reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam i ja:-)U nas tez wczoraj bar leniwie:tak::-D
Rozlozylam koldre puchowa na panelach w livingu i tak przelezelismy prawie caly dzien wszyscy czworo;-) Pardon...piecioro bo i Rambus tze z nami!:-D Ale super sa takie rodzinne bumelki:tak: Dop wieczorem posprzatalam:tak:
A dzis zaliczylismy farme:happy: Bylo super choc wialo tam i w pewnym momencie nawet lekko pokropilo ale przestalo:tak:
Mala na pocz str plakala i bala sie wsz zwierzat ale potem to do domu wracac nie chciala:tak: Najbardziej jej sie spodobala taka preogromna ruda maciora chyba z 200 kilo wazaca:tak::-D
Potem na fun burn chciala zjezdzac ale nie pasowala jej ta wycieraczka na ktorej sie zjezdza:eek: Fochmistrzyni numer 1!!
na koniec dala sie przekonac i sie obie wyszalalysmy ze hoho:tak:
a Maly z tata buszowali w kuleczkach:happy:
na obiad zaliczona pizza takze mam z bani ,zaraz kawusie robie i sie dalej bycze:tak:
WERKA- spoko ,nic sie nie stalo:cool: Mi tylko chodzi o ten stand ...bo wiesz przepycham go z kata w kat i boje sie ze mala w koncu go zniszczy:baffled:
RENUSKA- fajna taka bumelka ..nie???;-)
A reszta ..co u Was?
 
reklama
Haloooooooooooooooooooo!!
Ale tutaj pustki!!co jest z wami???
Graziul-super ze taki fajny dzien spedziliscie!!!

U nas nic ciekawego sie nie dzieje,straszne nudy!!!Mezus w pracy,dzieciaki juz w pizamkach wiec chyba goracy prysznic wezme i do wyrka!!bo strasznie mi dzisiaj zimno,nos mam zawalony i gardlo mnie boli!!Wiec jakies leki zarzyje o do lozeczka!!aaaaaaaaa Filipkowi wyszedl pierwszy ząbek!!:-):-D:-D

Piszcie laseczki jak u was weekendzik minal!!!
 
siemka dziewczyny ktos z was byl na tej farmie pytam z ciekawości???? u mnie weekend do bani wczoraj i dzis przeleżalam w lóżku, po tej wizycie u dentysty okazalo się ,ze mam tzw. zgorzel musial zęba rozwiercać , a cala napuchnięta jestem dostalam antybiotyki i tyle ; poza tym tyle sie o tych ropniach naczytalam ,ze się normalnie boję i zastanawiam się czy te leki zniweluja ja poza tym moja córcia marudna i ciągle przychodzila do mnie i mówila chodź , chodź ---moja kochana a mamusię zmoglo i coś dopadlo- boje się aby na szpitalu się nieskończylo a takie niewinne otwieranie serków dziecięcych z folii - uwaga dziewczyny nie róbcie tego zębami , bo mam teraz skutki pozdrawiam
 
HELLO;))
Co z Wami leniuszki???
My wczoraj tak dlugo gadalismy z A w lozeczku ze poszlismy spac po 1 w nocy!!!
A dzis rano zaspalam i biedny pojechal do pracy na biegu o 9 ,a juz powinien byc na miejscu:(
I bez snidania znow:(
Musze ter pysznym obiadkiem nadrobic..hehee:)
NIKA- wspolczuje CI bar dolegliwosci..oby antyb pomogl. Ja mialam ropien ogromny po cc po Eryczku..masakra wiem o jakim bolu mowisz:((
Naszczescie antyb silny zadzialal .ale ropy mialam normalnie ogrom:(
Ja wlas wczoraj pisalam ,ze bylismy z rodzinka na tej farmie:))
Zmykam bo i tak nie ma z kim pisac!!!!
LENIWCE:))
 
Hejka:)
U nas nudy nie ma co robic ,ale najwazniejsze spedzi=onny rodzinnie bo kuzyn z zonka przyjechali do pracy tu:-):-):-):-):-)Wiec spotkanie po latach bylo :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Niuniek siedzi i bajki oglada a Aga jak zawsze na sniadanko kukurydze wciaga:-D:-D:-D:-D
Nic uciekam ide z malym do lekarza:shocked2:
 
Witam sie i ja po weekendowo!!

Sobotka minela dosc szybko, ze nawet nie pamietam kiedy... Wzielam sie za sprzatanko. Obiadek i juz wieczor...
W niedziele pojechalismy wszyscy na carboot-y nie wiedzialam ze tam mozna za grosze kupic rzeczy. No i nakupowalam rzeczy dla mojego dzidziocha:-D:-D Przepierze sie dwa razy i bedzie uzytkowalne!!!
Pozniej moj sie wzial za silikonowanie lazienki, smierdzialo jak z du.py jeza:eek:....No a dzis bedziemy komponowac kolory:-D:-D

Graziul - napisz kiedy Ci pasuje, moze sroda albo czwartek. Bo w piatek wyjezdzam na weekend nad morze z moim M:-D
Takie male wakacje, u znajomych zreszta:-):cool:
 
Czesc poniedzialkowo:-)

My juz po spacerku bo pogoda ladna to trzeba korzystac:tak:Bylysmy na hustawkach niuka sie troszke pobawila a ja razem z nia:-D
U nas weekend minal bardzo szybko przez to ze P teraz pracuje chwilowo w soboty to juz wogole:-( Ale na szczescie stara sie chociaz konczyc wczesniej niz o 15 i zazwyczaj mu sie to udaje:-p
W sobote bylismy w miescie ale mala dala taki koncert ze po nie dlugim czasie musielismy wracac bo nasze dalsze zakupy nie mialy najmiejszego sensu:wściekła/y: Za to w niedziele bylismy w ikeii bo chcemy malej zmienic lozko juz na takie normalne ale to bedzie nie lada wyczyn, bo malej pokoj jest taaaaaki wielki ze lozko i szafa sie nie zmieszcza w jednym rzedzie:wściekła/y: a ta szafa jest dosyc duza i teraz musimy niezzle poglowkowac jak to zrobic zeby to jakos wszystko wygladalo:dry:

WerkaMirek
na carboot aktycznie oplaca sie jezdzic mozna kupic mnoswto rzeczy za nieiwelkie pieniadze:tak:
Alexnow ale Ci fajnie ze bedziesz miaal rodzinke przy sobie:tak:
Graziul no to ladnie wyprawilas meza do pracy:-D Ale wazne ze milo spedziliscie wieczor:tak: Co teraz pysznego przygotujesz mezulkowi na obiadek:-p
Nika wspolczuje dolegliwosci z zebami:szok: Oby szybko ci przeszlo a na farme nie pojechalismy jednak, wybralismy kulki bo bylo nas troche malo:tak:
Asiunia gratulujemy zabka:tak: Ale chyba nie szlo poznac po Filipku az tak ze cos sie dzieje co?:dry:
Marta ja oczywiscie chetna na kawke:tak: No i co za tym idzie Asiunia tez:-D:-p(Asiunia jasne ze Was zabiore:tak:)
Renuska niekiedy mozna odpuscic pozadki na cele rodzinnego leniuchowania:-D Moj P za to wczoraj zabral sie za pozadki:tak:

Ostatnio hmm chyba w sobote zalozylismy sie jakie sa slowa piosenki szczotka pasta.... Spiewalismy z niunka rozne piosenki no i ja zarzucilam szczotka pasta kubek ciepla woda... a moj na to ze nie ciepla woda tylko zimna:-p No i zalozylismy sie ze ten kto nie bedzie mial racji usluguje drugiemu przez tydzien czasu, no i do tego moj bedzie robil obiady jak bedzie wracal z pracy:-D:-D No i przegral:-D:-D:-D:-D Wiecc ja mam labe przez caly tydzien:tak::tak: Wczoraj juz zrobil zupe wiec bedzie na 2,3 dni a potem bedzie musial cos wymyslec:-D Ale szczerze nie mialabym sumienia zeby on wracal z pracy i dopiero bral sie za obiad wiec to mu odpuszcze ale on jeszcze o tym nie wie:-D:-D Ale reszty nie odpuszcze:-p:-p

Dobra rozpisalas sie chyba troszke a woda mi sie na kawe zagotowala:tak: Do pozniej LAski:tak::tak:
 
hejka .U nas tez spacer zaliczony .Pranie juz prawie suche ,zaraz zbiore i pozniej prasowanie :dry:.Ale co tam ,ja moge prasowac ,byle by tylko dzieci poszly grzecznie spac :-D.Jasnima dzis bardzo ladnie przespala cala noc ,a ja czulam sie rano jakby po mnie czolg przejechal :eek:.Oczy mnie cos bola i zylki pekaja ,bylam u okulisty i wszystko jest ok ,wiec nie wiem dlaczego tak sie dzieje .
Asiunia - gratulacje dla Filipka i dla Was ,bo pewnie teraz pekacie z dumy ,ze pierwszy zabek juz jest .
Marta - a daleko jest do ciebie z przystanku z glownej ulicy ? No i jeszcze musialabym pogadac z G. bo on ma jakies plany na ten tydz.
Agaam - no niestety ,te pokoiki tutaj sa klaustroboficzne ,nie ma gdzie nawet szafy z lozkiem dac :no:
Graziul ,agaam - owszem bumelka fajna sprawa ,tylko ze wczoraj to juz musialam wyszorowac lazienke i kuchnie i nic tylko ze szmatka chodzilam ,bo dom zapuszczony :zawstydzona/y:
Dobra G. wola na kawke :-)papa
 
reklama
Hejka:-)
Ale slonko ladnie daje:cool::-D A my dzis kisimy sie w domku:-(No bo tak jak RENUSKA napisala -2 dni byly bumelki i dzis nadszedl czas na sprzatanie pranie itp;-)
AGAAM - hehhe...fajny taki zaklad,musze na przyszlosc pamietac i zastosowac:tak::-D
zmykam na skype.paaaaaaa:happy2:
 
Do góry