reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc Wszystkim:-)
Jednak sie wypogodzilo:tak: to dobrze bo bedzie mozna sie przejsc na spacerek:tak:
Dzis mieslismy jechac na basen ale chyba nici z tego bo przyszla @ wiec pewnie pojedziemy na zakupy;-) no chyba ze P sie sam z Mala wybierze:tak:

Agnieszkauk mi tez sie wydaje ze ta babka troszke sie ceni, no ale z drugiej str troche roboty przy tym by miala:dry:
Graziul Ty mnie pytalas otoz mala oglada cbeebies po angielsku z czego jestem bardzo zadowolona bo coraz wiecej ang slowek powtarza:tak: I jak Eryczek dzisiaj? man nadzieje ze lepiej, strasznie Wam wspolczuje tego zabkowania i Ty sie nameczysz i maly. Trzymajcie sie:tak:
Alexnow daj znac jak Danielkowi smakowal obiadek:tak:
Renuska a jak Twoja Gwiazdeczka dzisiaj? Tez nie masz kolorowo widze przy tym zabkowaniu:-( Strasznie Wam wspolczuje naprawde bo domyslam sie jak musicie sie meczyc. Cierpliwosci niedlugo wyjda wszystkie:-p
M02... fajna czapeczka:tak: nie mowilas ze masz takie zdolnosci;-)

No i podglad sie skonczyl:confused: a ja pamieci nie mam co komu jeszcze:zawstydzona/y:
Wczoraj zrobilam sobie kolczyk w jezyku:-) Juz sie zbieralam tyle czasu az w koncu postanowilam pojsc na calosc:tak:
 
reklama
Wlasnie tak pomyslalam moze ktos jest chetny wpasc do mnie na kawke w przyszlym tyg. od razu mowie ze piatek odpada :-:)-:)-:)-(
agaam-Danielek zadowolony zjadl wszystko i smakowalo mu jutro ugotuje mu swieza zupke ,bo dzis dostal na probe ze sloiczka obiadek:-p:-p:-p
 
Hej:)
Fakt, puściutko u nas na wątku ostatnio. Może jeszcze uda się go rozkręcić tak jak kiedyś było....
U nas dzień za dniem leci bardzo szybko. Za tydzień koniec wakacji i koniec codziennego gnicia w łóżku do 10:-D Ale to dobrze bo sama jakoś zmusić się do wstanie nie mogę a jak za długo leżę to potem rozmemłana chodzę cały dzień.

Agaam jestem w szoku:szok::szok::-D Nie spodziewałabym się po Tobie takiego "szaleństwa":-D Boli???? Ja na samą myśl mam ciary, nie odważyłabym się:no:
 
hejka
dawno mnie nie bylo,ale czasu brak:-(Majka tylko na raczkach by siedziala i juz zaczyna pokazywac swoje humory,jej braciszek wcale nie jest lepszy i odwala takie numery ze glowa mala.caluska noc przespal w swoim pokoju,ale to chyba tylko dlatego,ze nie spal w dzien,wiec nie mial sily na nocne pobudki.przedwczoraj w nocy za to dal czadu:wściekła/y::wściekła/y:
agaam-jejku,wlasnie przeczytalam o tym kolczyku i az mnie wykrecilo z bolu!!zaszalalas jak nie wiem co:-D
graziul-wspolczuje bardzo zabkowania,moja narazie spokojna,wiec chyba jeszcze sie nie zaczelo,ale zobaczymy czy jakos to bolesnie odczuje,bo Pawelek w miare znosil.
alex-super,ze malemu obiadek smakowal,moja na poczatku jadla a teraz juz nie chce bo posmakowala ziemniakow i jak widzi ak my jemy to az wrzeszczy w krzeselku!wczoraj zrobilam jej kaszke taka gesta,a Pawelkowi kanapke,to sie zamienili,bo mloda az plakala i piszczala do chleba,a on chyba sie cofa,bo polubil kaszki:-)
mo20-jak tam zrobiliscie juz pokoj dla dzieci??my na wiosne zamieniamy sypialnie i ja juz szukam inspiracji:-D
ragazza-juz po przeprowadzce??czy remonty teraz masz?
agnieszka-ja Ci powiem tak,ze slub ma sie raz w zyciu,ale wszystko zalezy jaki sobie budzet ustalilas.czasem mozna super kiecke za grosze wyczaic,ale ja jestem taka,ze jak cos mi sie spodoba to musze miec i juz:-)nawet jezeli mialaby kosztowac 800,to chyba na czym innym bym zaoszczedzila:-D
nie pamietam juz co kto pisal,wiec wybaczcie.mam jeszcze 2 pytania
1)-Majce ropieja uszy,ostatnio jak jej czyscilam to jakos mocniej nacisnelam tam za kolczykiem i az sikla ropa,co mam robic??
2)te co u mnie byly i widzialy moja głowna sciane w salonie,otoz Marta zachecila mnie do fototapety i mam dylemat,doradzcie.
Photo Wall Mural "AFRICAN SAVANNAH" 500x280 wallpaper | eBay

Photo Wallpaper - WHITE HORSE - Wall Mural - MUSTANG | eBay

Photo Wall Mural "MAJESTIC MAGNOLIA" 400x280 wallpaper | eBay

Photo Wall Mural "SIMPLY SYLT" 400x280 wallpaper Beach | eBay

czy cos z tego typu
New GIANT Photo Wall Mural"BROOKLYN."wallpaper B W 114 | eBay
no,dajcie znac,bo zaraz sie aukcje koncza:-)
 
Hej:-)

Obiadek juz przygotowany ciasto w piekarniku wiec teraz chwilke wolnego:tak: Nie wiem co mnie dzis wzielo ze nawet ciasto zrobilam hehe sama sobie sie dziwie:-D

Sylwiam ja juz dawno myslalam nad kolczykiem ale jakos nigdy "nie mialam czasu" albo cos innego wypadalo jak juz bylam taka zdecydowana. Az w koncu powiedzialam koniec skoro tyle czasu mi sie go chce tzn ze musze sobie zrobic:-p No i pojechalismy wczoraj do miasta i sobie zrobilam:-p:-D Powiem szczerze jak na spowiedzi bylam bardzo mile zaskoczona bo nic nie bolalo:tak: zamrozili jezyk i cyk po krzyku:-D Teraz jest troszke gorzej bo nie moge jesc za bardzo:-D Ale to mi dobrze zrobi:-D:-D Ogolnie nie zluje bez zastanowienia zrobilabym jeszcze raz:-p
Alexnow no to fajnie ze Maly dobrze zareagowal na obiadek:tak: Oby tak dalej:tak::tak: Ja na kawke oczywiscie chetna o ile beda jakies chetne:tak:
 
Zanetka nie bylo tak zle jak moze sie wydawac, naprawde przeklucie nie boli:tak::tak:
Ja bym obstawiala miedzy 1,3 ale to jest tylko moje skromne zdanie;-):-)
Co do uszek Maji to nie wiem co Ci poradzic ja przemywalam caly czas tym plynem co dawali w sklepie, i wszystko bylo ok:confused: moze Mala ma uczulenie na biale zloto:dry:
 
hej wam
ja dopiero dzis mam chwilke bo wczoraj michas po tej szczepionce caly dzien goraczkowal,mial 39 stopni i marudny przez to byl jak nie wiem.a tak poza tym to malemu wlasnie wyszly dwa pierwsze zabki,na szczescie obylo sie bez placzu:-)a ja juz odliczam dni do imprezy jeju w koncu na normalna dyskoteke pojdziemy bo na normalnej imprezie to chyba ze 3 lata nie bylam nie liczac tam kregielni czy lloydsa.:-)nawet juz nowa kiecke kupilam:-):-D
agaam ale ci zazdroszcze ja juz od kilku lat mysle o kolczyku ale mnie by chyba chlop z chalupy za to pognal heh:-)a co do zdolnosci to chyba za duzo powiedziane,ja juz w gimnazjum jakies tam obrusy czy obrazki na sciany wyszywalam ale czapeczki dopiero sie ucze;-)
zaneta na razie tylko graty wynieslismy bo moj ma czas wlasciwie tylko w niedziele wiec wszystko robione na raty .ale to nie ma byc jakis wielki remont kupimy tylko nowe lozko dla neli,pomalujemy sciany albo nowa tapete polozymy no i jeszcze jakies poleczki.bo wlasnie sie splukalismy na sprawy w polsce wiec trzeba ostroznie z kaska.:tak:a co do majeczki to faktycznie moze byc alergia na zloto,bo wiesz ja tez mam wlasnie alergie na zloto i jak tylko wloze zlote kolczyki zaraz mi ropa leci.
alexnow a na jakim bd mieszkasz?bo ja z tymi moimi lobuzami za daleko nie dotre:/
agnieszkauk no faktycznie sporo sobie zaspiewala za ta sukienke a nie myslalas o tym zeby kupic cos przez internet?czy boisz sie ryzykowac ze nie bedzie taka sama jak na zdjeciu?
r
 
Agaam - :szok:super ! tez kiedys myslalam nad drugim kolczykiem w wardze ale ja to nie wiem czy to nie glupstwo w tym wieku :zawstydzona/y:.Bo jakby nie bylo za 2 tyg .kolejny rok stuknie :baffled:,niby juz nie mlodzik ,ale do babci tez mi daleko .Oby sie ladnie goilo !
Alexnow - fajnie ze Danielkowi posmakowaly obiadki ,zreszta na niejadka to chyba nie wyglada ;-).Ja na spotkanie nie wiem czy dotre ,musze zobaczyc czy to daleko ode mnie .Alex napisz jeszcze jakiego sera uzywasz do placka ,bo to chyba Ty pisalas ze bedziesz robic sernika .Juz od x czasu chodzi za mna sernik ,ale nie mam maszynki do mielenia i nie wiem jaki mi ser wyjdzie jak go ugniote tym czyms do ubijania ziemniakow :-D.
Dzisiejsza noc taka jak wczesniejsze ,wiec nie chce mi sie pisac po raz kolejny ze -zle :dry:.Dzisiaj caly dzien pralka chodzila ,ale dzieki temu kosz mam pusciutki :-D.Pogoda calkiem fajna ,spacerek zaliczony .I musze sobie jeszcze poyslec nad atrakcjami dla siebie i dzieci na sobote ,bo G. pracuje .Kulki odpadaja ,park chyba odpada ,basen odpada ....:baffled:
 
reklama
renuska-ja kupuje we wiaderku gotowy twarog na sernik i naprawde jest dobry za kilo jakies 3 F:-):-):-):-):-)
m02-ja mieszkam na BD10 Ravenscliffe autobus 645 jedzie do mnie:-):-):-)
 
Do góry