reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej babeczki
taka pogoda jak jest od poniedzialku doprowadza mnie do szalu. co chwile leje. dzis wyszlysmy na chwilke z Nikola do jej szkoly po uniformy i ja zmoklam jak kura. musze jeszcze podjechac do asdy i kupic nikoli 4 niebieskie koszulki z krotkim rekawem na zmiane(ze szkoly wzielam tylko jedna z logo szkoly bo kosztowala 6,50), jeszcze jeden czerwony sweterek i czerwone rajtuzki( kupilam wczesniej szare). takze moja gwiazda za 20 dni zaczyna szkole:-)

doris78-wszystkiego naj naj naj dla Davidka:-) duzo buziakow od Nikolki i forumowej cioci:-)

Aagam- super ze niunia zapisana do przedszkola.ja to sie stresuje czy nikola zostanie bez placzu sama. ona jest bohaterka jak jest z mamusia:-) zobaczymy co bedzie. 
a to przedszkole jest paltne? i na jak dlugo bedzie Victoria przeszkolu? 

ja dzis sie polozylam z nioola na 2 godziny i teraz chodze jak jakas zmora po domu.  ide zrobic sobie herbatke z sokiem malinowym- moze mnie postawi na nogi
 
reklama
Pora na mnie żebym wreszcie coś napisała. Przyznam, że mam ostatnio ogromnego lenia. Czas też jakoś szybko leci.
Zimno jak cholera a nam się akurat bojler zepsuł. Właśnie dwóch kolesi walczy z nim. Może jeszcze chwilkę pochodzi ale tak czy siak trzeba będzie kupić nowy bo ten jak się okazało ma już 24 lata:szok: zasłużył dziad na odpoczynek:-D
Marcel ogląda wyścigi motocyklowe, zaraz zrobię im kolację, pogonię do łóżek i będzie spokój:-)

Doris wszystkiego naj naj dla Davidka:)
Agaam czyli w poniedziałek moja gwiazda będzie miała towarzystwo?? Na którą idziecie??
Werkaimirek to chyba spojenie łonowe się rozchodzi, czyli szykuje się do porodu:tak: Mnie też bardzo bolało ale nie na końcu a dużo wcześniej.
AgnieszkaUK mój chociaż chodził do szkoły w zeszłym roku to teraz i tak już drugi dzień ryczał i pani musiała go ode mnie zabierać bo by mnie nie puścił:baffled: Nikola trochę pewnie popłacze ale przyzwyczai się;-)
 
Witam:)
Ja wlasnie mam chwilke czasu aby tu zajrzec i cos naskrobac:tak::tak::tak:
Niuniek jest marudny caly dzien i juz mnie wykonczyl:-:)-:)-(
doris -wszystkiego najlepszego dla Davidka:-):-):-):-)
agaam-fajnie ze niunia tak sie zaakceptowala w przeczkolu:-):-):-)
agnieszkauk-kazda mama martwi sie o wlasne dziecko;-);-);-)Bedzie dobrze:-):-)
 
Hej :)
Dziekuje bardzo za zyczenia dla Davidka :)
Teraz jak juz rozumie co to sa urodziny ,to cieszyl sie jak wariat od rana :)
prezenty dzisiaj dostal i spac nie chcial isc,bo sie bawil i bawil :)

To fakt pogoda dzisiaj beznadziejna,my dzisiaj bylismy u Sylwii to chlopacy jak tylko przestalo padac zaraz wychodzili na dwor ,a potem zaraz wracali bo lalo :(i tak przez caly dzien.


WERKAI MIREK-koncowka ciazy juz jest meczaca,ale widok dzidzi wszystko wynagradza :)

AGNIESZKAUK-trzymam kciuki zeby Nikola byla dzielna :)

AGAAM-fajnie ze Viki tak sie w przedszkolu spodobalo :)moze obejdzie sie bez placzu.
A u mnie od nastepnego tygodnia college sie zaczyna o koniec laby bedzie ...
 
Witam laski skrobne troszkę !!! u nas leci ,natalia zrobiła się bardzo niedobra już z niż nie wytrzymuje tylko płacze i mama ,mama :szok::szok::szok: zęby jej chyba na dodatek idą:szok: .Widzę że dzieciaki do szkoły nawet się nie obejrzę i moja pójdzie !!!!! Laski nie wie któraś gdzie mam zanieś fakturę co zapłaciłam za lekarz w PL . bo byłam z mały u lekarza na szpitalu w PL i zapłaciłam 340 złotych ale babka powiedziała że mi zwrócą tu ale niemam pojęcia gdzie to mam zanieś może się któraś orientuje ?:wściekła/y::-:)-:)szok:????
DORIS WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DAWIDKA!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-):-);-);-);-);-);-);-);-);-):-):-):-):-):tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:;-);-);-);-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-);-);-);-);-);-);-):tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak:;-);-):-):-):-):cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
WERKAIMIREK no jeszcze troszkę i po wszystkim!!!!!!
AGNIESZKAUK powodzenia dla małej w szkole :tak::tak:
SYLWIA niemartw się nie tylko ty masz lenia:-D , to czeka was wydatek:-D:szok:
AGGAMno to i twoja laska do przedszkola powodzenia ;-)
JUSTYSIAK mamuśka a co z tobą? ;-)jak się czujemy kochaniutka?:tak:musze się do ciebie w końcu wybrać i podwieś twoją własność :tak::tak::-D
KASIA a ty jak , mały gotowy do szkoły????:-)
 
dla dawidka na urodzinki!!!!! na_urodziny_16.jpg
 
dosis-siemka ja także skladam najlepsze życzonka dla Dawidka:)
emilka13- ja wiem co masz zrobic i gdzie uderzyć, wyślę ci dziś namiary instytucji i nr tel:) wiem , bo mi zwrócili koszty jak bylam z mają także bez obaw powinnaś otrzymać zwrocik pieniążków napiszę ći wieczorkiem:)))
maja jeszcze śpi więc ja dziś jestem skowronkiem heh:) pozostaje mi komp aby nie robić zbytnio chalasu-jestem dumna z mojej pszczółki wczoraj zalatwila swoje jedne i drugie potrzeby na toaletę HURA:)))oj ciężko nam idzie to odpieluchowanie , ale wazne ze wola kiedy chc tyle, że wszystkie ciuchy pomoczyla wczoraj hehheheeh ok mykam , bo sie budzi :))))
 
reklama
Do góry