reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc :)

AGAAM-wow kolczyk w jezyku :) to zaszalalas,a mocno odczuwasz ze masz tego kolczyka?tzn czy mocno przeszkadza?

ZANETA- a mi sie podoba 3 i 4 ,chociaz do twoich mebli bedzie chyba najbardziej pasowala ta ostatnia :) tak mi sie przynajmniej wydaje.

AGNIESZKA UK-jak dla mnie tez bardzo duzo sobie zaspiewala,ale fakt przy suknii jest duzo roboty.Ja chyba na twoim miejscy bym jeszcze poszukala ,albo zaczekala na sale :))

M02....-to ty zdolan dziewczyna jestes,a ty tak z sama wymyslilas to?ja kiedys w szkole na szydelku robila,ale za chiny juz nie pamietam co i jak :)))
 
reklama
CZESCLASKI NIE MOGLAM SIE ZEBRAC DO NAPISANIA BO TYLE CZASU NIE MIALM ZE SZOK
agaam super kolczyk w jezyku ale ja najpierw robie sobie w nosie i w brwi a powiedz mi ile zaplacilas i czy bardzo boalo bo wiem ze najpierw wkladaj wiekszego kolczyka bo ci jezyk puchnie a potem idziesz i zmnieniaja na mniejszego przynajmniej tak kuzynka miala
zaneta mi sie rowniez podoba 1 i 3 ale ostatnia tez fajna ja chce ta[ete albo wielka naklejke do wiki pokoju z ksiezniczki no ale jeszcze musze sie zastanowic bo dziecko rozsnie a razem z nim pokoj wiec moze cos innego na dluzsze lata
alex to super ze Danielek tak je a jesli chodzi o tatuaze to tez chcialm sobie zrobic 2 z imieniami i data urodzenia dziewczynek najpierw myslam ze na rekach ale teraz wpadly mi do glowy stopy bo widzial wiec raz sie zyje wiec czemu nie
 
Agaam podobno z kolczyka w języku u kobiety cieszą się najbardziej ich faceci:-p Ciekawe czemu:rofl2:
Żaneta mi bardzo podoba się ten most w brooklynie i właściwie tylko ten most;-) A co do uszek to nie wiem co poradzić. Przemywaj często tym środkiem dezynfekującym i poczekaj, może to jakieś małe zakażenie tylko.
m02....a czy Wy już się przeprowadziliście?:confused:
 
Witam sie i ja:)))

Prosze wybaczyc moja dluga nieobecnosc....
Ale juz sie szybciutko tlumacze, weekend spedzilam nad morzem u znajomych. Byla przepiekna pogoda, cieply wiaterek zaluje ze nie mialam stroju bo bym pewnie wskoczyla pierwsza do WODY:-D:-D
Opalilam tylko jeden bok bo niestety moj dzidziuch nie pozwala mi lezec plackiem hehe

AgnieszkaUk - jesli kupilabys sukienke potrzebna do przerobki, albo cokolwiek to moja mama przyjezdza do mnie na "troche", mogla by Ci pomoc przerobic, wyszyc czy co tam potrzebne bo lubi takie robutki. A wziela by za to tylko DOBRA KAWE:-)

Zaneta mnie sie na ogol podobaja wszystkie. Ale to zalezy jakie masz wyposazenie w danego pokoju. Jesli masz ciemny wypoczynek wziela bym cos z motywem jasniejszym by rozjasnic pomieszczenie. No i wiadomo. Ciemne pomniejsza, jasniejsze powieksza.
bardzo podoba mi sie most ( miasto noca), ale moj salon jest maly, ciemne wypoczynki czula bym sie jak w piekle wiec wybrala z motywem kwiecistym:-D
 
Morning:-)
u nas jak prawie codziennie dzien zaczal sie od placzu..grrr i juz nerwica od rana!Maja wreszcie zasnela,wiec mam jakies 25 min dla siebie,zeby zjesc sniadanie.Mialam isc do lekarza,ale niestety moj nie mogl wziasc wolnego i odwolalam wizyte.
WerkaMirek-no ja mam meble czarne,a wypoczynek bordowoy z poduszkami pomaranczow-bodowymi;-)wiec pozostaje mi tylko cos delikanego,i wlasnie myslalam o kwiatach albo o tym koniu,bo nie chce zeby bylo za bardzo naćkane:-D
sylwia-no zobacze jak sie dalej bedzie rozwijalo to paskudztwo to chyba jej wyciagne,bo moze tez przez to troszke marudzi.
renuska-zes dowalila z tym wiekiem,chyba zaczne se juz trumne zbijac,bo normalnie babuszki z nas:-D:-D
mo20-a co masz za impreze,ze tak sie szykujesz??
dobra spadam jesc bo kiszki marsza graja:-)
 
hej, hej..... u nas nocka przespana ale w dzien Majka marudzi bo ciagle nie ma zabka :( ja obolala troche jestem , ale latka leca wiec nie ma sie co dziwic
m02 - no kochana zdolnosci rzeczywiscie masz!!!
alex - ja moge wpasc na kawke oczywiscie
agaam - nie pochwalilas sie wczoraj kolczykiem!!! wowwwwww superasnie
zaneta - mnie sie podoba 1 i most :) ale jak walniesz czarno biala do czarnych mebli to troche ponuro sie chyba zrobi..
werkamirek - ale ci dobrze:) wypoczynek nad morzemmmm tez tak chce!!!
tyniai wiki - ja jak mialam 16 lat to mnie naszedl pomysl na tatulaz - a teraz mi sie nie podoba :( wiec z tymi tatuazami to roznie bywa.. no ale w dzisiejszych zasach mozna zawsze usunac :) a z imionami dziewczynek fajny pomysl!:)
uciekam bo majka siedzi w kojcu i placze - ciagle by na rekach siedziala u mnie:wściekła/y:
 
Czesc Czesc:-)
My dzis nie moglysmy sie z Mala z lozka zwlec zalegalysmy w nim do 10;20:-D Ale to chyba przez ta deszczowa pogode:sorry:
Kurcze nie wiem co dzis na obiad zrobic:crazy: ja i tak zbyt duzo jeszcze nie zjem a dla P nie wiem co mam mu przygotowac, moze jakas pizze mu wstawie:sorry:

Marta a nie slyszalas jak seplenilam:-D:-D:-D
Zaneta i co zdecydowalas sie na jakas fototapete?? Wspolczuje poranka z placzem nie ma chyba nic gorszego:no:
WerkaMirek ale Ci zazdroszcze weekendu nad morzem:tak: Super sprawa;-)
Sylwiam ja tez slyszalam ze to oni najbardziej sie ciesza:-D Nawet mnie zdziwilo ze P nie mial zadnych "ale" i bez zastanownienia powiedzial to kiedy chcesz jechac? moze dzisiaj:-D:-D
Tynia zaplacila 30Ł razem z kolczykiem, samo przebicie nie boli praktycznie nic, ale pozniej jest gorsze uczucie nie mowie tu o bolu tylko nie wygodzie bo kolczyk tak jak pisalas jest dlugi i jezyk spuchniety wiec nie czuje sie komfortowo:-p Po niedzieli wybiore sie zmienic kolczyk na ten mniejszy:tak: i wtedy juz bedzie duzo lepiej:tak:
Doris no powiem szczerze ze wkurza troche ten kolczyk bo jeszcze sie nie przyzwyczailam ale da sie wytrzymac:tak: Przeszkadza troche w jedzeniu:tak: Ale jak juz zmienie na tego mniejszego to bedzie ok:-)
Renuska dzieki wydaje mi sie ze goi sie ok:tak: A Ty nie gadaj ze jakas stara du** jestes tylko idz i rob sobie ten kolczyk jaki chcesz, jak Ci sie podoba to czemu nie;-)
M02... oj jak za pierwszym razem udalo Ci sie taka czapeczke zrobic to co dopiero jak jz wejdzesz w wprawe:tak: JA powiem Ci szczerze ze tez sie zastanawialam co na ten kolczyk moj P ale bylam mile zaskoczona bo nie mial zadnego "ale":tak: Pochwal sie gdzie sie na imprezke wybieracie? a co z dziecmi??
Alexnow moj namawia mnie zebym zrobila sobie tatuaz ale ja nie jestem za tym:no:Jakos nie przepadam:tak: Wystarczy ze moj ma dwa:-p na dwoch rekach od wewnetrznej str jeden z napisam Victoria i data urodzenia a drugi "wybralem zycie dla rodziny":-)
Dobra podglad mi sie skonczyl wiec byloby na tyle mojego pisania:-p Ide wypic goracy kubek bo tylko to mi zostalo:-D
Tak teraz zauwazylam ze prawie kazdej z Was pisalam cos o kolczyku:-D:-D Normalnie czuje sie jakbym byla w centrum uwagi:-D:-D
 
Witam:)

Agaam, Marta ja mieszkalam wczesniej nad morzem prawie 2lata, i powiem Wam ze juz zaczynalo mi ise nudzic po kilku miesiacach. Teraz bylam odwiedzic stare brudy, i bylo milej niz jak jestem sporadycznie niz na codzien...Lepsze wrazenia.

Zanetka widzisz masz ciemne meble, wypoczynek. Ja bym rozjasnila bo czulabym sie jak w grobowcu.

Hmm mam do was pytanko, szczegolnie "MAM" swiezo upieczonych, czy latalyscie juz samolotami z swoimi malymi pociechami? Ja mam termin na 01.10 wybieramy sie na swieta do PL, czy dzidziuch nie bedzie za maly na samolot? 2-2.5mies??
 
Witam:-):-):-)
Pogoda do kitu dzisiaj,ale coz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Zakupki zaliczone racunki poplacone i tak jakos dzien leci:tak::tak::tak::tak::tak:
agaam-dobrze masz ze mozesz sobie tak poleniuchowac:-D:-D:-D:-D
renuska-ty tez z wrzesnia mi stuknie kolejny roczek za tydz:-D:-D:-D:-D:-D
marta-super ze mozesz wpasc na kawcie:-):-):-):-)
zaneta-wpolczuje poranka:tak::tak::tak:Jak dzionek minal:confused::confused::confused::confused::confused:
werka-ja ci nie pomoge ,bo ja polece w przyszlym roku to moj niuniek bedzie mial juz roczek:-):-):-):-)
Dziewczyny ktore maja ochote wybrac sie do mnie na kawcie to umowcie sie na jakis dzien i godz ktora wam pasuje mi pasuje caly tydz procz piatku:-)
Nic uciekam moj siedzi do wtorku w domciu:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
reklama
werkamirek- ja lecialam do polski z Majka jak miala niecale 3 miesiáce i nie bylo problemu:) malutka przespala mi cala podroz jednakze juz nigdy sie sama nie wybiore. Bo wtedy lecialam sama i bylo ciezko. Ale domyslam sie ze bedziesz leciala ze swoim M wiec luzik;-)
alex - ja moge w kazdy dzien to sie dostosuje. Ale moze rzuce jakis termin bo nigdy tego nie ustalimy :) Moze byc sroda 12?
co wy na to dziewczyny?
 
Do góry