reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam po przerwie.
Wróciliśmy do pięknego Bradford z wakacji.Pogoda w Polandii była Ok.więc wróciliśmy zadowoleni.Pewnie trochę potrwa zanim się wkręcę na nowo wiec musicie dac mi czas.pozdrawiam
 
reklama
jestem tez chętna na tą kawę u alex :)))))
kasia8118-witamy po przerwie
agnieszka uk -a czemu poprostu np. nie pojedziesz do leeds na wycieczkę i można na miejscu zobaczyć, przymierzyć ja za swoją dalam 2 lata temu 290f co prawda byl to sklep w bradford, ale mnie odsylali tez do leeds że są ladne a jak sie jedzie autobusem do leeds to nawet widac z okna ten sklep. i kochana wiem,ze to nie bardzo pomoze ale spoko napewno wszystko sie uda:))))))
 
Hej!!!
Witam z wieczora!!!
Kasia-witaj spowrotem!!!
Agnieszka-wszystko pojdzie zgodnie z planem i napewno bedziesz miala taka sukienke jaka sobie wymarzylas!!!
Alex-mnie razcej nie bedzie na spotkanku u ciebie!!!ale napewno bedzie jeszcze okazja sie poznac!!
Dobra,uciekam zrobic jakas kolacyjke!!!!potem sie odezwe
 
hej 
troche mnie nie bylo, ale wtorek byl zakupowym dniem. kupilam nikoli pare ciuchow, bo wszystko na nia male, no i buty i rajtuzki do szkoly. 
alexnow- sorki ze wczoraj nie dotarlam, ale R mial wolne. musielismy zakupic prezenty urodzinowe, bo szykuja sie nam dwie. w ta sobote i przyszly piatek. pozniej zachtrzylismy o ogrodniczy sklep, bo moj sobie wymyslil ze chce zrobic wodospad w oczku wodnym. 

we wtorek jak wracalam z miasta to niedaleko mnie stala policja. zatasmowali chyba z 5 mieszkan w szeregowcu, a
przed wozem policyjnym stal pakistan w kajdankach. ciekawe co zrobil. tak sobie pomyslalam ze w taki sposob swietuje koniec ramadanu.   

dzis zapowiada sie ladna pogoda:-) a mnie w zolodku sciska jakby jakis stres i nic mi sie nie chce:-/ niewiem czemu. ale i tak bede musiala do patsona sie przejsc pk jakis chlebek. 

a co u was kolezanki? malo co sie odzywacie ...
 
Witam.
Pogoda za oknem zapowiada się całkiem fajna.Ale ja jestem uziemiona bo czekam na robotnika i w sumie nie wiem o której będzie i na jak długo_Oby nie za długo bo szkoda mi pogody.

agnieszkauk fajnie że zakupy udane.A kiedy Nikola rusza do przedszkola?




Mój Krystian zaczyna dopiero od następnego piątku a ja chętnie bym już go odstawiła dzisiaj.


Co z wami laski pisac!!!
 
siemka no faktycznie pogoda dzis piekna a jutro ma być 21 stopni i podobno jeszcze ladniej oby, bo ja wybieram sie z majka na ta farmę więc jak któraś chce pojechać to spotkanie na interchange . ja jadę o 11.40 autobus 737 stand C
 
alex- kawka i spotkanie fajne milo bylo Cie poznać jak i inne forowiczki heh:)))) ostatnio nawala mi kuchenka ja mówilam a wczoraj pod wieczór mój odgrzewal sobie jedzonko i dobrze ,ze byl jeszcze w kuchni i szybko zaragowal palila sie mikrofala ,:(dobrze, ze nie wybuchla i cóż polecial do śmietnika teraz mam nowy wydatek cholerka zakup mikrofalówki ----jakim cudem ona tak zaragowala to niewiem chyba się wyslużyla nam i ze starości :((((((( poza tym mykam zaraz z majcia na zakupy i po jedzonko dla naszych fish no i do parku bo pogoda fajna sie zapowiada, a poza tym to ide sie dowiedzieć o dzialeczkę pozdrawiam i milego dzionka dziewczyny:)))
 
kasia8118- nikola zaczyna szkole 27.09. juz nie moge sie doczekac, a zarazem bardzo sie stresuje:-)
mnie dzis tez odwiedzili robotnicy. ocieplali mi dach. tak nabrudzili ze ponad pol godz odkurzalam grrrr

ja jutro zaplanowalam wypad do lister parku. pokarmimy z nikola kaczuszki. dzis to mam
pelno sprzatania i prasowania.
 
reklama
Czesc Wszystkim:-)

My juz po porannej kawce:tak: Asiunia nas odwiedzila wiec poranek jakos zlecial jeszcze 2godz i P przychodzi z pracy a potem ruszamy na basen:tak:
Pranko sie suszy na ogrodzie no i porzadki juzz tez zrobione, teraz czas na relax:-)

Agnieszkauk domyslam sie jak sie stresujesz:-p A czemu tak pozno zaczyna Nikola przedszkole?
Kasia wspolczuje ze musisz siedziec w domu bo pogoda faktycznie ladna, i nawet cieplo jest:tak:
No i nie ma juz komu odpisac:sorry:
Dziewczyny do roboty!!!:tak:
 
Do góry