reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
hej dziewuszki
ja ostatnio mialam jakis problem z internetem niby dzialalo wszystko normalnie ale zeby sie strona otworzyla musialam czekac po 15 min:wściekła/y:na szczescie jest juz ok.teraz pomalu postaram sie nadrobic zaleglosci:tak:u mnie klopotow ciag dalszy bo wstrzymali nam taxy bo dochody nam wzrosly i teraz powaznie zastanawiam sie nad pojsciem do pracy.poza tym postanowilismy dzieciom w koncu zrobic normalna sypialnie bo do tej pory mielismy jeden taki duzy pokoj na graciarnie i silownie przeznaczony i teraz mam w huk roboty bo pomalu sprzedaje i wyrzucam to co nie potrzebne a nazbieralo sie tego przez te 3 lata.bo trzymalismy tam rowery,mikrofale stare ubrania,telewizory itp. wczoraj zrobilam tez nelce kolczyki,wogole nie plakala a nawet sie cieszyla jak zobaczyla sie w lusterku.postaram sie dzis doczytac co tu naskrobalyscie i pomalu sie wciagne bo na razie jakos nie w temacie jestem:sorry2:
 
ale tu pusciutko:( ladna pogoda to nikt pewnie nie siedzi w domku przed kompem - trzeba korzystac :D
dzieki kobitki ze wpadlyscie na kawke :)
renuska - nic nie kpilam w TX maxx ale bez problemu tam trafilam... a na kawe sie wprosze oczywiscie :p
m02- jak pojdziesz do pracy to co z dzieciakiami?masz kogos do opieki?
nika - na biegunke slyszalam ze najlepsze jagodki:D
i podglad mi sie skonczyl:(
 
Czesc Wam:))
ja milcze bo sie dzis za generalne wzielam...masa rozboty mi sie nazbierala:((
NIKA- jak mala ..lepiej??? ja tez na rozwolnienie daje gorzka czekolade i robie kleik ryzowo marchwiany..pomaga:)
Zmykam dalej porzadkowac ..hihi pozdrawiam:))
 
Ja robilam dzis salatke i wyszla pyszna:tak: wiec sie z Wami podziele przepisem..noo..moze juz znacie:baffled:;-)
SALATKA Z PALUSZKOW KRABOWYCH

MOZNA TEZ UZYC PALUSZKI SURIMI(OBCJA TANSZA)

PACZKA PALUSZKOW KRABOWYCH
4 JAJA NA TWARDO
POL SALATY LODOWEJ
5 DUZYCH RZODKIEWEK
POL OGORKA ZIELONEGO
SER ZOLTY STARTY
POL PUSZKI CZERWONEJ FASOLI
MAJONEZ
3 LYZKI SMIETANY 18%


WSZ KROIMI JAK NA SALATKE,NA MNIEJSZE LUB WIEKSZE KAWALKI- WEDLUG WLASNEGO UZNANIA.PRZYPRAWIAMY DO SMAKU PIEPRZEM ,SOLA I PAPRYKA :happy:
JAK DLA NAS PYCHA;-)
SMACZNEGO:happy:
 
Czesc :)

Oj zaniedbujemy forum troche dziewczyny ,nie ladnie :(((

Graziul-brzmi ciekawie ta salatka,ja w sumie niegdy nie robilam z paluszkami krabowymi.A jakie ty kupujesz i gdzie??

MO2..........-ja raczej watpie ze wam taxy wstrzymali ,bo wam dochody wzrosly.A jak skladaliscie te rozliczenie roczne,poczta wysylalas?moze nie doszlo do nich.Ja bym na waszym miejscu zadzwonila do nich i sie spytala co jest zgrane,naoewno wam to zwroca.
Chyba ze twoj zarobil ponad 50.000 funtow,nie pamietam dokladnie jaki tam jest limit,ale cos kolo tego.

NIKA- I jak twoja mala?lepiej ?
 
emilka-dla twojej malej krolewny duuzo duuzo zdrowka i usmiechu na pieknej buzce z okazji pierwszych urodzinek:))
1535.jpg
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny u nas wszystko wraca pomalu do normy zarówno prawie z mamą a mala już lepiej bynajmniej sie ustabilizowalo choć goni ją po mleku bebiko a za to mamie opuchlizna zeszla ale po tych antybiotykach bola mnie nery oraz na nadgarstku mam dużego tak jakby sinioka i zastanawiam sie czy mi się na żyle jakieś krwiak zrobil :( och coś TA MAMA MUSI CHYBA ODPOCZĄĆ I ZWOLNIĆ OBROTY :)))) MÓWIĘ O SOBIE pozdrawiam dziewczyny wkrótce się odezwę i juz po remoncie tylko jeszcze to wszystko poogarniać narka :) dzięki
 
reklama
hej wam
emilka 100lat dla Natalki,niech wam zdrowo rosnie.
graziul
salatka wydaje sie pyszna,ja tez chce wiedziec gdzie kupilas te paluszki albo ewentualnie surimi?bo ja u nas w asdzie kiedys kupowalam surimi ale tam tylko 10 takich maciupkich kawaleczkow bylo.
marta moja mama jest juz na emeryturze wiec jakbym ja poprosila to na pewno przyjedzie i posiedzi pare miesiecy.tylko ze ja nie wiem jak dlugo bym z nia wytrzymala pod jednym dachem,bo jak przyjechala na moj porod to po miesiacu obie mialysmy juz siebie dosyc
doris ja to troche zle napisalam,poprostu zamiast 170f bedziemy dostawac 80f :sorry:a to troche da nam po kieszeni,niby nie ma tragedii ale teraz zbieramy na wesele i w tym naszym domu w polsce chcielismy kilka rzeczy zrobic wiec chcialabym cos znalesc na parttima zebysmy nie odczuli tego ze jest mniej.chcialabym zeby zarabial 50000 hehe:-)
 
Do góry