reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Tynia a mi się wydaje, że kazdy ma swoją. My dostaliśmy wszyscy jak był tylko Marcel a potem jak Olivia się urodziła to zadzwoniłam i przysłali też dla niej:)
 
reklama
Tynia i Wiki my tez mamy 4 karty.I już kilka razy z nich korzystaliśmy w pl i zawsze każdy musiał miec swoja a w aptece nawet żądali kopie żeby wydac lek ze zniżką.Także lepiej się postaraj o karty dla dziewczyn jeśli planujesz podróż.
 
siemka fakt puściutko,Tynia ja wiem, że każdy ma osobno poprostu przyslali mi 3 karty a majcia ma osobną kartę, ale zgodzę się że jest taki sam nr jak męża, bo ja później wyrabialam także można powiedzieć,że jest przypisana, ale powinnaś mieć dla niej osobną plastikową kartę:)))pozdrawiam moi na spacerze a ja mam chwilkę , ale wiecie taka pogoda, że glowa mnie boli i maznę maseczkę na odprężenie :)pozdrawiam dziewczyny

acha sluchajcie wczoraj robilam zakupki w funciaku i szal niedlugo hallowen i tak sobie pomyślałam ,a może zorganizujemy naszym pociechom jakieś party kostiumowe:)))jeśli bylaby większa ilość moglybyśmy urządzić je na sali, każda przyniesie jakiś poczęstunek można się zgadać co, kto oczywiście, bo jest jeszcze dużo czas- ja sama pamiętam jak w szkole byl karnawal i bale gdzie moglam się przebrać więc jest na hallowen okazja co myślicie---????
 
Hejka:)
Pogoda dzis ze glowe chce urwac!!!!Weekend minal spokojnie w sobote bylismy na basenie a wczoraj przyjechal kuzyn i jakos dzionek zlecial:)
tynia-ja tez mam dla wszystkich te karty nawet Daniel ma:)))
nika-fakt juz tez widzialam stroje na halloween !!!!!!A co do kawki to ja odpadam bo pogoda do kitu !!!!!!!!
 
Witam.
Ja już Krystianka odprowadziłam do szkoły to mam chwilę luzu.Olis zajada drugie śniadanie a R w pracy.

Alexnow fajnie miec rodzinkę blisko siebie.A jak Aga w szkole?Zadowolona?Dużo ma polskich dzieci w grupie?Bo u nas oczywiście zero.

nika1979 pomysł z hallowen nie głupi.Tylko gdzie to miało by byc ?

Reszta lasek co z wami?Zyjecie?
 
helolll:-)
jej wietrznie sie zrobilo, pocztek tygonie a ja znowu bez energii. tak to na hustwki by sie poszlo, ale ten wiatr zniecheca. tyle dobrze ze mam juz wszystko posprzatene i obiad gotowy. teraz czekm na wizytacje z Przedszkola Nikoli. mam nadzieje, ze przyjda hmmmmm

alexnow- ciekawa jestem czy Nikola bedzie miala jakies polskie dzieci w grupie.twoja Aga to obrotna dziewczynaka:-) i dobrze ze sobie daje rade:-)

tynia- u mnie tez wszyscy maja te karty. 

emilka- jak bylam w pl w czerwcu to tez nie chcieli Nikoli przyjac do jednej przychodni. poiwiedzieli ze anglicy nie zwracja im pieniedzy za takie wizyty. ale w nastepnej nie bylo problemu. a w aplece to razem z karta musialam dac ksero naszej karty i dowodu. 
 
reklama
Czesc

KASIA8118-no widzisz jak zmobilizowalas towarzystwo do pisania :)))ty musisz zostac nasza przewodniczaca :)))


TYNIA-ja tez dostalam na wszystkich te karty :)

Mi tez sie ten pomysl na Halloween podoba ,ale wlasnie gdzie cos takiego zorganizowac.....
 
Do góry