reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej:) my mulimy w domu bo troche roboty sie zebralo i nie mam kiedy tego wszystkiego ogarnac :( majka nadal marudzi na zeby a ja jak szalona wstaje do niej w nocy bo slysze jak sie wierci i mysle ze sie przebudzila. I w taki o to sposob mam oczy na zapalki :(
asiunia - gratulacje dla Filipka !!!!
renuska - z ulicy glownej to jakies 2-3 minuty na nogach :)
agaam - jak pokoik malutkiej? ustawiliscie wszystko?
 
reklama
Hejka:)
Ja też jakoś dawno nie pisałam to trzeba się wkońcu zebrać w sobie:-D
Weekend szybko zleciał, zresztą mi ostatnio wszystkie dni lecą jak szalone. Dzisiaj rodzice za to byli, no i Dorota oczywiście też:-D

Asiunia gratulacje dla Filipka. Chyba bezboleśnie przechodzi ząbkowanie nie? bo nie przypominam sobie żebyś skarżyła się że jakiś bardziej marudny czy coś:-) Super:-)
Umówiłaś się na cytologię i do dietetyka?

Marta1979 ja ofkors też chętnie przyjadę na kawkę:tak: Tylko adres poproszę:-)

Nika współczuję bólu, oby szybko przeszło:-)

Agaam to się ustawiłaś na cały tydzień:-D Wybraliście coś w ikei wkońcu?? Tam są takie fajne łóżka "rosnące", że najpierw jest krótkie dla maluchów a potem możesz wydłużyć i kupujesz wtedy tylko dłuższy materac:tak:

Uciekam coś zjeść:-)
 
Czesc i czolem :))
Tez mnie tutaj dawno nie bylo,ale jakos nie bylo weny ....
David juz lepiej,w piatek caly dzien przelezal na kanapie i spal ,ale juz w sobote wstal z lepszym humorem i juz wariowal :)

MARTA1979-ja tez moge wpasc na pogaduchy :) i adres tez poprosze.

AGAAM-Ale zes posta strzelila :)usmialalam sie z Pepika,....kubek zimna woda .......To masz z glowy gotowanie :))

NIKA-wspolczuje bolu ,ale na szczescie juz bedzie lepiej.

WERKAMIREK-oj tak polecam carboot,ja tam kupilam cala wyprawke dla Davidka za male pieniadze.
Trzeba sie chyba ktorejs niedzieli tez wybrac,bo juz wieki tam nie bylismy.
 
Hej!!!
Zapomnialam wam napisac,ze wczoraj weszlam do pokoju a moja Olcia sobie bb podczytuje,jak sie jej zapytalam co robi to mi odpowiedziala ze musi wiedziec co sie u was dzieje,normalnie szok!!!!!Naszczescie Ola juz spi bo dzisiaj wyjatkowo nie dozniesienia byla,ale zato Filipek nie ma najmniejszego zamiaru spac!!!:-):-)Lezy sobie w lozeczku i gada !!!:-D:-D
Agaam-dzieki za pogaduchy,faktycznie tes sie usmialam z P!!!
Sylwia-jutro ide bo dzisiaj z apozno wstalam,a jeszce do sklepu musielismy jechac,ale jutro napewno ide juz sobie budzik nastawilam!!:tak::tak:

dziekujemy za gratulacje,no musze przyznac ze jakos znosnie mu te zabki wychodza jakos specjanie tego nie odczywamy,z Ola tez nie bylo problemu!!
 
Czesc Wszystkim:-)

No i po ladnej pogodzie, wiedzialam ze tak bedzie:confused:
No i z racji tego ze pada dzien spedzimy w domu:-( ehhhh

Asiunia ja tez dziekuje za wczorajsza kawke:tak:
Sylwiam wlasnie zastanawialismy sie nad tym lozkiem:tak: Ale tak naprawde jeszcze nie mamy konkretnego planu bylismy tylko sie rozejrzec:tak:
Doris dobrze ze z Davidkiem lepiej:tak:
Marta jeszcze nic nie ustawilismy bo jeszcze nie kupilismy lozka, bylismy tylko sie rozejrzec. Najpierw musimy soebie wszystko poukladac wirtualnie:-p czy wszystko nam sie pomiesci:baffled:
Graziul polecam takie zaklady my czesto sie o cos zakladamy i rozne kary wymyslamy:-D fajna zabawa gorzej jak sie przegrywa:-D:-D
Renuska naprawde ten pokoik Vicky jest malusi:wściekła/y: wrrr nie wiem jak to bedzie w przyszlosci, ale w sumie nie wiadomo jak dlugo bedziemy tu mieszkali wiec narazie nie zaprzatam sobie tym glowy:-p
Agnieszkauk a Tobie kiedy pasuje zeby mnie odwiedzic? no chyba ze bedziesz u Marty to wtedy perfum moge zabrac ze soba, ale jak wolisz ja sie dostosuje:tak::tak:

Ide do Malej milego dnia Wam zycze mimo tej pogody:tak:
 
Czesc Wam:-)
U mnie brak weny ...pozatym dzieciaki daja sie we znaki:szok:
Mezus ter dluzej poza domem ..wiec borykam sie ze wsz.sama:crazy:
No ale coz..trzeba
Mala rano plakala ze pecherz boli ,potem rozwolnienie lekkie miala,wylala picie z 6 razy ,a na koniec rabnela z sofy na glowe:szok: Myslalam,ze kark skrecila:crazy: biega daleji sie wywala co chwila:angry:
Eryk dzis str plakal az mi sie siny bar zrobil ....:crazy: i to chyba wsz spowodu zabkow:-(
Jutro wybywam z chaty ,musze cos zalatwic a przy okazji jakos sie rozerwiemy bo juz dosyc mulenia:tak:
AGAAM- no wlasnie -fajnie jak sie wygra ..ale gorzej byc tym przegranym:-D ale cos tam i tak sprobuje przy nast zakladzie:-D
M0205.. RAGAZZA..co tam u Was??
ASIUNIA- i co budzik nastawilas? bylas? ja czesto mam tak jak Ty ter...ze przekladam z dnia na dzien:baffled:
WERKAMIREK - carbooty to super sprawa..choc sama jesz na zadnym, nie bylam..niestety ..ale twardo sie wybieram:-p;-)
MARTA79-zaluje ,ze mnie nie bedzie:-:)-:)-(Sorry:tak:
Zmykam bo A zaraz wpadnie z zakupami wiec trza rozladowac i dac mu jesc:tak:
 
czesc .Wstyd sie przyznac ,ale ja dzis mialam pizamowy dzien .Jakos tak mi ciezko dzis bylo ,brak energii i ogolnie to bylam bliska obledu :-D-tak mi dzieci daly popalic .Jasmina przechodzi juz sama siebie ,a Dominik zawsze chce sie bawic ta zabawka ,ktora ona akurat ma w rekach :crazy: ,nawet jesli to jest drewniana lyzka -i awantura gotwa :crazy:.
Graziul - zdrowka dla Natalki ,sama niedawno przechodzilam przez rozwlnienie u Dominika :baffled:.
Asiunia - moze Ola tez chce sie przylaczyc do nas ?
Agaam - no ja wiem ,wiem jakie tu sa pokoiki .Wystarczy ze Dominik wyciagnie klocki to juz caly pokoj zawalony ,ze szpilki nie wetkniesz .
Ide w koncu pod ten prysznic ,bo jak chlopa ni ma to mi sie nawet do lozka isc nie chce :-p.
 
no no no !! a co tu taka cisza ? Zaraz dzieci pojda spac wiec czlowiekowi jakos tak weselej sie robi :sorry:.
Marta -dzieki za kawke i podwozke .Masz u mnie ciacho jak nic ! Kupilas cos w tkmaxx ? Pozniej mi sie przypomnialo ,ze jest jeszcze jeden na leeds road ,no ale trudno .
Zaneta - mam autko Pawelka ,to chyba jego -policja .
Alexnow - milo bylo poznac .Tak cichutko siedzialas ,a Twoj Danielek tez spokojniutki ,tylko pozazdroscic :tak:.
No nic pisac co tam u Was .
 
reklama
Do góry