reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hej w poniedzialkowo:-)
u nas humory dopisuja. Nikola wstala 7:20 wiec ja mam energie o Nikoli juz nie wspomne:-) sniadano zjedOne, wszystko uprzatniete. na obiad szykuje zawijance w ciescie filo. takze mam chwilowy relax bo Nikola bajki oglada. pozniej jakisc spacerek. jutro zamierzam wybrac sie do miasta. mam nadzieje ze nie bedzie padalo

alexnow- na dzien dzisiejszy ja jestem chetna na spotkanie u ciebie:-) na srode nic nie zaplanowalam. od razu od aagam w koncu kupie te perfumy:-)

graziulka- ty lislas o salatce niedawno. ja robie taka samo tyle ze zamast fasoli dodaje kukurydze:-) i te
paluszki krabowe co pisalas to wydaje mi sie ze to samo co surmi. mozna kupic gotowego kraba lub jego samo mieso. ja surmi kupuje mrozone( jest tam chyba 30 szt) zostawiam do rozmrozenia i smakuja tak samo jak te z lodowki a kosztuje chyba z £0,30 wiecej
 
Ostatnia edycja:
zaneta- wiesz ja tez bylabym w stanie wydac na sukienke nawet £800 gdybym je miala, niestety nie mam:-( a zaoszczedzic na niczym nie moge, bo menu mam najtansze w moim miescie, a wodke musze kupic. wiec to nie jest takie proste. ja juz mam dosc tego wszystkiego: planowania- liczenia pieniedzy i wogole. im wiecej o tym mysle to mam doly:-( strasznie sie stesuje tym ze sala do tanczenia bedzie mala:-( 
co do tej babeczki krawcowe to ona powiedziala mi bardzo duzo za ta sukienke. Bellissima: Suknie �lubne i wieczorowe | Kolekcje �lubne | Maggie Sottero
tu jest link sukienki co jej wyslalam. sukienka ta w sklepie we wroclawiu kosztuje ok 3,500 zl
( pisalam email do sklepu) a ta pani chce £700 co wychodzi po przeliczeniu3,300 zl. wiec sorry. to nawet nie jest sukienka jej projektu. no a niestety wiem ze jest duzo pracy przy szyciu sukni ale nie oszukujmy sie £700 to bardzo duzo. wole w pl isc do sklepu i kupic sobie ta suknie. dodatkowo moge liczyc na upust lub gratisy. druga suknia jaka jej wystalam to: 
Charm Wedding Dress Bride Gown Prom Dress Custom size | eBay
wiec tak po przemysleniu wszystkich 'za i przeciw' zrezygnowalam. bo w pl sa ogloszenia krawcowych na allegro ktore szyja takie suknie za gora 1200-1600zl. ale ja poszekam na grudniowy sale. 
a w shipley jest sklep co sa sukne w cenie od £200-400.  ale one sa przewaznie proste: takie jk tobie sie podobaja:-)

aagam- odwazna jestes z tym kolczykiem. ja to sie boje takich rzeczy. mam kolezanke co ma kolczyki w sutkach i cipce:-). widzialam na wlasne oczy hahhahah szalona jest :-)
 
Ostatnia edycja:
czesc .
Najwyzsza pora juz cos napisac bo lenistwo u mnie panuje na calego .Pogoda dzisiaj taka sobie ,i nie wiadomo co robic ,bo mojego cos polamalo wczoraj na zakupach :eek:
Agnieszka uk - sukienki na ebayu moze i ladne i tanie ale ja to bym sie bala tak w ciemno kupic .Poczekaj na wyprzedaze ,albo moze uda Ci sie kupic w polsce ,napewno bedzie taniej .Tez ostatnio robilam sobie kosztorys i na koncu dodalam -KREDYT !!:-D
 
renuska- ja nie mam zamiaru kupowac sukienki z ebaya. choc na poczatku chcialam. wklepilam ten link zeby wam pokazac jakie
sukienki wyslalam tej krawcowaj. chcialam jej pokazac jaki chce styl i o co mi chodzi. takze jak piszesz czekam na grudniowa wyprzedaz.
 
"!!!!!!!!!!!! Nestle apeluje do wszystkich konsumentów, aby zwrócić kaszkę bananową ,okres przydatności do spożycia do 2012 roku, kod kreskowy: 7613033089 73, ponieważ istnieje możliwość, że zawierają kawałki szkła! Kopiuj na status, chociaż nie jesteś rodzicem. Możesz uratować życie jakiegoś dziecka."
 
Czesc Dziewczyny:-)
U nas dlugi weekend trwa:-p Ale niestety jutro juz koniec laby:sorry:

Marta kurcze ale sie narobilo z tymi kaszkami:szok: Aby nikomu nic sie nie stalo:no:
Agnieszkauk super sa te sukineki ktore tutaj wkleilas, bardzo mi sie podobaja:tak:
Renuska oj tak wesele to duuuuzy wydatek:tak: Ale moim zdaniem warto;-)
Alexnow mi sroda tez pasuje:tak:
Asiunia zabierasz sie ze mna?;-)

hmmm no i koniec mojego pisania bo podglad sie skonczyl:-p
Jak cos mi sie przypomni to jeszcze napisze:-p Pozdrawiam
Pisac Laski pisac!!!!
 
reklama
Czesc :)

MARTA1979-wlasnie teraz doczytalam ze chetnie w srode wezmiesz kogos z soba do Alex ,bym sie z Toba zabrala,ale juz obiecalam Kubie ze pojedziemy autobusem ,a ze on maniak autobusowy jest,to nie mam innego wyjscia jak jechac autobusem .


AGNIESZKA UK-widze ze juz slubna nerwowka Cie ogarnia,nie martw sie wszystko bedzie super i suknia i potem wesele :)
Trzymam juz kciuki za grudniowe poszukiwania suknii :)

ZANETA-i na jaka fototapete sie zdecydowalas?
 
Do góry