reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Czesc Wszystkim:-)
Ale pogoda do d*** wrrrr ja z tego wszystkiego wstalam z lozka dopiero ok 11:szok: i nadal mi sie nic nie chce:no: Na szczescie P juz wrocil wiec moze sie rozkrece:-p

Renuska Wszystkiego naj naj:tak:
Doris Sylwiam wow ale chlopaki zaszaleli:szok: Super ze tak szybko im poszlo brawo:tak::tak:
Kasia ja mialam to samo z rana, nie ma to jak obudzi Cie ze snu deszcz walacy o szyby w oknach:wściekła/y:
WerkaMirek oj tak koncowka ciazy ma swoje "uroki" ale juz nie duzo Ci zostalo dasz rade:tak:
M02... super Wam mamuska zrobila niespodzianke pozazdroscic tylko:tak: No i fajnie ze mogliscie troszke poszalec:tak:
Agnieszkauk ja z kulek odpadam to wszystko przez ta pogode brak checi do dzialania:sorry2:

No nic ide zajac sie Mezem:-D
Ahaaa udalo mi sie mojego przekonac do przedszkola dla Malej i musze teraz sie przejsc zapisac ja, ale przez ta pogode to nawet nie chce mi sie z domu wyjsc, ale musze to zrobic zanim sie rozmysli:-D:-D W prawdzie narazie tylko jeden dzien ale zawsze to cos:tak: jeden dzien przedszkole jeden play grupa i jakos to bedzie a z czasem jak Mala sie przyzwyczai to troszke zwiekszymy ilosc dni:tak::tak:
 
hejka
ja dzis bez energii. obudzis sie nie moglam.  nikola co chwile mnie po buzi klepala zebym sie obudzila ale mialam takie ciezkie powieki, ze same sie zamykaly. dla swietego spokoju dalam jej moj iphone do grania i tym sposobem zyskalam godzinke wiecej:-)
mialam isc na kulki ale rano tak lalo ze zostalam w domu. pranie zrobione, pomidorowa z ryzem tez- zostalo jeszcze najgoresze- prasowanie. R w pracy do wieczora takze mam luz

renuska- gorace zyczenia urodzinowe. :-))

sylwia- a ty co tak ucichlas? wszystko ok?

weramirek- ja sie czulam pod koniec ciazy tak jak ty:-) takze to chyba normalne i zwiastun porodu. 3 mam kciuki aby szybko i bezbolesnie poszlo:-)
 
Dziekuje za odpowiedzi dziewczyny:-)!!!!

Myslalam ze tylko mnie takie dolegliwosci dopadly. Dzis chlop pomagal mi wstawac z lozka. A najgorsze sa noce i pielgrzymki do lazni. Moze z szesc razy...Z zamknietymi oczami juz chodzilam....
No, zostalo juz nie wiele. Wszystko poprane, spakowane tylko zostalo mi lezec z nozkami do gory i modlic sie o szczesliwe rozwiazanie!:-D:-D

Mam nadzieje ze nie przenosze!!:wściekła/y:Na koniec zostawilam sobie najlepsza robote "mycie okien, wykladzin!hehe:cool2: Moze to przyspieszy porod!
Slyszalyscie moze o piciu herbatek z lisci malin to przyspiesza porod!
 
hejka !
Dziewczyny dziekuje slicznie za zyczenia urodzinowe ! I wlasnie z tej okazji wysepilam chwilke przed kompem .Pogoda dzis do bani wiec caly dzien siedzimy w domku .Ja bylam wczoraj u fryzjera obciac wlosy i hmmm :baffled:.No nic odrosna .
Werkamirek - daj Ty se spokoj z tymi herbatkami i innymi rzeczami .Ja tak przyspieszalam i przenosilam :-D.
Agaam - na taka pogode to najchetniej zostac pod kolderka caly dzien .Fajnie Ci ze mozesz sobie tak dlugo polezec .
Jak tam Wasze dzieci po szkole dzis ? Dominik idzie we czwartek na 2 godziny ,a 15-tego rusza juz pelna para .
 
siemka dziewczyny chyba nas wszystkie ta pogoda rozleniwia
renuska- wszystkiego najlepszego-STO LAT
werkamirek-jeszcze troszke i bedzie dzidzia:))))dasz radę trochę końcówka ciąży uciążliwa , ale potem to prawda, ze jak zobaczysz swoje maleństwo to wszystko się zapomina:))))))
moja nudzi sie w domciu, ale teraz to mnie codziennie katuje lepieniem ciastoliny-, malowaniem farbkami -robie to 2 razy dziennie od 4 dni hehheheeh niemam juz pomyslów ale nasze ludziki są fajne dziś majcia malowala pierwszy raz palcami zrobilyśmy super rysunki na pamiątkę a poza tym ćwiczylam odbijanie rączek, bo kupilam gipsowe formy, ale bala się jak byla mniejsza aby jej odbić wiec niedlugo wyrobimy paluszkowe formy hehehehhe:)pozdrawiam mykam narka
 
doris - WSZYSTKIEGO NAJ DLA DAWIDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
agaam- jeszcze raz dziekuje za opieke na Majeczká:) jak pzyjechalismy do domku to sie obudzila i nie spala to 1!!!!!!!!!:szok:
renuska -zdjecia nie moge otworzyc , :( ale napewno jest sliczna:)
werkai mirek - kochana wspolczje. Ja tez sie czulam jak slonik , ale juz niedlugo przytulisz malenstwo i bedzie wszystko ok:) Daj znac jak urodzisz!!
i podglad mi sie skonczyl :(
 
reklama
Czesc:-)
Pogody dupnej ciag dalszy:wściekła/y: Wrrrr dzis poszlismy zapisac Mala do przedszkola:-)
Zaczyna od poniedzialku:tak: Zobaczymy jak to bedzie:-) Dzis moglismy zosatac z Mala zeby sie pobawila i nawet jej sie podobalo, my juz chcielismy wracac bo zimno bylo a dziciaki na dworze a ona do nas "niunia zostaje":-D zrobilismy jej papa powiedziedzielismy ze idziemy a ona nawet sie nie przejela:szok: Ciekawe czy zostanie w poniedzialek sama:sorry2:

Doris 100 lat dla Davidka:tak: Wszystkiego co najlepsze:tak::tak:
Marta nie ma za co, cala przyjemnosc po mojej stronie:tak: no to mieliscie dluuuugi wieczor:szok::szok: moze ona to sobie potraktowala jako drzemke?:dry: Vicky juz kiedys tez tak miala, wspolczuje Wam.
Renuska to prawda Vicky jest laskawa dla mnie w tym przypadku:-p jej do szczescia z rana wystarczy tylko butla picia kulki (czyt. Platki do mleka na sucho:-p) i bajki:-)

Dobra ide dogladanac obiad bo dopiero teraz sie za niego wzielismy, bo bylismy w tym przedszkolu a potem na malym spacerku i oczywiscie zmoklismy jak kury:wściekła/y:
 
Do góry