci usmiech z twarzy nie schodzi:-)
moja nikola to bohaterka ale zawsze przy mamusi:-) zobaczymy za 2 tygonie jak jej pojdzie. 
zailiczylysmy dzis wizytacje. wszystko odbylo sie tak jak wczesniej opisala to Sylwia. byly to 2 nauczycielki ktore beda uczyly Nikole. wypytywaly o alergie, co je, czy moga ja podetrzec w razie potrzeby, przebrac itd. rozwialy moje watpliwosci- jestem zadowolona. a nikola jak ten kolek stala w przedpokoju i podejsc do nich nie chciala. wziela od nich zabawki i jak wyplosz uciekla z nimi do przedopkoju.( wczesniej mialam z nia starcie bo jesc nie chciala sniadania)- i byla straszna. chwile przed wyjsciem pan oswoila sie i nawet podeszla i powiedziala jak ma imie. 

bylysmy w bibilotece, zalatwilam sprawy( podrukowalam pare rzeczy) i jestem zadowolona. wyporzyczylM nikolo dvd -nodiego i wlasnie oglada. zaraz idzie sie kapac i spac. no i relaxik:-)

nika- ja z kawy odpadam bo juz mam plany na ten tydzien. co do hallowenowego party to ok. mnie by tylko ciewawilo miejsce, data i godzina. :-)
 
Rany ale wiatrzysko dzisiaj.Musiałam sie ewakułowac z parku tak mocno zaczęło wiac aż się przestraszyłam ze mi Olinka porwie.

Agaam to kiedy mała zostanie sama bez mamusi w przedszkolu?

Emilka13 ale trzeci jest i dostarcza mi atrakcji hihi.A tak poważnie to zdecydowanie ciszej jak Oli jest sam.

Możecie dziewczyny polecic mi jakąś prostownice bo kilka dni temu spadła mi moja i kawałek odpadł i muszę kupic sobie jakąś nową i nie wiem jaką taki duży jest wybór.
 
hejka
znowu wije:-/ gdyby nie ten wiatr to by nawet przyjemnie bylo. nie mam na dzis planow i nie wiem co ze soba zrobic. nic mi sie nie chce- chyba po ciezkiej nocy(poszlam spac po polnocy i  budzilam sie co jakas godzine, a o 5 juz bylam na nogach bo musislam przekazac kolezance dokument ktory dla mnie dostarczyla w pracy). pozniej moze przejde sie z nikola do biblioteki- wczoraj jej sie tak spodobalo- bawila sie zabawkami, kolorowala- i dzis mowi do mnie ze idziemy na spacerek i do biblioteki:-). narazie moja gwiazda Nodiego oglada, wiec wstawie na dzis jakas zupke, a na kolacje podam tosty- dawno nie jadlam:-)

kasia- wiesz co do prostownicy to tez sie ostatnio zastanawialam nad kupnem. przegladlam katalog argosu i w sumiem wybralam jedna w dobrej cenie ze wszystkimi funkcjami( numer w argosie: 443/6814)ale na dzien dzisiejszy zrezygnowalam z kupna, bo moja jest jeszcze na chodzie( mam z pl) a w razie czego jak wychtrze dobra promocje w grudniu to moze sobie zmienie. moja kolezanka kupila sobie ostatnio prostownice za £10. ale nie pytalam sie czy jest zadowolona. moja siostra byla bardzo zadowolona z firmy 'tresemme', dostala kiedys odemnie na swieta. ale jakis czas temu spadla jej i plytki pekly. 

ja to teraz szukam dvd do auta w jakiejs rozsadnej cenie i dobrej jakosci. w nastepnym roku w czerwcu jedZiemy do pl i wstyd byl by znowu pozyczyc dvd od sylwi:-/
jak byscie widzialy gdzies jakas dobra oferte to prosze dajcie mi znac:-) 
 
reklama
czesc laski ale wieje wczoraj to my przeboje mielismy godzina 10 P wyglada prze okno i mowi ze Wiki trampolina jest u sasiadow na ogrodzie troche sie zdziwilam bo ona troche wazy no i wyjrzalam przez okno a ona u sasiadow do gory nogami zeszlismy do ogrodu i ja zaczelismy wyciagac po wyciagnieciu P ja przywiazal zeby juz wiecej nie odleciala tylko jeszcze musze wyciagnac rurke bo jedna zostala nie wiem jakim cuedem one sie pdczepily na szczescie hustawka stala a tez myslam ze poleciala bo w ziemie nie jest jeszcze wbita dzis tak samo wijee ze poprosilam kolezanka zeby nas pod szkole podwiozla jakwyszlysmy to Wiki sie prawie przewricila wiec napewno dzis siedzimy w domku Natalka to jeszcze w pizamie i chyba tak zostanie dobrze ze P z nia rano zostal bo by mi wozek porwalo
ooki spadam chatke ogarnac
 
Do góry